Sol Reklam

Bir Tavuğun Yaşamı Animasyon (9 Gün uğraştım bunu yapmak için)

AniMine

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Merhaba bu Animasyonu yapmak için 9 gündür uğraşıyorum . Öğrenme günümüde katarsak 30 gün(tahmini) olmuştur . Bu kanalda yapmaya çalıştığım animasyon videolarını paylaşacağım . Eğer tavsiyeleriniz var ise dinlemekten memnuniyet duyarım eksiklerimi öğrenmiş olurum . Umarım ilk uzun videomu beğenirsiniz :)

TorkauL

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
464
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL
Abone oldum seriyi takip edeceğim elinize sağlık gerçekten çok başarılı olmuş fakat keşke Türkçe olsaydı ve yabancılarda böyle animasyonlara denk geldiklerinde bizim de bu alandaki başarılarımızı fark etselerdi.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İşte aradığım içerikleri bulunduran kanalı buldum ve abone olmazsam da gerçekten büyük bir ayıp etmişte olurum. Hemencecik oluyorum ;) <3

AniMine

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Abone oldum seriyi takip edeceğim elinize sağlık gerçekten çok başarılı olmuş fakat keşke Türkçe olsaydı ve yabancılarda böyle animasyonlara denk geldiklerinde bizim de bu alandaki başarılarımızı fark etselerdi.​

Çok teşekkür ederim :) . Amatör olmama rağmen böyle güzel bir mesaj attığınız için çok mutlu oldum sağolun :) Aslında Tüm dillerde olsun diye hiç kelime kullanmayacaktım ama bir iki kelimede olsa tarzanca ingilizce arası birkaç kelime kullandım :) daha çok acemiyim hızlanmaya çalışıyorum .İlerde Türkçe animasyonlarda yapmayı düşünüyorum abone olduğunuz için teşekkürler :)

İşte aradığım içerikleri bulunduran kanalı buldum ve abone olmazsam da gerçekten büyük bir ayıp etmişte olurum. Hemencecik oluyorum ;) <3
Çok Teşekkür ederim Yiğit bey Abone olduğunuz içinse ayrıca teşekkürler :) 10 güne bir video gelebilir kusura bakmayın elimden geldiğince hızlanmaya çalışacağım :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı