Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Bu PLuginin adı nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jojo1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
110
Minecraft
Jojos1
Bu NPC'LERİ RebornCraft adlı sunucuda gördüm ve çok hoşuma gitti. Bu pluginın adı nedir nasıl yapılıyor

2021-06-04_23.58.37.png
1.16.5

Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi

Jojo1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
110
Minecraft
Jojos1
Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Bu plugini zaten satın aldım, fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum herhangi bir addonu varmıdır bu pluginin ?
Yeni moblar eklemek için bir Addon u vardı onun dışında BlockBench veya Blender bilen biri modelleme yapması gerek

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Bunu yapmak için harici bir eklentiye ihtiyacın yok. X (Genelde elmas çapa, altın kılıç, havuçlu olta kullanılır.) bir eşyanın custommodeldatasını değiştirerek özel modelleme yaparak ayarlayabilirsin ama blockbench kullanmayı öğrenmen gerekiyor ya da bilen birisi ile çalışman gerekiyor.

Jojo1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
110
Minecraft
Jojos1
Bunu yapmak için harici bir eklentiye ihtiyacın yok. X (Genelde elmas çapa, altın kılıç, havuçlu olta kullanılır.) bir eşyanın custommodeldatasını değiştirerek özel modelleme yaparak ayarlayabilirsin ama blockbench kullanmayı öğrenmen gerekiyor ya da bilen birisi ile çalışman gerekiyor.
Yeni moblar eklemek için bir Addon u vardı onun dışında BlockBench veya Blender bilen biri modelleme yapması gerek
İkinizede teşekkür ederim. Konu kapanabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı