• Selam Ziyaretçi! Destek Ekibi alımları açılmıştır. Eğer destek ekibine ilginiz varsa ve MC-TR.COM ekibine katılmak istiyorsanız, Destek Ekibi başvurusu yapabilirsiniz. Detaylar için buraya tıklayın.

Borsada nasıl bir takip sistemi uygulanmalı

guneyfener

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
8.760
Merhabalar. Borsa konusunda edindiğim bazı bilgileri paylaşmak adına bir konu oluşturmak istedim, biz özellikle son zamanlarda XRP adındaki para birimini inceliyor ve oynuyoruz. Bu bahsettiğim kripto parada veyahut başka para birimlerinde özellikle işlem takiplerine odaklanmanızı tavsiye etmekteyim. Yani kast ettiğim şu ki, seri düşüşlerin de akabinde bir duraklama ve yükselme olabiliyor ve bu düşüşleri başlıca insanların alım ve satım işlemleri belirliyor. Biraz öngörülü olmanız ve düşüş yaşanıyorsa duraklama akabinde gelen alım işlemlerinde yükselişleri takip etmeniz. Belli bir yükselişin akabinde elbette duraklama ve tekrardan düşüş eğilimi olacak, bunun başlıca sebebi satışların gelmeye başlaması. İşlemleri çok sıkı gözlemleyin ve bu şekilde bir gelir elde etme imkanınız olduğunu unutmayın.
Sabit ilerlediği ve alım-satım işlemlerinin birlikte yürüdüğü durumlarda eğer ki alımınız varsa zarar etmekten korkmayın, çok ani düşüşler olur fakat çok ani yükselişlerin gelmesi çok zordur. Elinizdekinden de olmamanızı tavsiye etmekteyim. Ben bu dediğim sistemleri uygulayarak iki günde %20 üzeri gelir kazandım ve sizin de kazanmanızı isterim.

VioSensei

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Elmaslar
569
Puanlar
6.060
Minecraft

VioSensei#0001

Haklısınız. Bitcoin ve altcoinlerin son dönemde aşırı yükselişlerini görüyoruz peki neden bu şekilde yükseldi? Çünkü kısa süre önce sert bir düşüş yaşandı. Her sert bir düşüş beraberinde güzel bir yükselme getiriyor takip ettiğim kripto paralarda. Aşağıda gördüğünüz gibi geçtiğimiz 20 günde bitcoinin 50 bin Türk Lirası değer kazandığını görüyoruz.​

Screenshot_2.png

VioSensei

Elmaslar
569
Puanlar
6.060
Minecraft

VioSensei#0001

:) Bitcoin 300.000₺

HyperionDev

HyperionDev

demon mode inside of an angel

Viasly
Elmaslar
443
Puanlar
8.310
Yer
Bursa
Minecraft

hyperion#0016

VioSensei

Elmaslar
569
Puanlar
6.060
Minecraft

VioSensei#0001

Ada06

Ada06

What life? I got no life!
Emekli
Elmaslar
466
Puanlar
5.870
Minecraft

adagursoy#1000

Batuhan Yenidogan

Batuhan Yenidogan

Düşünün, çünkü henüz yasaklanmadı.
Site Sahibi
Yönetici
Elmaslar
1.670
Puanlar
16.535
Yer
Ankara

Batuhan Yenidogan#1803

Bu konu tarih içeriyor resmen :D

ChiaX

xo xo Gossip Girl
Yasaklandı
Elmaslar
368
Puanlar
3.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft

ChiaX#6271

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı