Sol Reklam

Skript Paylaşımı BOUNTY 1.0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0
1gXGoB.png

» BOUNTY 1.0 «
» PVP Sunucularının Vazgeçilmezi Olan Bounty Skript Eklentisini Bugün Farklı Bir Biçimde Sizlerle Paylaşmayı Düşünüyorum. Farklı Bir Biçim Dediğimde, Birçok Sunucuda Olmayan Bounty Hediye Etme Özelliği İle Paylaşıyorum Diyelim!

» KOMUTLAR «
» /Bounty (Kendi Bounty Puanınıza Bakabilirsiniz.)
» /Bounty [Oyuncu Ismi] (İstediğiniz Oyuncunun Bounty Puanına Bakabilirsiniz.)
» /Bountygift [Oyuncu Ismi] [Miktar] (İstediğiniz Oyuncuya, İstediğiniz Miktarda Bounty Puanı Hediye Edebilirsiniz.)
» /BountyAdmin Ekle [Oyuncu Ismi] [Miktar] (Bu Sayede Belirlenen Oyuncuya, Belirlenen Miktarda Bounty Gönderir. Ayrıca Sadece Admin Kullanabilir.)

» AYARLAR «
» Skript'in Options Kısmından, Prefix'leri Düzenlemekle Kalmayıp, Oyuncların Ölünce ve Öldürünce Kazanacağı veya Kaybedeği Puanları Ayarlama İmkanınız Var. Şuanda, Bir Oyuncuyu Öldürünce, Öldüren Kişi 8 Bounty Kazanır. Ölen Oyuncu 4 Bounty Kaybeder Şeklinde Ayarlıdır.

» GÖRESELLER «
» Kendi Bounty Puanina Bakma.
VMb3jy.png

» Başka Bir Oyuncunun Bounty Puanına Bakma.

5QBGjD.png

» Bounty Hediye Edince [Hediye Eden Oyuncuya Giden Mesaj].
ERZyjv.png

» Bounty Hediye Edince [Hediye Edilen Oyuncuya Giden Mesaj].
PrgOg7.png

» SKRİPT LİNK «
HASTEBİN: hastebin
Kod:
#
#                 W E L C O M E   T O
#
#        B O U N T Y   &   B O U N T Y   G I F T
#
#    C R E A T E D   B Y :   TEAMSENPAI   |   DARTUX
#       
#             L A N G U A G E :  T R
#
#  (! Please don't edit the settings below unless you know what you are doing !)

Options:
    Prefix: &7[&6Senpai&7]
    DontPermission: &7[&6Senpai&7] &cBunun Icin Yeterli Yetkiniz Yok!
    killbounty: 8
    deathbounty: 4

On first join:
    set {bounty.%player%} to 0

On Death:
    add {@killbounty} to {bounty.%attacker%}
    remove {@deathbounty} from {bounty.%victim%}

Command /Bounty [<offlineplayer>]:
    permission: bounty.oyuncu
    permission message: {@DontPermission}
    trigger:
        if arg 1 is not set:
            open chest with 3 rows named "&7[&f+&7] &3Bounty" to player
            format slot 0 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
            format slot 1 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
            format slot 9 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]       
            format slot 18 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
            format slot 19 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]       
            format slot 7 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
            format slot 8 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
            format slot 17 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]       
            format slot 25 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
            format slot 26 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]           

format slot 13 of player with player's skull named "&7[&f+&7] &3Guncel Bounty Puanin: &a%{bounty.%player%}%" with lore "||&7[&f*&7] &aBounty Puanini, Oyuncu Oldurerek Kazanabilir||&aFakat Olunce Kaybettigin Bir Sistemdir. Ayrica ||&aBir Kisinin Bounty Puanina Bakmak Istersen;|| ||&7[&f*&7] &aBu Komutu Kullanmalisin: &e/Bounty [Oyuncu]" to close then run [execute player command ""]

if arg 1 is set:
            if arg 1 is player:
                open chest with 3 rows named "&7[&f+&7] &3 %arg-1% Bounty" to player
                format slot 0 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
                format slot 1 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
                format slot 9 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]       
                format slot 18 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
                format slot 19 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]       
                format slot 7 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
                format slot 8 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
                format slot 17 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]       
                format slot 25 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]
                format slot 26 of player with black glass pane named "{@Prefix} &3Bounty Menu" to close then run [execute player command ""]               

format slot 13 of player with arg 1's skull named "&7[&f+&7] &c%arg-1% &3Isimli Oyuncunun Guncel Bounty Puani: &a%{bounty.%arg-1%}%" with lore "||&7[&f*&7] &a%arg-1% Isimli Oyuncunun Bounty Puanina Bakiyorsun.||&aEger Dilersen Bu Oyuncuya Bounty Hediye Edebilirsin.|| ||&7[&f*&7] &aBu Komutu Kullanmalisin: &e/BountyGift [Oyuncu] [Miktar]" to close then run [execute player command ""]

Command /bountygift [<offlineplayer>] [<integer>]:
    permission: bountygift.oyuncu
    trigger:
        if arg 1 is not set:
            send "{@Prefix} &7Bounty Hediye Etmek Icin: &e/Bountygift [Oyuncu] [Miktar]" to player
        if arg 1 is set:
            if arg 2 is set:
                if {bounty.%player%} is greater than or equal to arg-2:
                    add arg 2 to {bounty.%arg-1%}
                    remove arg 2 from {bounty.%player%}
                    send "{@Prefix} &7Basariyla &5%arg-1% &7Isimli Oyuncuya &5%arg-2% &7Bounty Gonderdin!" to player
                    send "{@Prefix} &5%player% &7Oyuncusu Size &5%arg-2% &7Bounty Gonderdi!" to arg 1

Command /bountyadmin [<text>] [<offlineplayer>] [<integer>]:
    permission: bounty.admin
    trigger:
        if arg 1 is not set:
            send "{@Prefix} &7Bounty Eklemek Icin: &e/BountyAdmin [Ekle] [Oyuncu] [Miktar]" to player
        if arg 1 is "ekle":
            if arg 2 is set:
                if arg 3 is set:
                    add arg 3 to {bounty.%arg-2%}
                    send "{@Prefix} &5%arg-2% &7Oyuncusuna &5%arg-3% &7Bounty Gonderdin!" to player
                    send "{@Prefix} &5Yetkili &7Tarafindan &5%arg-3% &7Bounty Ile Odullendirildin!" to arg 2

» BİLGİLENDİRME «
» Kısa Süre İçerisinde Website İşlerine Girdim. Bu İşe Girmeden Önce Yarım Bıraktığım Bounty Skriptini Hemen Tamamlıp Sizlerle Paylaştım. Lütfen Eklenmesini İstediğiniz Özellikleri Aşağı'ya Yazınız. Bir Sonraki Güncellemelerde Eklemeye Çalışıcam. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Solent

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BerkTheDev#8463

Elmaslar
30
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
BerkTheDev
güzelmiş beğendim

✧|♡ ThePlugMc ♡|✧

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
20
Puanlar
0
Yine Harika Bir şey Üretilmiş :)

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Beklediğin skript geldi :)

Osman | TeamSenpai

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
0

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Konuya ek oalrak code=Skript bb kodu içinde de skriptinizi ekleyin. Bölüm kurallarını lütfen ihlal etmeyelim. İyi forumlar.

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0
güzelmiş beğendim
Teşekkürler :;p
[DOUBLEPOST=1503229598,1503229570][/DOUBLEPOST]
Yine Harika Bir şey Üretilmiş :)
Seninkilerin Yanında Bir Hiç :;p
[DOUBLEPOST=1503229656][/DOUBLEPOST]
Çok başarılı :D
Teşekkür Ederim :;p
[DOUBLEPOST=1503229693][/DOUBLEPOST]
Konuya ek oalrak code=Skript bb kodu içinde de skriptinizi ekleyin. Bölüm kurallarını lütfen ihlal etmeyelim. İyi forumlar.
Teşekkürler. Konu Güncellendi ve Kod Ekledim.

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0

FekeBey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
35
Puanlar
0
Yer
Mars,Jüpiter
Güzel Skript Hemen Denicem :)

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0
Dartux yeni bir kaynak sundu:

BOUNTY 1.0 - PVP Sunucularının Vazgeçilmezi Bounty Skriptini, Bounty Hediye Etme Özelliği İle Paylaşıyorum.

» KOMUTLAR «
» /Bounty (Kendi Bounty Puanınıza Bakabilirsiniz.)
» /Bounty [Oyuncu Ismi] (İstediğiniz Oyuncunun Bounty Puanına Bakabilirsiniz.)
» /Bountygift [Oyuncu Ismi] [Miktar] (İstediğiniz Oyuncuya, İstediğiniz Miktarda Bounty Puanı Hediye Edebilirsiniz.)
» /BountyAdmin Ekle [Oyuncu Ismi] [Miktar] (Bu Sayede Belirlenen Oyuncuya, Belirlenen Miktarda Bounty Gönderir. Ayrıca Sadece...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi...

Hashirama

1st Hokage
Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
Adana
Eline Sağlık 3<

Dartux

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

dartux#6005

Elmaslar
16
Puanlar
0

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Ellerine sağlık. Başarıların devamını dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı