Sol Reklam
Sağ Reklam

Botuma Sponsor arıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wiskypeek

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

süleyman#0123

Elmaslar
3
Puanlar
885
Botumun özellikleri bunlardır iletişim için wisky#0123

1611438392083.png

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Dostum öncelikle mesajımda hiç bir art niyet bulundurmadığımı belirtmek isterim.
Onaylı bir Discord bot geliştiricisi ve Discord üzerine çok fazla bilgisi olan ve bunları YouTube ile kullanıcılara tanıtan birisiyim, bunlara dayanarak söylüyorum ki, emek olmadan yemek olmaz.

Yani kimse bu rakamlara sponsor olmayı tercih etmez(sağlam firmalardan bahsediyorum), hele ki onay muhabbetini biliyorsun, onay olmayan botlara sponsor olmazlar bir hosting firmasının botuna sponsor olması firmaya kâr kazandırmalı, firma sahiplerinin yerine kendini koy ve demek istediğimi anlayacaksın, illahaki olan sponsor firma bulursun ama sana tavsiyem bana VDS verdi güveneyim düşüncesine gitme, vergi numarasını, yer sağlayıcı belgesini site script lisansını vs her şeyi kontrol et.
Umarım istediğini bulursun, iyi çalışmalar, iyi forumlar.

wiskypeek

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

süleyman#0123

Elmaslar
3
Puanlar
885
Dostum öncelikle mesajımda hiç bir art niyet bulundurmadığımı belirtmek isterim.
Onaylı bir Discord bot geliştiricisi ve Discord üzerine çok fazla bilgisi olan ve bunları YouTube ile kullanıcılara tanıtan birisiyim, bunlara dayanarak söylüyorum ki, emek olmadan yemek olmaz.

Yani kimse bu rakamlara sponsor olmayı tercih etmez(sağlam firmalardan bahsediyorum), hele ki onay muhabbetini biliyorsun, onay olmayan botlara sponsor olmazlar bir hosting firmasının botuna sponsor olması firmaya kâr kazandırmalı, firma sahiplerinin yerine kendini koy ve demek istediğimi anlayacaksın, illahaki olan sponsor firma bulursun ama sana tavsiyem bana VDS verdi güveneyim düşüncesine gitme, vergi numarasını, yer sağlayıcı belgesini site script lisansını vs her şeyi kontrol et.
Umarım istediğini bulursun, iyi çalışmalar, iyi forumlar.
Teşekkürler dostum

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı