Sol Reklam

Tanıtım BlockParticles | Efektleri Sever misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
BlockParticles
Hadi sizlerle birlikte sunucularınızı gerçek bir sunucu yapalım!

Merhabalar birlikte BlockParticles adındaki eklentiyi inceleyeceğiz. Bu eklenti birçok işlem içerisinde kullanabiliyor. Minecraft sunucunuz için çok ayrı yerler taşıyan bir eklentiyi sizlerin huzurunda tanıtacağım. Şimdiden varsa bir eksiğim, hatam yorum yaparak bana söylerseniz bende hatalarımın ve eksiklerimin farkına varmış olurum. Hadi isterseniz sizleri daha fazla tutmadan konumuza geçelim.

PQ9U0J.png

Nedir Bu BlockParticles?

Hadi biraz bilgi öğrenelim.

Minecraft oyunu içerisinde bulunan sunucular için hazırlanmış bir eklentidir. Sıradan ve normal sunuculardan sıkıldıysanız bu eklenti işte tam size göre. Çok ayrı bir dünya huzurunda oyununuzu oynayabilirsiniz. Çok ayrı bir dünya derken neyden bahsediyorsun sen derseniz. Daha renkli ve efektlerin bulunduğu bir dünyadan bahsediyorum. Bence harika bir şey olacak. Düşünsenize rengarenk bir dünya kurduğunuzu, bende çok eğlenceli ve gösterişli olur. Artık sunucularda oyuncularına aynı şeyleri göstermekten sıkıldıysanız sizler için. Sunucular da hep değişik şeyler ve güzel bir şeyler aranıyor. Bu da tam o işlerin bir tanesi karşılayacak bir eklentidir. Bazı arkadaşlar "Bu ne kardeşim? Sen bunu anlatıyorsun da bizim bunu nasıl yapacağımızı anlatmıyorsun." diye sorular ile söylenirler. O yüzden çok bekletmeden o sorunun cevabına bir cevap bulmak da bizlere düşer. Hadi geçelim.

PNLd0K.png

Eveeeet, geldik işte nasıl yapılır bölümüne. Sizlere en akıcı ve en güzel biçimde anlatmaya çalışacağım. Umarım beğenirsiniz. Beğenmezseniz de kusuruma bakmayın. Neyse neyse hadi geçelim "Nasıl yapacağız?" sorusunun cevabına. Aslında yapımı baya basit ve kolay. Sizleri asla zorlamayacaktır. Bunu kendim kullanıyorum ve ona göre yorum yapıyorum. İlk olarak komutu kullanabilmemiz için efekt türlerini öğrenmemiz gerek, bunun için oyun içerisinde "/bp types" komutunu kullanıyoruz. Sonrasında herhangi bir blok seçiyoruz ve o bloka bakıyoruz. Baktıktan sonra oyun içerisinde "/bp add <isim>" komutunu kullanıyoruz. <isim> yazan yeri herhangi bir şekilde doldurabilirsiniz. sonrasında önceden ilk kullandığımız komut işte burada işimize yarayacak. Sonrasında eklediğimiz efekti değiştirmemiz gerekecek. Bunun için oyun içerisinde "/bp set <isim> <tür>" yazacağız ve sonrasında efektimiz meydana gelecek.

xOazH9.png

Komutlar​
Eveet, geldik en güzel ve en kaliteli yere. Her eklentide olmazsa olmaz komutlarımız ile birlikteyiz. Hadi isterseniz sizi bekletmeden komutları, açıklamalarını ve son olarak da izinlerini sizlere tanıtacağım. Hadi geçelim.​
Komutlar​
İzinler​
Açıklamalar​
/bp help
bparticles.admin
Eklentinin yardım komutudur.​
/bp list
bparticles.admin
Eklenti içerisinde efektleri listeler.​
/bp add <isim>
bparticles.admin
Efekt oluşturmanızı sağlar.​
/bp delete <isim>
bparticles.admin
Oluşturduğunuz efekti silmeye yarar.​
/bp set <isim> <tür>
bparticles.admin
Oluşturduğunuz efekti düzenlemeye yarar.​
/bp types
bparticles.admin
Efekt türlerini gösterir.​
/bp reload
bparticles.admin
Eklentiyi yenilemeye yarar.​
Hatırlatma​
bparticles.admin adındaki izin bütün komutları kullanmanızı sağlar. Bu sebepten dolayı tek bir yetkiye koyarsanız o bütün komutları kullanabilir.​

BN3G6x.jpg

Eklenti Hakkında Bilgiler
Hadi biraz daha öğrenelim!

Eklenti: Block Particles
Eklentiye indirmek için: Bana Tıkla!
Eklentinin direkt olarak GitHub sayfasına gitmek için: Bana Tıkla!
Eklentide katkısı olanlar: BadBones69, Chazza, _Sam, Inventivetalent
Denenmiş olan sürümler: 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15
Uyumluluk sağlayan sürüm: 1.13

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Güzel bir eklentiye benziyor anlatımda müthiş olmuş bu eklenti lag yaparmı bilginiz varmı?

BitterRevenge.

ablan star bebeğim

Discord:

BitterRevenge#3805

Elmaslar
155
Puanlar
9.925
Minecraft
BitterRevenge
Sunucumda bulunuyor bu eklenti, gayet hoş duruyor.

T

Tvic

Ziyaretçi
Sunucumun Tasarlarken güzel ve isime yariyacak bir eklenti gibi duruyor. paketime ekliyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı