Sol Reklam

Paylaşım Bot için önerilerinizi alacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Selam,
Daha önce MineBot adlı botun projesini yürütüyorduk fakat bazı sebeplerden dolayı bu projeyi askıya almıştık şimdi daha iyi bir şekilde botu çok yormadan tekrardan aktif etmeyi düşünüyorum sizlerdende bilgi almak istiyorum ne tarz bir bot olabilir, aşağıda seçenekler sundum yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Müzik botu,
Moderasyon botu,
Eğlence botu

1621037170991.png

X

xxAlac

Ziyaretçi
Bot'un durumuna veya herhangi bi komutla en son konu açan en son mesaj yazan gibi şeyler yapabilirsin.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Bot'un durumuna veya herhangi bi komutla en son konu açan en son mesaj yazan gibi şeyler yapabilirsin.
Bot MC-TR özel olmayacak genel herkesin kullanabileceği bir bot olacak, dediğin biraz saçma olmadı mı 3 adet şık verdim birini seçebilirsin :)

X

xxAlac

Ziyaretçi
Bot MC-TR özel olmayacak genel herkesin kullanabileceği bir bot olacak, dediğin biraz saçma olmadı mı 3 adet şık verdim birini seçebilirsin :)
Hmm. anladım. Genel bi bot yapmak istiyorsan ve herkes kullanıcaksa müzik botunu elemelisin müzik botunu yapıp tutturmak gerçekten zor. Önerim moderasyon botu olur.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Hmm. anladım. Genel bi bot yapmak istiyorsan ve herkes kullanıcaksa müzik botunu elemelisin müzik botunu yapıp tutturmak gerçekten zor. Önerim moderasyon botu olur.
Neden müzik botu olamasın ki? yapıp tutturabilmem aslında kolay aklıma müzik botu yapmak geldi :enteresan:

X

xxAlac

Ziyaretçi
Neden müzik botu olamasın ki? yapıp tutturabilmem aslında kolay aklıma müzik botu yapmak geldi
Tutturabilmen kolay mı? Ben daha türk müzik botu bile bilmiyorum. Yabancılar tarafından yapılan büyük reklamlar sayesinde rythm gibi botlar var.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Tutturabilmen kolay mı? Ben daha türk müzik botu bile bilmiyorum. Yabancılar tarafından yapılan büyük reklamlar sayesinde rythm gibi botlar var.
Bizde büyük reklamlar yaparız :melek:

X

xxAlac

Ziyaretçi

Artiex

The unique power of fire!

Discord:

Artiex#4349

Elmaslar
196
Puanlar
4.370
Yer
Adana/Sarıçam
Minecraft
zTugraa

MineTopia

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

quard1453#1573

Elmaslar
6
Puanlar
2.010
Minecraft
quard1453
Herkesin kullanabileceği genelde daha çok ihtiyaç duyulan aklımda ki özellikler şunlar

- Ticket Özelliği
- Kayıt Özelliği
- Genel özellikler
- Eğlence Özellikleri

İlk 2 önemli bana göre :)

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Herkesin kullanabileceği genelde daha çok ihtiyaç duyulan aklımda ki özellikler şunlar

- Ticket Özelliği
- Kayıt Özelliği
- Genel özellikler
- Eğlence Özellikleri

İlk 2 önemli bana göre :)
Önerin için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı