• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Block-Ore Spawnerlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ersin Uyanık

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Elimde olan skript ile alınmıs spawnerlara "kendine ait kod" nasıl verebilirim yani markette satmak icin vs seyler Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

MübarekGenç

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
75
Puanlar
6.485
Yer
İstanbul
Minecraft
İlk olarak spawnerini eline al ve "/iteminfo" kodunu yaz.
upload_2018-3-4_21-56-31.png

gördüğün üzere sol atta bulunana "42#3J" kodu ile markette bu eşyayı satabilirsin.

'BuraK

Play.AdaliaNetwork.Com
Elmaslar
160
Puanlar
9.570
Yer
Karaman
Minecraft
@Klauix Haklı Restart Attıktan Sonra İtem Dogmuyor bence daha yararlı bir skript bulabilirsiniz ?

Klauix

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
0
@Ersin Uyanık istersen altta verdiğim linke tıkla ve bunu kullan orada detaylıca anlatıyor

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!

Ersin Uyanık

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
@Klauix server icin soyle bisi yapıcam mesela sunger spawner end tası spawner ve koyu prizmarin spawner o sekilde yapabiliyo muyum yoksa sadece ore icin mi ?

Klauix

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
/generator set cikacakitem saniyedekihizi
Sünger sp yapacak isen bu cikacakitem yani sünger saniyedekihizi'ni sen yaz örn: 2.5
Ama calisiyormu bilmiyorum hiç denemedim plugini böyle pluginler hatalı oluyor

Ersin Uyanık

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
calısıp calısmadıgını denerim calısmazsa baska bi yolum kalmıyo ki bu script harici ? daha iyi script olabilir dedin ne tarz script kullanabilirim

FatalCoder

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
0
deneyemedim hatalı olabilir fakat mantığını bu şekilde yapabilirsiniz.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı