Sol Reklam

Çözüldü Blok koyamama, kıramama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Ahmet.

Ziyaretçi
Gerekli olduğu için essentials yüklemiştim bulamayıp essentialsx diye plugin yükledim. sunucum the bridge sunucusu. oyuncular blok kırıp koyamıyor ne yapaağım? lütfen yardım edebilir misiniz.

BitterRevenge.

ablan star bebeğim

Discord:

BitterRevenge#3805

Elmaslar
155
Puanlar
9.925
Minecraft
BitterRevenge
Sunucuda WorldGuard eklentisi bulunuyorsa, blok koyulmasını istediğiniz alana deri ile sağ tıklayın. Sağ tıklayınca sohbet kısmında o bölgenin kayıtlı olduğu alan çıkacaktır. Örnek olarak map1. /rg flag map1 build allow komutunu kullanırsanız, oyuncular blok koyabilecektir.

A

Ahmet.

Ziyaretçi
Sunucuda WorldGuard eklentisi bulunuyorsa, blok koyulmasını istediğiniz alana deri ile sağ tıklayın. Sağ tıklayınca sohbet kısmında o bölgenin kayıtlı olduğu alan çıkacaktır. Örnek olarak map1. /rg flag map1 build allow komutunu kullanırsanız, oyuncular blok koyabilecektir.
ondan kaynaklı değil. Onu thebridge plugini zaten yapıyor fakat essentialstan kaynaklı olduğunu düşündüğüm blok koyamama özelliği kapatılamaz mı?

A

Ahmet.

Ziyaretçi
hocam sanırsam kaynak groupmanagerdan orda grouplarda build: false/true yeri olacak.

A

Ahmet.

Ziyaretçi
E

ercan_java

Ziyaretçi
Wg atarım ya da wg var dememiş ?

@Ahmet. plugin listeni atar mısın?

A

Ahmet.

Ziyaretçi
Sorunu çözdüm sonradan gören olursa EssentialsProtect plugini'ni silsin sorun çözülecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı