• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bounty & Puan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Merhaba Arkadaşlar bana düzgün çalışan spigot için pvp puan plugini lazım yada skripti farketmez varsa bi rica etsem atabilirmsnz .D

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
363
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Ne gibi istiyorsun? Örnek verirsen kodlayıp atabilirm

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Reis işte adam öldürünce örnek 1 puan alıcak ölünce 2 puan kaybedicek tagların solunda [0] seklinde gozukecek admin puan verıp puan alabılecek :D[DOUBLEPOST=1521491191,1521491151][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Bunu okudukdan sonra keşke sormasaydım demişsindir :D

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara

iTargetDS

Kızılsakal Kızıltaş?
Elmaslar
118
Puanlar
7.295
Yer
Türkiyeeee
Minecraft
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Denemedim.
Çalısmassa bildirebilirsiniz

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
363
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft

Skriptte bazı hatalar var, örneğin birisine bounty verdiği zaman "bounty alındı" meajını bounty veren kişiye gönderiyor, ölen kişiye mesaj göndermek yerine öldüren kişiye gönderiyor, options eklememişsiniz bu yüzden {@p} çalışmaz, ayrıca ölen kişiye "add -2" eklemişsiniz, çalışacağını düşünmüyorum "remove 2" olması lazım. Buyrun düzeltilmiş hali:

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı