Sol Reklam

Build Takımı Arıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
EyqEkz.png

Diğer lapis haritasının resimlerini görmek istiyorsanız > Lapis Haritam
[DOUBLEPOST=1506524962,1506524579][/DOUBLEPOST]Bu arada eleştiriye açığımdır, haritalarımda bulduğunuz yapı eksiklikleri vs. konularda bana buradan ileterek bilgilendirebilirsiniz.
Şimdiden Teşekkür Ederim...

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Birkaç Bildiğim Takım var bana göre en iyisi Enternal Team :D Yani @IYusuf_DemirI 'nin Takımı Ona Sor İstersen O Alırsa Başarılı Olabilirsin :D

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Birkaç Bildiğim Takım var bana göre en iyisi Enternal Team :D Yani @IYusuf_DemirI 'nin Takımı Ona Sor İstersen O Alırsa Başarılı Olabilirsin :D
şöyle bi durum var tasarımdada belirttiğim gibi theexq konusu var ne bileyim istemiyorum onları geçmişte bi olay yaşandı tabi Yusuf Demir'in bir suçu olduğunu sanmam ama theexq yüzünden fazla muhabbet kurmak istemiyorum.

KRT_EK

Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
şöyle bi durum var tasarımdada belirttiğim gibi theexq konusu var ne bileyim istemiyorum onları geçmişte bi olay yaşandı tabi Yusuf Demir'in bir suçu olduğunu sanmam ama theexq yüzünden fazla muhabbet kurmak istemiyorum.
Olabilir haklısın bişey diyemem ama en çok geliştirebilceğin takım o bence :D[DOUBLEPOST=1506525412,1506525378][/DOUBLEPOST]
Olmadı Kendin Takımı Kur Forumda Konu Aç :D Bende Katılırım .D

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Sen Bizim takımdaydın :D unuttunmu :)

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Olabilir haklısın bişey diyemem ama en çok geliştirebilceğin takım o bence :D[DOUBLEPOST=1506525412,1506525378][/DOUBLEPOST]
Olmadı Kendin Takımı Kur Forumda Konu Aç :D Bende Katılırım .D
Doğrudur gelişebilirim ama muhabbete girmek istemiyorum neyse boşver. Takım kurmayı düşündümde şimdi sunucum felan yok takım kursam gelen üyelerime kalitesizlik sunmak istemem kanka.
Sen Bizim takımdaydın :D unuttunmu :)
Kanka skypedan görüşelim bi.[DOUBLEPOST=1506526215][/DOUBLEPOST]Tamamdır ben build takımımı buldum. Konu kilitlenebilir.

KRT_EK

Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı