• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İnceleme Börü - Dizi Hakkında Düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SreaN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
16
Puanlar
0
Selam Dostlar.
Biliyorsunuz'ki 28.02.2018 tarihinde Börü adında bir dizi başladı.
Dizi Dağ 2 Filminin yapımcılarından'dı.
Diziyi izledim ve genelleme olarak Türkiyemizin askeri dizisi olarak beğenileceğini öne sürdüm.
Fakat dizinin gününü değiştirmeleri lazım aksi taktirde Diriliş Ertuğrul'un Altında kalabilir.
Benim görüşlerim bunlardır ya sizin?

shad

the temple of the king
Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
İlk bölümünde güzel giriş yaptılar. Ama biraz saçma yani tam oturtulamayan şeyler var. Bunları düzeltip, belirli bir kitle sınırına ulaşabilirlerse emeklerinin karşılığını alırlar.

Gün meselesine gelince, isteyen asker izler, isteyen tarihin askerini izler ;)

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !
Yasaklandı
Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
DİZİNİN 6 HAFTA DEVAM EDECEK OLMASI VE BÖLÜM SÜRESİ 1 SAAT OLMASI KÖTÜ OLMUŞ :( KURGU FALAN GÜZEL AMA BEĞENDİM :O

shad

the temple of the king
Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Askeri içerikli dizilerde pek fazla bölüm içeriği olmuyor. Yani içeriği devam ettirmek için saçmalamalar başlıyor. Adamlar saçmalamak istemeden önce bitiriyor işte :)

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !
Yasaklandı
Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft

SreaN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
16
Puanlar
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

Dizi Aslında Bir Film ve bu film 6 saat Sinema Salonlarında izleyebilirsiniz[DOUBLEPOST=1520180635,1520180603][/DOUBLEPOST]

Aynen[DOUBLEPOST=1520180757][/DOUBLEPOST]

Yani ikiside gözümde güzel geliyor :D[DOUBLEPOST=1520180840][/DOUBLEPOST]Aslında Börü Ve Diriliş İki Farklı Tv Yasn Yana :D[DOUBLEPOST=1520180870][/DOUBLEPOST]

Güzel Olur :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı