Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Bir tutam anı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EnDShoTT

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
EnDShoT
Şu korana gününde karantinadan sıkılmış ve köy gitmiştim.Köyde halamlar, halamın oğulları, yengem, babannem neyse anlıycağınız herkes vardı.Mübarek Ramazan gününde en büyük sıkıntı sigara içmekti o akşamda mutfakta abimle oturuyorum bi anda içeriye yengem ve halamın oğlu geldi. Neyse bunlar sigara içiyordu bende dedim ki bir şey olmaz bende içeyim yaktım içiyorum güzel güzel sigarayı bitirdim 1 fırt daha alıp söndürücem söndürücemde.!! İçeriye babam girdi ben korkudan direk sakladım elimin arkasıyla sigarayı. Baktım bana yaklaşıyor sigarayı elimle söndürmeye calıştım bastırdım izmarite parmaklarımı baktım hala duman çıkıyor babam da girmiş dibime ben dumana üflüyorum dağılsın diye babam bana dediki lan dedi sendemi içiyorsun dedi yok baba dedim ne içmesi yaklaştı şöyle bi baktı dediği cümle
-Lan duman cıkıyor elinden eşşoğleşek orda bi bosta daya babam gitti abimlet güldüler ben de son fırtımı aldım attım sigarayı buda böyle bir anımdı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sizlerinde Anılarınızı Bekliyorum ??

Batu44

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
136
Puanlar
13.520
Yer
Malatya
Minecraft
Batu44

ysfzybk.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

rupsx

Elmaslar
24
Puanlar
13.370
Minecraft
RupSS
Reis noktalama işaretlerini kullansan çok güzel olurdu hiç bir şey anlamadım.

mehmetyildiz07

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
sivas
Değişik bir anınız olmuş :D arkadaşında da dediği gibi kamu spotu gibi :D

Filojiston

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Şu korana gününde karantinadan sıkılmış ve köy gitmiştim.Köyde halamlar, halamın oğulları, yengem, babannem neyse anlıycağınız herkes vardı.Mübarek Ramazan gününde en büyük sıkıntı sigara içmekti o akşamda mutfakta abimle oturuyorum bi anda içeriye yengem ve halamın oğlu geldi. Neyse bunlar sigara içiyordu bende dedim ki bir şey olmaz bende içeyim yaktım içiyorum güzel güzel sigarayı bitirdim 1 fırt daha alıp söndürücem söndürücemde.!! İçeriye babam girdi ben korkudan direk sakladım elimin arkasıyla sigarayı. Baktım bana yaklaşıyor sigarayı elimle söndürmeye calıştım bastırdım izmarite parmaklarımı baktım hala duman çıkıyor babam da girmiş dibime ben dumana üflüyorum dağılsın diye babam bana dediki lan dedi sendemi içiyorsun dedi yok baba dedim ne içmesi yaklaştı şöyle bi baktı dediği cümle
-Lan duman cıkıyor elinden eşşoğleşek orda bi bosta daya babam gitti abimlet güldüler ben de son fırtımı aldım attım sigarayı buda böyle bir anımdı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sizlerinde Anılarınızı Bekliyorum ??

Ahahaha senin yerine ben utandım. Ben de balkonda sigara içerken abim balkonun kapısını açtı sigarayı fırlattım hemen ağzıma şeker yuvarladım o sayede yırttım

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Bugüne kadar ben hiç sigara içerken yakalanmadım ama paketi yakalattım.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu anının üzerinden hali uzun zaman geçse de gerçekten baya komik bir anıymış ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı