Sol Reklam

İnceleme Bu Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Xbox Ve Steam'de Oynayabileceğiniz Oyun!

• Konuyu başlatan Silinen üye 79251
  • Başlangıç Tarihi
  • 376
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
yeni_logo.png

Bu Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Xbox Ve Steam'de Oynayabileceğiniz Oyun!
Bilgisiyar ve Xbox One sahiplerinin bu hafta sonu ücretsiz olarak Rocket League'i oynama avantajı var.
Ücretsiz versiyon, oynatma listeleri, tüm oyun modları, özellikleri ve arenaları bulundurur.

Rocket League Ücretsiz
Perşembe 5 Temmuz ve 9 Temmuz arasında, oyunu ücretsiz oynama şansı var. Oyuncuları bu oyunu satın almaya ikna etmek için, Rocket League ve DLC tercihleri bu hafta sonu başlayan ve 9 Temmuz'a kadar sürecek olan Steam ve Xbox One'da % 50 indirimli olarak satışa sunulacak. Bu ana oyunu 10 dolara kadar düşürüyor.
Rocket League temelde kapalı alanda futbol arabalar ile bir takım tabanlı online rekabetçi oyunudur. Oyunu oynaması zor gibi görünebilir.
Ama oyunu bir kez çözerseniz muhtelemen sizde şaşıracaksınız ve oyundan zevk alacaksınız.

Oyun Hakkında Bazı Görüşler & Bilgiler
Rocket Leaguge'nin heyacanı, her hangi bir maçta her iki saniyede tasarlanan ve atılan sayısız plana dayanır.
Topun nereye ve nasıl geri döneceğini tahmin etmeye çalışmak, oyun içindeki bir oyundur. Geçen yıl Nintendo Switch'e çıktı.
Rocket League geliştiricisi Psyonix bu yılın ilk günlerinde Rocket League'nin 40 milyon oyuncu barajını aştığını belirtti.
İsterseniz Rocket League'i buradan indirebilirsiniz.

1150970_rocket-league-wallpaper-hd.jpg

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Bu oyuna sahibim ve oynamak gerçekten zevkli en azından ben eğleniyorum.Açıkçası tavsiye ederim. :)

Farid

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FaridJaffa#4919

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
FaridJaffa
bende zevk aliyorum herkesede tavsiye ederim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

bende zevk aliyorum herkesede tavsiye ederim.

Bana kalırsa zaten böyle güzel bir oyunu beğenmemek elde değil ki eğer isterseniz sizinle bir ara da birlikte maça girip oynayabiliriz ;) :8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı