Sol Reklam

Blaze Vortex ( Nether ) | Minecraft Server Logo

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
K34Trl.jpg

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her zaman olduğu gibi yine kelimelerin anlamsız kaldığı bir tasarım çalışması olmuş ki şahsen ben çok beğendim. Elinize ve emeğinize sağlık <3

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Mükemmel bir logo tasarımı, Elinize, emeğinize sağlık.

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?
Bizim sunucumuzun network kısmını değiştirip sunucu açmışlar acayip neyse ki piyasa'ya yakında yeniden gireceğim. İsim bulmak gerçekten bu kadar zor mu ya?

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Bizim sunucumuzun network kısmını değiştirip sunucu açmışlar acayip neyse ki piyasa'ya yakında yeniden gireceğim. İsim bulmak gerçekten bu kadar zor mu ya?
:enteresan: | Sunucun ile alakası olmayan bir tasarım çünkü, Bu logo ( YURT DIŞI ) müşterisi için tasarlandı. Yani demek istediğim bu tarz forumlara konuk olup, AAA BlazeNetwork ismi güzelmiş BlazeVortex yapayım demesi imkansız. :)

BlazeNetwork

Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
:enteresan: | Sunucun ile alakası olmayan bir tasarım çünkü, Bu logo ( YURT DIŞI ) müşterisi için tasarlandı. Yani demek istediğim bu tarz forumlara konuk olup, AAA BlazeNetwork ismi güzelmiş BlazeVortex yapayım demesi imkansız. :)
Peki bunu bildiğim iyi oldu teşekkür ederim.

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0

BlazeNetwork

Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer

Wausy

Kaybetmeye korktuğun ne varsa, özgür bırak. ?

Discord:

' ☨ troxeL#5659

Elmaslar
142
Puanlar
2.820
Yer
Türkiye
Minecraft
troxeL

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Başarılı bulduğum bir ekipsiniz konularınızı severek takip ediyorum. Umarım bir gün logo yaptırma fırsatım olur size.
Teşekkürler, Bir süre daha Türkiye'ye hizmet vereceğiz istediğiniz zaman yazabilirsiniz, Yardımcı olurum. :mc_38-4:

güzel olmuş elinize sağlık kullana bilirmiyiz
Tabi ki hayır, Tüm logoların ( TELİF ) Hakkı alınmaktadır, yapılan logolar ( HERKESE AÇIK ) bir şekilde paylaşılmadan önce, Korunma altına alınmaktadır, Bu logoyu müşteri hariç kullanımlarda Savcılığa şikayette bulunduğumuzda ( 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ) yargılanabilirsiniz, iyi forumlar.

BlazeNetwork

Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Teşekkürler, Bir süre daha Türkiye'ye hizmet vereceğiz istediğiniz zaman yazabilirsiniz, Yardımcı olurum. :mc_38-4:

Tabi ki hayır, Tüm logoların ( TELİF ) Hakkı alınmaktadır, yapılan logolar ( HERKESE AÇIK ) bir şekilde paylaşılmadan önce, Korunma altına alınmaktadır, Bu logoyu müşteri hariç kullanımlarda Savcılığa şikayette bulunduğumuzda ( 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ) yargılanabilirsiniz, iyi akşamlar.
Size discord'dan özel olarak istek gönderdim fakat kabul etmediniz bir ufak bir şey sorucaktım'da

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Size discord'dan özel olarak istek gönderdim fakat kabul etmediniz bir ufak bir şey sorucaktım'da
Gerçekten kimin gönderdiğini bilmiyorum, Veya takip edemiyorum isminizi verirseniz ben size ulaşayım. Veya Bekleyen seçeneğine girdikten sonra üstüme tıklıyabilirsin, Ve bana direkt mesaj gönderebilirsin.

55.PNG

BlazeNetwork

Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı