Sol Reklam
Sağ Reklam

Bu Foruma Nasıl ve Neden Katılmıştım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FabiaNo` ム

FabiaNo` ム

Discord:

FabiaNo` ム#3893

Elmaslar
44
Puanlar
0
Arkadaşlar Öncelikle Hepinize merhaba.Bu gün sizlere bu foruma ilk kayıt olma nedenimi anlatacağım. Ben bu foruma o zamanların en popüler plugin paketi olan MC-TR.com Plugin Paketi için gelmiştim. Çünkü hayatımda ilk defa bir serverde pluginer ve 3. ya da 4. defa yetkili oluyordum. O anın heyecanı ile internete minecraft 1.7.x plugin paketleri yazdım. Karşıma ilk çıkan da MC-TR.com Plugin Paketi oldu. Tam plugin paketini indirecekken bir de ne göreyim! Linkleri görebilmek için kayıt olmanız gerekiyor yazısı var. Ben de hemen kayıt olup plugini indirip sunucuya atmıştım. Tabii ki beni kovmuşlardı çünkü tamamen bilgisizdim. Ben de MC-tr.com a çok uzun bir süre girmedim. Çünkü unutmuştum bana çok saçma bir forum gibi geliyordu daha doğrusu bütün forumlar bana saçma geliyordu. Forumun amacı ne ki diye soruyordum kendime. Ama sonra bir gün şansıma buraya girdim. Hesabım açıktı. Biraz heyecanlıydım çünkü o zaman forum boştu. Yani şimdiki kadar dolu değildi. Skript adlı kategori zaten kullanılmıyordu denilebilir. Ben de ilk paylaşımım olarak yanılmıyorsam ( yanlıyor olabilirim) Kelime Oyunu skriptini paylaştım. Tabii yorumlar hep ''Alıntı olduğunu yazsaydın keşke'' oldu. Ben de buraya yavaş yavaş ısınmaya başlıyordum. Kuralları benimsemiş ve bu forumu sevmiştim. O zamanlar bir moderatör alımı vardı. Alım konusunu ddark gibi biri başlatmıştı. Katılım şartlarında en az 100 mesaj yazıyordu. Ama benim 20 - 40 arası bir mesajım vardı. Karar vermiştim moderatör olmak istiyordum. Diğer kritlerler benim için uygundu. (Ya da ben kriterlere uygundum hangisini derseniz) Sürekli forumda paylaşım yapma ve yorum yapmaya çalışmıştım. Sonunda 100 mesajı geçtiğimde alımlar kapanmıştı. Üzgün ve kızgındım tekrar foruma ara verdim. Ama sonra fazla ayrı kalamadım. Forumda kızgın olduğum günler de olmadı değil açıkçası. Zamanında @BloodyX ile bir problem yaşamıştım. O da geçti. Forumda aslında sanırım nedenini bilmediğim fakat sevdiğim arkadaşım @MyEnesK da sanırım bu forumda en çok sevdiğim kişi.
Forumda iyi bir üye oldum ya da olduğumu sanıyorum. Bunu okuyan herkese teşekkür ederim. Ve bu foruma katılmamı sağlayan yani o konuyu açan @Hai ye özellikle teşekkür ederim.
Sevgiler
Yılmaz Büyükalp

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Ben neden katıldığımı hatırlamıyorum :D

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
sahi ben neden katıldım yav ?

I

IrfanDmn

Ziyaretçi

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Tekrardan hoş geldin :).

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
İyi ki gelmişin aramıza , Neşe kattın ORTAMIMIZA <3

MyEnesK

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
86
Puanlar
13.880
Benimde En İyi Dostum Sensin <3

Benimde bu foruma ilk geliş sebebim bir server tanıtımıydı :( Mapin dışına çıktım diye yetkim alınmış ban yemiştim ey gidi günler ey :(

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Ben Neden Katıldığımı Biliyorum Ilk Başta Sadece Sunucu Reklamımı Vermek Için Katılmıştım Sonradan Kararım Değişti Yardımcı Olmak, Sohbet Etmek Için. :msr:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı