• 20.000 TL DEĞERİNDE DEV ETKİNLİK SONUÇLANDI!

MC-TR.COM ve forum hostinglerimiz, sunucularımız, takımlarımız ve satıcılarımız olarak 2020 'ye veda niyetinde, 2021'e hoş geldin babında DEV BİR ETKİNLİK düzenlemiştik.20.000 TL değerindeki bu etkinlik sonuçlandı! Hadi ne duruyorsun buraya tıkla ve kim ne kazanmış gör!

Borsada nasıl bir takip sistemi uygulanmalı

guneyfener

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2
Puanlar
8.760
Zümrüt
0
Merhabalar. Borsa konusunda edindiğim bazı bilgileri paylaşmak adına bir konu oluşturmak istedim, biz özellikle son zamanlarda XRP adındaki para birimini inceliyor ve oynuyoruz. Bu bahsettiğim kripto parada veyahut başka para birimlerinde özellikle işlem takiplerine odaklanmanızı tavsiye etmekteyim. Yani kast ettiğim şu ki, seri düşüşlerin de akabinde bir duraklama ve yükselme olabiliyor ve bu düşüşleri başlıca insanların alım ve satım işlemleri belirliyor. Biraz öngörülü olmanız ve düşüş yaşanıyorsa duraklama akabinde gelen alım işlemlerinde yükselişleri takip etmeniz. Belli bir yükselişin akabinde elbette duraklama ve tekrardan düşüş eğilimi olacak, bunun başlıca sebebi satışların gelmeye başlaması. İşlemleri çok sıkı gözlemleyin ve bu şekilde bir gelir elde etme imkanınız olduğunu unutmayın.
Sabit ilerlediği ve alım-satım işlemlerinin birlikte yürüdüğü durumlarda eğer ki alımınız varsa zarar etmekten korkmayın, çok ani düşüşler olur fakat çok ani yükselişlerin gelmesi çok zordur. Elinizdekinden de olmamanızı tavsiye etmekteyim. Ben bu dediğim sistemleri uygulayarak iki günde %20 üzeri gelir kazandım ve sizin de kazanmanızı isterim.

VioSensei

Sektörün içindeyim panzehir aktif
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
584
Puanlar
4.035
Zümrüt
0
Minecraft
Haklısınız. Bitcoin ve altcoinlerin son dönemde aşırı yükselişlerini görüyoruz peki neden bu şekilde yükseldi? Çünkü kısa süre önce sert bir düşüş yaşandı. Her sert bir düşüş beraberinde güzel bir yükselme getiriyor takip ettiğim kripto paralarda. Aşağıda gördüğünüz gibi geçtiğimiz 20 günde bitcoinin 50 bin Türk Lirası değer kazandığını görüyoruz.​

Screenshot_2.png

VioSensei

Sektörün içindeyim panzehir aktif
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
584
Puanlar
4.035
Zümrüt
0
Minecraft
:) Bitcoin 300.000₺

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı