Sol Reklam
Sağ Reklam

Bu kişilere dikkat edin!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Setenay

Ziyaretçi
Bu konuyu daha kimsenin dolandırılmamasını istediğim için yazıyorum. ByMahmut isimli plugin tasarımcılarına 100tl harita ve plugin paketi yaptırıyordum. Fakat kendisi 20 gün geçmiş şekilde bana hiç bir şekilde mesaj yazmadı dedim belki işi vardır çünkü discord da aktif değildi. Yazdığımda da bana garip bir tavır sergiledi. Ekran görüntüleri alt kısma koyuyorum lütfen bu konuyu olabildiğince çok kişiye ulaştırın kendileri dolandırıcıdır. Aynı zamanda beni engelleyip gruptan çıkmıştır. Kendisinin bu tarz ortamlarda bulunmamasını istiyorum. Yaşları küçük olan kardeşlerim bu tarz kişilere inanmasalar sevinirim. Youtube de biraz araştırmaya herşeyi öğrenebilirler. Eğer ki nerden araştıracağını bilemiyorsanız bana yazabilirsiniz. Sizlere gerekli konuları/videoları gönderirim. Konuyu sapmayalım bu kişiler gerçekten karaktersiz insanlar baktıkça onların adına utanıyorum. Aşağı da çeşitli ss/görseller var bakıp görebilirsiniz. Benimle oyun oynadılar benimle sohbet ettiler ama bu kadar acımasız olacaklarını tahmin etmemiştim. ByMahmut#7181 bu kişilerle çalışma yapmanızı önermem! Esenlikler dilerim.

1601388413780.png

1601388449825.png

1601388507046.png

Son düzenleme:
Z

ZenixGaming

Ziyaretçi
Gerçekten acınası geçmiş olsun :(

BatuhanAçıkgöz

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Reeignn#0001

Elmaslar
15
Puanlar
6.295
Minecraft
Reeignn
Öncelikle geçmiş olsun, bu tarz insanlar çok piyasada. Önerim plugin paketini yapıp sana gösterdikten sonra parayı yollamadındır ve mümkünse onaylı satıcılardan alışveriş yapmanızdır. Tekrardan geçmiş olsun acınası insanlar bunlar :(

Muya

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Muya#0728

Elmaslar
44
Puanlar
3.870
Minecraft
Muya
geçmiş olsun :(

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Böyle konular gördükçe hem seviniyorum hem üzülüyorum. Burada hata sizde. Bu platforma giriyorsunuz (mc-tr) burada ki satıcılarından alışveriş yapmak yerine ne olduğu belirsiz dolandırıcılardan alışveriş yapmayı tercih ediyorsunuz. Dolandırıldığınızda ise burada konu açarak bilgilendirme yapmayı tercih ediyorsunuz. Söylenecek tek şey; geçmiş olsun.

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585
Böyle konular gördükçe hem seviniyorum hem üzülüyorum. Burada hata sizde. Bu platforma giriyorsunuz (mc-tr) burada ki satıcılarından alışveriş yapmak yerine ne olduğu belirsiz dolandırıcılardan alışveriş yapmayı tercih ediyorsunuz. Dolandırıldığınızda ise burada konu açarak bilgilendirme yapmayı tercih ediyorsunuz. Söylenecek tek şey; geçmiş olsun.
burada ki satıcılar dolandıramıyor mu

Renacr

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
millet burada birşey satmaya korkuyor :d 1 tl ye konu tasarımı açılıpta parası yüzünden linçleneni gördüm.
İnsanların anlamadığı nokta (ya da anlayıp anlamamazlıktan geldiği) bir eklentinin/tasarımın/haritanın ücretini alıcılar değil satıcıların belirlediğidir. Bu yüzden bu forumda ben dahil tanıdığım bir kaç kişi eklenti satışı tanıtımı yapmak istemiyor.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
burada ki satıcılar dolandıramıyor mu
belli bir işlem görüyor en azından. bardağa dolu tarafından bakmak gerek
millet burada birşey satmaya korkuyor :d 1 tl ye konu tasarımı açılıpta parası yüzünden linçleneni gördüm.
İnsanların anlamadığı nokta (ya da anlayıp anlamamazlıktan geldiği) bir eklentinin/tasarımın/haritanın ücretini alıcılar değil satıcıların belirlediğidir. Bu yüzden bu forumda ben dahil tanıdığım bir kaç kişi eklenti satışı tanıtımı yapmak istemiyor.
bir şey satmaya korkan birisinden ürün almayada gerek yok. bir kaç takımlar var hepsine mesaj gönderse forumda ki aktifliğine falan baksa müşterileriyle iletişime geçerek onlardan bilgi alarak iyi bir alışveriş gerçekleştire bilir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Çok geçmiş olsun ?

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Bu tarz konular burda ilk değil, fazlasıyla var. MC-TR.com adresinden güvenilir ve tanınmış kişilerden bir şey almanızı öneririm.
Ek olarak arkadaş sözleşmeden bahsediyor. Fakat bu satış sonrası vergi vermeden işlem yapıyor. Yani kısacası arkadaş yasa dışı satış yapmış oluyor. Bu tip kişilerin discord hesapları raporlanabiliyor diye biliyorum. Bana tıkla! bu adresden Güvenlik > Dolandırıcılık kategorisinden belki bir şeyler yapabilirsin onlara karşı. Şu an bu arkadaşın yaptığı suçtur. Bunları söylememin sebebi eğer istersen diye çünkü bu arkadaşlar için yapman gereken senin kendi iradene bağlı. Son olarak geçmiş olsun diyorum. Üzülerek iyi forumlar!

Son düzenleme:
S

Setenay

Ziyaretçi
Dostum bak gerçekten inan bana bende biliyorum burada satış yapıldığını fakat ne yapayım? Burda da aynı sonuş olabilirdi değişen birşey yok dolandırıcılık çok farklı sekmentlerde. Ve aynen sana şunu söyleyeyim bu adamın bir geçmişi var zamanında 150 aktifliği geçen TeriaNetwork isimli sunucunun kurucusu ve Keyubu'nun resmi discord adresinde destek veren birisi. Keyubunun discord sunucusundan pluginlerde yardımcı olacak birisi sorduğumda mesaj yazdı ve arkadaşını önerdi. Bende güvendim aynı kişi buraya farklı isimle gelip dolandırıcılık yapabilir değişen birşey olmaz. Mc-tr veya farklı forumlarda da aynısı olabilir burdakiler Onaylı Satıcı rolü alsa bile bir kaç dandik kanıttan sonra tamam bu güvenilir hissi verebilir ama öyle olmuyor. Geçmiş olsun dileğin için teşekkür ederim. İyi forumlar.

theText

play.TeriaNetwork.pw

Discord:

theText#7434

Elmaslar
207
Puanlar
14.095
Minecraft
the_Text
Az uzaklaşayım diyorum durduk yere adım kötüye çıkıyor :D Olayda benim rolüm nedir? Bana herhangi bir para verilmedi, herhangi bir söz vermedim neden ismimi karalıyorsun?

S

Setenay

Ziyaretçi
Az uzaklaşayım diyorum durduk yere adım kötüye çıkıyor :D Olayda benim rolüm nedir? Bana herhangi bir para verilmedi, herhangi bir söz vermedim neden ismimi karalıyorsun?
Hmm sanırsam grupta sende vardın ve beni Mahmutla sen tanıştırdın yanlış mı hatırlıyorum? Hayır yanlış hatırlamıyorum ve ek olarak sen değil miydin skriptleri yapacak olan kişi?

theText

play.TeriaNetwork.pw

Discord:

theText#7434

Elmaslar
207
Puanlar
14.095
Minecraft
the_Text
Hmm sanırsam grupta sende vardın ve beni Mahmutla sen tanıştırdın yanlış mı hatırlıyorum? Hayır yanlış hatırlamıyorum ve ek olarak sen değil miydin skriptleri yapacak olan kişi?
Bana pluginci tanıdığın var mı dedin paket yapan arkadaşım var dedim adresini istedin. Git paket al, alışveriş yap demedim. Tamamen sen hür iradenle karar verdin ve hiçbir güvence olmadan aldın, dolandırıldın. Beni olayın içine katan da sendin ve skriptleri ben yardımcı olmak için yapabilirim dedim. Artık konuyu siler misin düzenler misin bilmem ama adımı burada görmek istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı