Sol Reklam

Böyle insanların varlıgından rahatsız oluyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Bir arkadaşımızın çok onceden yaptıgı bir skyblock paketi vardı ve ben bunu begenip kendime göre editledim yeni şeyler ekledım.
Zaten arkadaşımız bu paketi yararlanalım dıye bedava yayınlamıştı.
Bizde bunu kullandık.
Ancak fotograflardakı şahısın artık farklı nıcklerdede gezebiliyor olabilir.
Geklip bu paket benim ben yaptım editlenemez falan fılan ıvır zır kem kum etmesı beni rahatsız etti,
Paketin orijinal sahibi ve benim editlemem yeni sistemler eklemem değişiklikler,insan hakkı demek.
Adam bi kere ucretsiz yayınlamış ve çogu kısınin kullandıgı bir pakettir.
Joka Skyblock plugin paketi.
2018-03-09_15.26.50.png
2018-03-09_15.26.40.png

Burda arkadaş neden böyle bişi yaparkı insan yahu , paket senini değil bu 1,2. si editlenemez diyor dava etsen ne cıkacak yahu paket senin değil:D

Lütfen serverinize gelen böyle düşük kalitesiz insanları yasatmayın. Kurucuya ıletip işlem yaptıracagım hakkında.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Bir arkadaşımızın çok onceden yaptıgı bir skyblock paketi vardı ve ben bunu begenip kendime göre editledim yeni şeyler ekledım.
Zaten arkadaşımız bu paketi yararlanalım dıye bedava yayınlamıştı.
Bizde bunu kullandık.
Ancak fotograflardakı şahısın artık farklı nıcklerdede gezebiliyor olabilir.
Geklip bu paket benim ben yaptım editlenemez falan fılan ıvır zır kem kum etmesı beni rahatsız etti,
Paketin orijinal sahibi ve benim editlemem yeni sistemler eklemem değişiklikler,insan hakkı demek.
Adam bi kere ucretsiz yayınlamış ve çogu kısınin kullandıgı bir pakettir.
Joka Skyblock plugin paketi.
Eki Görüntüle 20927 Eki Görüntüle 20926

Burda arkadaş neden böyle bişi yaparkı insan yahu , paket senini değil bu 1,2. si editlenemez diyor dava etsen ne cıkacak yahu paket senin değil:D

Lütfen serverinize gelen böyle düşük kalitesiz insanları yasatmayın. Kurucuya ıletip işlem yaptıracagım hakkında.
İsterse paket onun olsun. Paket bildiğim kadarıyla bir esere girmiyor. Telif gibi şeyler yazılım, sanat tipi şeyler için geçerli. İstediği kadar dava ederim desin. Hiç bir şekilde dava edemez. Ha eğer kendi yazdığı bir ücretli eklenti varsa ve sen o eklentiyi beleş bulup kullanıyorsan ancak o zaman dava edebilir. Zaten davasının kabul görme olasılığı aşırı yüksek değildir.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Tüm iyi niyetimle sunucuya gelip bu konu hakkında her hangi bir yardım gerekiyormu diye sorup bi ton küfür yedim :) Ben de rahatsız oldum şimdi en iyisi oturup uzaktan izlemek. Yani diyeceksindir seni ilgilendiren ne diye bu tarz konularda bende zamanında çok baskı altına alındım bir olursak anca bir şeyleri anlatabiliriz düşüncesinde olduğumdan neyse iyi forumlar.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Tüm iyi niyetimle sunucuya gelip bu konu hakkında her hangi bir yardım gerekiyormu diye sorup bi ton küfür yedim :) Ben de rahatsız oldum şimdi en iyisi oturup uzaktan izlemek. Yani diyeceksindir seni ilgilendiren ne diye bu tarz konularda bende zamanında çok baskı altına alındım bir olursak anca bir şeyleri anlatabiliriz düşüncesinde olduğumdan neyse iyi forumlar.
Hocam attigim resimlere bakaraanz eger paket benim ediyleywmwzsiniz yaziyor orda turkceniz yokmu??

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O sizmisoniz orda viton kifut demissiniz butun loglari sererim yere 1 kufur vile yok

Son düzenleyen: Moderatör:

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
O sizmisoniz orda viton kifut demissiniz butun loglari sererim yere 1 kufur vile yok

Sunucunuza geldiğim nick redoerdo bu konuyu gördüm geldim sunucunuza ve reklamcınız direk saldırdı ayrıca küfür ettiğim logları lütfen bi buraya atar mısınız?

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
reklamcı denilen şahsın yetkısını aldıracagım kurucu ıle konusup.
logları da kontrol edecegım size karsı yapılan bir terbiyesizlik var ise benden size 3 ay en yüksek vip hediye hocam parasını kurucuya kendim verecegim.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
reklamcı denilen şahsın yetkısını aldıracagım kurucu ıle konusup.
logları da kontrol edecegım size karsı yapılan bir terbiyesizlik var ise benden size 3 ay en yüksek vip hediye hocam parasını kurucuya kendim verecegim.
Gereği yok benim sunucum var zaten :)

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Gereği yok benim sunucum var zaten :)
ok hocam arkadaşla ilgileniyorlar suan ben sadece plugın vb ıslerı yaptıgım ıcın oyun ıcı takılmadıgımdan goremedım arkadaşın yetkısı alındı kurucu bey imiz loga bakıp banlıcak.

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
İnsanlarda Anlamadığım Bir Durum Var , Gidiyorsunuz Forumlarda Paket Paylaşıyorsunuz. Sonrada Bu Paket Benim Diye Atarlanıyorsunuz.. Amacınız Ne Onu Anlayamadım? Ne Yani Editlemesinmi O Dosyaları?

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Yanlız değilsin bro şuan kahkaha atıyorum adamın haline :D

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
İnsanlarda Anlamadığım Bir Durum Var , Gidiyorsunuz Forumlarda Paket Paylaşıyorsunuz. Sonrada Bu Paket Benim Diye Atarlanıyorsunuz.. Amacınız Ne Onu Anlayamadım? Ne Yani Editlemesinmi O Dosyaları?
bi kere paket onun değil hocam :D
2. si boyle dediginiz bi paket buldum aa bunu alayım dedim bı baktım edıtlemek yasak . Yahu senın sw isminle neden bi sw dah açım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı