Sol Reklam

Birkaç tane sorunum var içeriye buyrun.

Ceesoppi

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
4
Puanlar
6.210
Selamun aleyküm arkadaslar günaydın. Benim bir kaç tane sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim.
1. Windows 10 temiz format attım dün, ancak ekran kartımı windows göremiyor. Driverıda yükledim kurdum ancak işe yaramadı. Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı ile yetiniyorum. Driver Booster 6 yükledim hatta PRO yaptım tarattım yine olmadı. Ekran kartım = ATI Radeon HD 4650 Series
2. Ekran kartı gözükmediği için 4:3 1024x768 ile yazıyorum şu anda. görüntü ayarlarında sadece 1024x768 ile 800x600 var normalde benim çözünürlüğüm 16:9 1360x768
3. Windows 8.1 Standart iso dosyası yükledim. Bunu rar ile açtım. setup.exe yi çalıştırdım. Kurulum geldi ilerledim ürün anahtarını da 8.1 standart diye yazdım kabul etti ileri dedim,
win8.1.PNG

ve bu hatayı aldım.

4. Dün win10 iso dosyası yüklerken 55kb hızla indiriyodum. Ama hiztesti com da baktığımda 6mbps hız gösteriyodu. 2 saatte 400mb yükledi.
5. BİRAZ FAZLA SORDUM SANIRIM AMA BUNLAR GEREKLİ, PC KÖTÜ DURUMDA. İSTERSENİZ BURDAN CEVAP VEREBİLİR, VEYA DISCORD ADRESIMDEN YARDIM EDEBILIRSINIZ! Meto#0743 Discordda sürekli aktifim. Şimdiden teşekkür ederim

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Windows 10 Bölümüne bakın isterseniz

not Noktalama virgüll gibi işaretlerine uymaya özen gösterin zira ceza alırsınız Recep baltas ALİ güngör sorunu Sor isterseniz kayıt olup

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı