Sol Reklam
Sağ Reklam

Bir survival sunucudan ne beklersiniz ne istersiniz ?

Ravhes

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Ravhes
Merhaba mc-tr üyeleri yakın zamanda büyük bir survival sunucu açacağız başlıkta gördüğünüz gibi size nasıl olmalı.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Benim kriterlerim şunlar ;
1- Kit:
Burası çok önemli, oyunculara verdiğiniz başlangıç ekipmanları aşırı gelişmiş olmamalı. Örneğin : Deri set taş ekipmanlar yerine sadece 1 kazma 1 kılıç bu eşyalar oyuncuyu kısa bir sürede olsa idare edecektir. Yani düşünsenize oyunun başlangıç ekipmanları deri set ve taş kılıç
Bunla 1vs1 bile atılır.
2-VIP Oyuncular
Benim tercihim hiç olmamasından yana ancak sunucununda bir gelir kaynağı olmalı.
Vip oyunculara verilecek yetkilerde abartılı olmamalı, mesela uçma yetkisi uçma yetkisi olan bir kişi aşırı derecede ayrıcılıklı olur.
Örneğin : Siz normal bir oyuncusunuz ve giderken değerli bir blok gördünüz (Balkabağı mesela) vip uçarak geldi ve bloğu aldı ne düşünürdünüz?
Benim kriterlerim bunlar böyle bi sunucu hoş olur diye düşünüyorum
İyi forumlar :)

Ravhes

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Ravhes
Benim kriterlerim şunlar ;
1- Kit:
Burası çok önemli, oyunculara verdiğiniz başlangıç ekipmanları aşırı gelişmiş olmamalı. Örneğin : Deri set taş ekipmanlar yerine sadece 1 kazma 1 kılıç bu eşyalar oyuncuyu kısa bir sürede olsa idare edecektir. Yani düşünsenize oyunun başlangıç ekipmanları deri set ve taş kılıç
Bunla 1vs1 bile atılır.
2-VIP Oyuncular
Benim tercihim hiç olmamasından yana ancak sunucununda bir gelir kaynağı olmalı.
Vip oyunculara verilecek yetkilerde abartılı olmamalı, mesela uçma yetkisi uçma yetkisi olan bir kişi aşırı derecede ayrıcılıklı olur.
Örneğin : Siz normal bir oyuncusunuz ve giderken değerli bir blok gördünüz (Balkabağı mesela) vip uçarak geldi ve bloğu aldı ne düşünürdünüz?
Benim kriterlerim bunlar böyle bi sunucu hoş olur diye düşünüyorum
İyi forumlar :)
Fikirleriniz için teşekkürler.

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Merhaba mc-tr üyeleri yakın zamanda büyük bir survival sunucu açacağız başlıkta gördüğünüz gibi size nasıl olmalı.
1 - Warp yapma Spam dahi olmasın
2- Oyuna ilk baslayan kisiler random bir sekilde ormanda dogsun
3- /ah plugini kurun oyunuclar onunla pazarlık yapacak
3- Degisik bir sistem getirin ve o sistem demir komür elmas zumrut gibi seyler kazınca sanal kredi versin ve o kredi ile de yapacagınız artık magaza mı diyim market mi diyim bilemem oraya survival icingerekli seyler ekleyin.

Ravhes

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Ravhes
1 - Warp yapma Spam dahi olmasın
2- Oyuna ilk baslayan kisiler random bir sekilde ormanda dogsun
3- /ah plugini kurun oyunuclar onunla pazarlık yapacak
3- Degisik bir sistem getirin ve o sistem demir komür elmas zumrut gibi seyler kazınca sanal kredi versin ve o kredi ile de yapacagınız artık magaza mı diyim market mi diyim bilemem oraya survival icingerekli seyler ekleyin.
Fikirleriniz için teşekkürler.

İlhan Demir

Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
İstanbul
"BENCE"

1- o Youtuberların Çektiği Conconcraft ne biliyim Bonboncraft gibi sunucular açma çünkü artık her parası olan sunucu satın alıyor ve bu tür sunucu açıyorlar ve hepsi bir birine copy/paste yapmış gibi bu yüzden kendine has bir sunucu açmalısın
2- bazı sunucularda VIP abartılıp fazla OP oluyor yani VIPlerin özelikleri özenle hazırlanmalı ne oyunculardan üstün olacaklar nede oyunculardan düşük olacak
3-yetkili kadrosu deneyimli olmalı her gelen geçene yetki verilmemeli
4-kutu sistemini kullanma lütfen çünkü her sunucuda var ve artık oyuncular farklı şeyler görmek isteyebilir
5-bol bol hediye verirsen oyuncuların gözünü boyarsın ;) [ama bu hediyeler fazla değerli olmamalı]

Son düzenleme:

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
sunucu dengeli olsun yeter.

Ravhes

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Ravhes
"BENCE"

1- o Youtuberların Çektiği Conconcraft ne biliyim Bonboncraft gibi sunucular açma çünkü artık her parası olan sunucu satın alıyor ve bu tür sunucu açıyorlar ve hepsi bir birine copy/paste yapmış gibi bu yüzden kendine has bir sunucu açmalısın
2- bazı sunucularda VIP abartılıp fazla OP oluyor yani VIPlerin özelikleri özenle hazırlanmalı ne oyunculardan üstün olacaklar nede oyunculardan düşük olacak
3-yetkili kadrosu deneyimli olmalı her gelen geçene yetki verilmemeli
4-kutu sistemini kullanma lütfen çünkü her sunucuda var ve artık oyuncular farklı şeyler görmek isteyebilir
5-bol bol hediye verirsen oyuncuların gözünü boyarsın ;) [ama bu hediyeler fazla değerli olmamalı]
Teşekkürler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sunucu dengeli olsun yeter.
Teşekkürler

Furkan17gg

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

murasaki2

Elmaslar
9
Puanlar
13.470
Yer
Türkiye
Minecraft
Murasaki0999
- Oyuncular İçin Yeni Tarz Etkinlikler Yeni sistemler ve benzeri. (Örnek: 'Kazı Kazan')
- Diğer Arkadaşların Dediği Gibi Denge Çok önemli 'VIP' alan oyuncuların Çok bir Farkı Olmaması.
- Sunucuda Yetkili Kadrosunun Eğlenceli Ve İlgilenen Yapıda Olması.
- Ve Rekabet Olması Gerekiyor (Vs Anlamında Değil ama o yöndende olur.) Yani Ben daha iyi olacağım gibi, Onları Düşünerek Bir şeyler yapmalısın.
- Arasıra Yarışmalar Yapman Oyuncuları Sunucuya Daha Çok Bağlayacaktır. ( Örnek: 'İnşa Yarışması' )

İyi Akşamlar.

Ravhes

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Ravhes
- Oyuncular İçin Yeni Tarz Etkinlikler Yeni sistemler ve benzeri. (Örnek: 'Kazı Kazan')
- Diğer Arkadaşların Dediği Gibi Denge Çok önemli 'VIP' alan oyuncuların Çok bir Farkı Olmaması.
- Sunucuda Yetkili Kadrosunun Eğlenceli Ve İlgilenen Yapıda Olması.
- Ve Rekabet Olması Gerekiyor (Vs Anlamında Değil ama o yöndende olur.) Yani Ben daha iyi olacağım gibi, Onları Düşünerek Bir şeyler yapmalısın.
- Arasıra Yarışmalar Yapman Oyuncuları Sunucuya Daha Çok Bağlayacaktır. ( Örnek: 'İnşa Yarışması' )

İyi Akşamlar.
Teşekkürler.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı