Bir Ömür Nasıl Yaşanır ? --- İlber Ortaylı

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Puanlar
190
Discord
TuvalsizRessam#2861
1.png

Yazar: İlber Ortaylı
Konu: İlber Ortaylı gibi hem bilgili hem de tecrübeli birinden hayata dair ipuçları.
Fiyat: 16,49 TL (Kargosuz)
Uygun-Link: Tıkla !
Piyasaya Çıkış Tarihi: Şubat, 2019
Görüşlerim: Özellikle lise başlarında ve lise hayatı boyunca okunabilecek hatta okunması gereken muhteşem bir eser. İnsanın kendini bir sisteme hapsetmeden nasıl geliştireceğine hatta hayatını nasıl gerçek konumuna getireceğine dair basit ama etkili ipuçları içeriyor.

Shimura

Demir Cevheri Gibiyim
Emekli
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
204
Puanlar
1.340
Discord
OrçunGülen#0074
Yanlış anlamayın fakat, tanıtım güzel ancak neredeyse kitap hakkında pek bir bilgi açıklamamışsınız. Sadece kitabın künyesi mevcut. Daha ayrıntılı olabilirdi.

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Puanlar
190
Discord
TuvalsizRessam#2861
Yanlış anlamayın fakat, tanıtım güzel ancak neredeyse kitap hakkında pek bir bilgi açıklamamışsınız. Sadece kitabın künyesi mevcut. Daha ayrıntılı olabilirdi.
Detaylandırmak istemedim çünkü kapının cinsi bilinmeli kapının içerisi değil. İçeriyi öğrenmek isteyen önyargısız sadece belli başlı bilgilerle girmeli.

bynys

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Puanlar
2.760
Kitabı okudum ve oldukça sevdiğimi belirtmek isterim.

Yukarı