Sol Reklam
Sağ Reklam

BİR OKUL ANINI ANLAT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GrandNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
_Ezekiel
HEPİNİZ SEVGİLER MC-TR AİLESİ GEÇEN GÜNLERDE AKLIMA UNUTLUMASI GÜÇ BİR OLAY BAŞIMA GELDİ SİZLERE ANLATMAK İSTEDİM
11.11.2018 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 14.30 SULARINDA COĞRAFYA SINAVIMIZ VAR
BENDE CAM KENARI EN ARKA SIRADA OTURUYOM ÖĞRETMENİMİZ SINIFA 15 DAKİKA GEÇ GİRDİ
VE SON5 DAKİKA KALA KAĞITLARI TOPLARIM DEDİ
BENDE İÇİMDEN HELEKİ COĞRAFYA İYİ FELAN DİYORUM
NEYSE 5 DAKİKA İÇİNDE 9 KLASİK SORUYU BİTİRDİM (HEPSİ DOĞRU ÇIKTI)
SON OLARAK 1 SORU KALDI BENDE ZAMAN BİTMEK ÜZERE FELAN SANIYORUM TELEFONU AÇTIM SAATE BAKIP SIRANIN ÜSTÜNE GERİ BIRAKTIM
HOCA GÖRDÜ BUNU YANIMA DOĞRU "KÖŞEDEKİ ...... TOSBAA SEN KOPYAMI ÇEKİYORSUN" DİYE BAĞIRARAK GELİYOR
HAYIR HOCAM DEMEME RAĞMEN KAĞIDIMI ALDI VE KOPYA YAZDI
BENİM ANIM BÖYLE İDİ SİZDE BİR ANINIZI ANLATIRMISINIZ ?

CraftRosi13

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Arda#6888

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
HackerJojuk
bizim de coğrafya dersindeydik son ders bütün erkekler sıraları en arkaya çektik yapışık yaptık hoca hiçbişey demedi çıkışta müdüre söylemiş bizim mudurde biraz serttir ertesi gün hepimize disiplin verdi

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0
okuldan kaçarken müdür görmüştü aldı bizi odasına sonra çıkarken kapıyı kapatmayı unutmuşuz bende küfür ettim müdürde duymuş disiplin e verdi sonra :/

FaraBey

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
FaraBey
arkadaş bana pandik attı biraz tartıştık bahçedeyiz ulan ben niye atmıyom dedim attım an bi baktım arkamda bi kel hoca geliyo yanagımı sıktı diyo gel seni müdüre götürelim bi ilerliyorduk o durdu diğer öğrenciler girsin diye o sıra ztn öğretmenler zili çalmıştı bi baktım kalabalık var dedim ben şu kalabalıktan sıvışayım tak kaçtım sınıfa :D

GrandNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
_Ezekiel
okuldan kaçarken müdür görmüştü aldı bizi odasına sonra çıkarken kapıyı kapatmayı unutmuşuz bende küfür ettim müdürde duymuş disiplin e verdi sonra :/
Kanka seninkide harbi şansızlık ya

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
Daha geçen hafta bizim Furkan arkadaş yere düştü. Bizimkiler fırsat bu fırsat diyip çocuğun üzerine atladılar. Şükür, çocuk 50kg felan bişe olmadı.(Kötüye bişe olmazmış)Sonra çocuğa biri tekme vurdu bu kıvılcım ortalığı yakmıştı. 10 erkek çocuk yerde, üzerine çullanıp eğlencesine dövdüler :D.
Sonra çocuk kalktı mübarek sanki taşa vurduk. Gıkı çıkmıyordu .D.

GrandNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
_Ezekiel
Daha geçen hafta bizim Furkan arkadaş yere düştü. Bizimkiler fırsat bu fırsat diyip çocuğun üzerine atladılar. Şükür, çocuk 50kg felan bişe olmadı.(Kötüye bişe olmazmış)Sonra çocuğa biri tekme vurdu bu kıvılcım ortalığı yakmıştı. 10 erkek çocuk yerde, üzerine çullanıp eğlencesine dövdüler :D.
Sonra çocuk kalktı mübarek sanki taşa vurduk. Gıkı çıkmıyordu .D.
Knk öle ölmez ya füze yok muydu
gıkı çıkmaz bi bakın öldümü diye

Emirhan GÜR

KACAK OYUNCU | play.kacakoyuncu.com

Discord:

emirhangur#9572

Elmaslar
75
Puanlar
6.470
Yer
İstanbul/Rize
Minecraft
iEmirhanGur
Bü gün fizik sınavın vardı kopyaları hazırladık girdik sınıfa kopyaları yetrleştirdik neyse hiç sıkıntı çıkmadı sınav bitti kağıtları verirken hoca peteğin arasındaki kağadı gördü ve kağıdıma işaret koydu bakalım hayırlısı :D

MrEmRe

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Mr.EmRe#0001

Elmaslar
28
Puanlar
0
Minecraft
MrEmRe
Biz okuldan kaçıyorduk, dikey demirler vardı aralıklı :D tel falanda vardı neyse birşey olmaz tellerden dedik çıktık ben tam atlıyıcam tel pantolonuma sıkıştı pantolon yırtıldı ama hala takılı çıkaramıyorum kızlar ordan bakıyo gülüyo bana boxerim falan gözüküyo kötüydü en sonda bi çocuk gitmiş müdürü çağırmaya müdür azarlıyor falan :D kötüydü ya

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
8. sınıftaydık aşı vurmaya gelmişlerdi. Biz 3 arkadaş kaçmıştık sonra 2 mizi yakaladılar biri kaçtı. Birde yine 8.sınıf bi tane kadın gidiyordu bura baksın diye cama vurayım dedim. Cama bi tokat attım cam çatladıydı.

GrandNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
_Ezekiel
Biz okuldan kaçıyorduk, dikey demirler vardı aralıklı :D tel falanda vardı neyse birşey olmaz tellerden dedik çıktık ben tam atlıyıcam tel pantolonuma sıkıştı pantolon yırtıldı ama hala takılı çıkaramıyorum kızlar ordan bakıyo gülüyo bana boxerim falan gözüküyo kötüydü en sonda bi çocuk gitmiş müdürü çağırmaya müdür azarlıyor falan :D kötüydü ya
sjsjsj Haykırdım Kanka Efsaneymiş Bu :D

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Bir arkadaşım matematikden anlamıyordu. Bende onun sınav kağıdını çözüp ona vermiştim, kendisi bana bomboş bir kağıt verdi üzülmüştüm. Allah'tan hoca yakalamadı xd

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Sınıftayız arkadaşlarla deve güreşi yapıyoruz tabii kanımız kaynıyor bizim işte her neyse biri bi asıldı boynuma ben dengemi kaybedip kafamı duvara vurdum bende o ara erkek lisesi deyim tabii müdür geldi ambulans çağırdılar içinden sarışın bir doktor indi bizim sınıf ona düştüler doktor da bana yakışıklı kafan baya kötü olmuş hastanrye gidelim dedi tamam bacım demişim tabi ben kafamın derdindeyim neyse baktım ben gidiyorum diyince arkadaş merdivenlerden aşağı yuvarlanmış bunun kolu kırılmış öbürünün ayağı çatlamış sırf bu doktoru görmek için yapmışlardı sonra öğrendik doktor evli çıktı bunlar da değmedi ne usta diyip triplere girmişlerdi

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Sınıftayız arkadaşlarla deve güreşi yapıyoruz tabii kanımız kaynıyor bizim işte her neyse biri bi asıldı boynuma ben dengemi kaybedip kafamı duvara vurdum bende o ara erkek lisesi deyim tabii müdür geldi ambulans çağırdılar içinden sarışın bir doktor indi bizim sınıf ona düştüler doktor da bana yakışıklı kafan baya kötü olmuş hastanrye gidelim dedi tamam bacım demişim tabi ben kafamın derdindeyim neyse baktım ben gidiyorum diyince arkadaş merdivenlerden aşağı yuvarlanmış bunun kolu kırılmış öbürünün ayağı çatlamış sırf bu doktoru görmek için yapmışlardı sonra öğrendik doktor evli çıktı bunlar da değmedi ne usta diyip triplere girmişlerdi
Bu yoruma cevabım aşağıdaki video(Küfürlü)
[/QUOTE]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı