Sol Reklam
Sağ Reklam

Bi "hayatta kalma" sunucumuz yok mudur ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Selam
Sizde forumlar arasında gezerken bir "Hayatta kalma" sunucusu görüp giriş yaptıktan sonra
envanterinizin "OP" eşyalar ile dolmasının yarattığı hayal kırıklığını yaşadınız mı?
Evet dediğinizi duyar gibiyim, bu nedenle bir "Hayatta Kalma" sunucusu açma kararı aldım.
Kit yok, "Griefing" yok, Sunucuya para yatırıp diğer oyunculara hükmetmek yok...
Oyuncu tabanlı ekonomi, sizi oyundan soğutmayacak görevler, nazik oyuncu topluluğu...
Heyecanlanmamak elde değil.
Fakat bir sıkıntımız var; Hosting...
Sunucu üzerinde çalışmaya başladığımdan beri cevap bulamadığım tek şey...
Sunucuyu yazın başında doğru açmayı planlıyordum, eve hapis kalana kadar...
Hosting Görevlilerinin yardımına ihtiyacım var...
Bir sponsor Hosting arıyorum...
Sunucuya destek olmak isteyen Hosting Görevlileri veyahut diğer MC-TR Kullanıcıları...
Discord adresim: IYusuf_SelmanI#3770 Özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Herhangi bir sponsorluk için gelmedim ancak aynı nihai düşünceleri paylaşıyor olmamıza sevindim. Sebebini bilmiyorum ama bazı hayatta kalma sunucuları cidden milleti zenginde edip oyunu anlamsız kalmakta bir numara ki artık bu tür sunucuların sonunun gelmesi gerekiyor. Zaten şu son zamanlarda da hayatta kalma sunucularında son sürüm ve emek oranı da nihai de ciddi derece artmaya başladı. Eğer sizde gerçekten böyle bir sunucu açarsanız da bu sunucuların arasında bir sunucu daha eklenmiş olacak. Darısı OP Skyblock ve Faction sunucularının da başına diyorum ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı