Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR Bir MC-TR Projesi: YETENEKLİ KALEMLER

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hemen şansımı deneyeceğim!​

Frebiq

Bilirsin insanlar değişmez. Değişen zamandır.

Discord:

Frebiq#0061

Elmaslar
125
Puanlar
14.270
Yer
Uranüs
Minecraft
Frebiq
Hemen şanşımı denemeyeceğim :)

Bluter

Öfkelen, ışığın giderek sönmesine karşı öfkelen.

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
Hemen hazırlanıyorum.

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Edebiyat dersi mi vereceksiniz? Bunu kaldıramam okulda yeterince doz veriyorlar.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Yazı yazmayı severim çok fazla yazıyı kısa sürelerdede yazabilirim ama konu tasarımım berbat .d

Bluter

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
Yazı yazmayı severim çok fazla yazıyı kısa sürelerdede yazabilirim ama konu tasarımım berbat .d
İlk başta benim de berbattı ama daha sonradan konu aça aça geliştirdim kendimi.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
İlk başta benim de berbattı ama daha sonradan konu aça aça geliştirdim kendimi.

Hiç şüphem yok lakin bilirsin forumda bir çok üye var bazıları çok iyi konu tasarımları yapıyor şimdik ben mc-tr'de görev yapsam ve konu tasarımım berbat olsa bana verdikleri yetkiyi haketmiyen bir kişilik oluşturmuş olurum buda hem beni hem karşıdaki insanları üzer.

Bluter

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
Hiç şüphem yok lakin bilirsin forumda bir çok üye var bazıları çok iyi konu tasarımları yapıyor şimdik ben mc-tr'de görev yapsam ve konu tasarımım berbat olsa bana verdikleri yetkiyi haketmiyen bir kişilik oluşturmuş olurum buda hem beni hem karşıdaki insanları üzer.
Hayır demek istediğini anladım. Benim söylediğim ise görev yapmadan önce konu açarak kendini geliştirebilirsin. Ve kendine özgü bir şekilde yaptığın zamanda çok kolay oluyor.

Mede

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

FakerBoys | Mehmet#8028

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
Mede
Hemen hazırlıyoruz!:8

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Yalnız konu açmak için, başarılı bir yazar olmak için konu tasarımına ihtiyacın yok ki. Sen olayı yanlış anlamışsın.
Hayır demek istediğini anladım. Benim söylediğim ise görev yapmadan önce konu açarak kendini geliştirebilirsin. Ve kendine özgü bir şekilde yaptığın zamanda çok kolay oluyor.
Bu konu zaten potansiyel yazar eğitmek için açıldı. Yani buraya illa dolu bir şekilde geleceksin diye bir şey yok. İmla kuralları hakkında zerre şey bilmesen bile katılabilirsin.

Edebiyat dersi mi vereceksiniz? Bunu kaldıramam okulda yeterince doz veriyorlar.
Hayır. Yazım kuralları hakkında ders verilecek. Ayrıca okuldaki edebiyat dersinde sadece yazım kuralları öğretilmiyor, aynı zamanda yazarlar, terimler, eserler gibi birçok diğer bilgide öğretiliyor. Burada sadece yazım kuralları öğretileceğinden fazla zorlanmayacağınızdan eminim.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Tamam Hemen Geliyorum Yazım Kurallarına Çok Dikkat Ederek (!)

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ
Yetenekli Kalemler projesinin amaçlarından biri zaten konu düzenini geliştirmek. Yani düzenini kurmak için bir tasarımcı olmaya ihtiyacın yok <3

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Yetenekli Kalemler projesinin amaçlarından biri zaten konu düzenini geliştirmek. Yani düzenini kurmak için bir tasarımcı olmaya ihtiyacın yok <3

İşte ben bu yüzden sizleri seviyorum. hepiniz temiz,sevecen,mutlu olan ve karşısındakini de mutlu yapan melek gibi kişiliklere sahipsiniz. ben bu forum sayesinde kendimi geliştirdim, pluginden skriptine iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum. MC-TR Ailesi! :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı