Sol Reklam

Proje Bir Skyblock sunucusunda neler görmek isterdiniz ?

Launcher

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Onaylı Satıcı

Discord:

launcher_xr.

Elmaslar
4
Puanlar
4.060
Minecraft
Launcher
Bir süredir üzerinde çalıştığım ve satışa çıkarmayı düşündüğüm plugin paketi üzerinde değişiklikler yapmak istiyorum. Sizler bir Skyblock oyuncusu olsaydınız neler görmek isterdiniz ? Yeni sistemler yeni etkinlikler...

Daha önce satışa çıkardığım Tek Blok Skyblock sunucu peketime göz atıp nelerin güzel nelerin değiştirilmesi gerektiği hakkında fikrinizi almak istiyorum. Verilen cevaplara göre üzerinde çalıştığım Skyblock paketini şekillendireceğim.

Menüler, sistemler ve renkler. Tamamen eleştiri, fikir ve yoruma açığım.

Tek Blok Skyblock sunucu paketim: https://www.mc-tr.com/konu/tek-blok-sunucu-paketi-v1-18-2.118399/#post-743975

Paketi satın alan arkadaşlarımızın önerileri ve geri dönüşleri sayesinde kayde değer bir ilerleme katedebildik. Bu sebepten dolayı daha fazla insanın fikirlerine ihtiyaç duymaktayız.

Kritik ve dikkat çekici fikirleri veren arkadaşlarımızın isimlerini/nicknamelerini paketin satış ilanında ilham aldığıma dair yer vereceğim.

benjamin17

Exalium Project
Yıldız Destek
Deneyimli Destek
Destek Yetkilisi
Premium
Sunucu Sahibi

Discord:

benjamin17

Elmaslar
190
Puanlar
2.245
Yer
çanakkale
Discord İzni
Minecraft
benjamin1734
Survival x skylbock karışımı bir oyun görmek isterdim. Açıkçası uygulaması pratikte zor fakat yapılırsa güzel olabilecek bir tarz.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı