• MC-TR.COM YouTube Kanalı Açılmıştır!
    Merhaba Ziyaretçi! MC-TR.COM olarak geçtiğimiz günlerde YouTube kanalımızı açtık ve ilk videomuzu sizler için yayınladık. İlerleyen günlerde büyüyen ekibimiz ve yeni video içeriklerimiz ile karşınızda olacağız. YouTube kanalımıza herkesi bekliyoruz!

Bir firma kuracaksın adı ne olurdu ve ne firması olurdu?

Deniz

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Puanlar
910
Discord
Deniz#4525
Arkadaşlar merhaba bu günkü sorumuz basit bir firma kuracaksınız ne firması olurdu ve adı ne olurdu yorumlardan bekliyorum

Ayrıca yeni açacağımız hosting firması içinde isim önerilerinizi bekliyoruz

Örnek:
Kendi firmam
- Sektör: Yazılım/Sunucu
- İsim: Ahmet Mehmet Yazılım
İsim önerim
- asd host
- dsa host

Alfredo'

aynen kardeşim aras kargo, aç kapıyı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
157
Puanlar
960
Yer
Bursa / Osmangazi
Minecraft
Discord
alfredo#0001
Kendi firmam:

- Sektör: Sunucu
- İsim: Seiyah

Seiyah ismi aklıma bir oyun kullanıcısının nickinden geldi, baya hoşuma gitti açıkçası. Size isim önerim maalesef yok (aklıma bir şey gelmedi). Hosting firmanız'da ise dilediğiniz başarıyı elde edersiniz umarım, başarılar!​

Hydref

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
104
Puanlar
2.810
Minecraft
Discord
Hydref MediArtz#4881
Ben daha yeni kurdum ve Allah'ın izniyle 5'inde flama + tag alıyorum.İsmimiz Hydref MediArtz. Hydref'in anlamı Galce'de Ekim demek.Doğum günüm de 8 Ekim olduğu için böyle bir nick çıkardım.Nickimden de anlamlı bir takım ismi oluşturdum.

Deniz

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Puanlar
910
Discord
Deniz#4525
Ben daha yeni kurdum ve Allah'ın izniyle 5'inde flama + tag alıyorum.İsmimiz Hydref MediArtz. Hydref'in anlamı Galce'de Ekim demek.Doğum günüm de 8 Ekim olduğu için böyle bir nick çıkardım.Nickimden de anlamlı bir takım ismi oluşturdum.
Başarılar hocam hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Kendi firmam:

- Sektör: Sunucu
- İsim: Seiyah

Seiyah ismi aklıma bir oyun kullanıcısının nickinden geldi, baya hoşuma gitti açıkçası. Size isim önerim maalesef yok (aklıma bir şey gelmedi). Hosting firmanız'da ise dilediğiniz başarıyı elde edersiniz umarım, başarılar!​
Yok hocam ben ünlü ve ünsüz harflerden 2 tane yan yana gelmesini sevmiyorum ama umarım sizde başarılı olursunuz güzel yorumunuz için teşekkürler

ARAYIŞ DEVAM EDİYOR!!!

Hydref

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
104
Puanlar
2.810
Minecraft
Discord
Hydref MediArtz#4881
Başarılar hocam hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Yok hocam ben ünlü ve ünsüz harflerden 2 tane yan yana gelmesini sevmiyorum ama umarım sizde başarılı olursunuz güzel yorumunuz için teşekkürler

ARAYIŞ DEVAM EDİYOR!!!
Teşekkür ederim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı