• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Ürün Tanıtımı BGreen Konu Tasarım | Göz Alıcı Yeşilimsi Konu Tasarım

CAN147

İletişim Discord: CAN147#1757
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
731
CAN147 MC-TR'yi tamamiyle letgo gibi 2. el satış uygulaması şeklinde kullanıyor. Eline geçen her şeyi satma peşinde maalesef nereden ne koparırsam kaardır kafasında ilerliyor. Umarım daha iyi ve ivmeli bi şekilde ilerlersin, başarılar...
Çok mu dokandı bak böyle söyledin diye ben satış yapmayacağım çok üzdün beni "ne koparırsam kaardır" diye bir şey yok ki satılıyorsa alan vardır ve hem benim ne sattığıma karışabilirsin ne de hangi maliyetiyle "eleştirini yap geç" fazla irdeleme çok dokanıyorsa "görmez den gel" seçeneği mevcut herkes için senin takımından önce de buradaydım hala buradayım.

Etars

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
11
Minecraft
Başarılarının devamını dilerim.

YunusOP

Yılların bile eskitemediği değerlerdir anılar.
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
270
Minecraft
Merak ediyorum Can, tam olarak neyle meşgulsun sen? Tasarımcı mısın yoksa geliştirici mi? Her önüne gelen şeyi satmak bana kalırsa satıcının imajını ciddi şekilde zedeliyor, bu şekilde satışlarını bölmek ivmeni de keser. Elbette seçim senin. Başarılar.

YunusOP

En iyi cevaplar
2
Elmaslar
270
Minecraft
Neyi satacağımı veya nasıl satacağımı kimseye soracak değilim her önüme geleni deyilde her kategori de satış yapmayı istiyorum bu aralar @Lynchs'nin bulunduğu gibi takımlar her sektörde nasıl satış yapabiliyorsa benimde yapabilme hakkım var.

@MustafaTRK
@Lynchs
Her konuma saçma sapan yorumlar yapıp kışkırtıyorsunuz mute yiyince de "canı melekler koruyor" diyorsunuz yaşınıza veriyorum takılın bende aynı devam bir şekilde sizi raporlayayım.
Sakin ol şampiyon, bana karşı bu kadar kışkırmana gerek yok. Alt tarafı soru sordum o kadar. Başkalarına kinlendip de üstüme atlama hemen.

CAN147

İletişim Discord: CAN147#1757
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
731
Sakin ol şampiyon, bana karşı bu kadar kışkırmana gerek yok. Alt tarafı soru sordum o kadar. Başkalarına kinlendip de üstüme atlama hemen.
Yok be aynı soruyu 4 5 defa sordular o yüzden sana değil soracak olan kişilerin sormaya gerek kalmaması için yazdım.

PusAt81

Farklılık İstiyor
Mono
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
157
Minecraft
Adamın onaylı satıcısı var, isterse essentials config yml dosyası satar, isterse sacma sapan bir tasarım, isterse eklenti, size ne bro?
Zaten adam yapmamış bu tasarımı, konuda max 3-4 tane cümle var onuda okumamışsınız
Kotu diyen niye kotu olduğunu soylemiyo
İyi diyen niye iyi olduğunu soylemiyo
Her zamanki kıskanç satıcı ortamı

YunusOP

En iyi cevaplar
2
Elmaslar
270
Minecraft
Adamın onaylı satıcısı var, isterse essentials config yml dosyası satar, isterse sacma sapan bir tasarım, isterse eklenti, size ne bro?
Zaten adam yapmamış bu tasarımı, konuda max 3-4 tane cümle var onuda okumamışsınız
Kotu diyen niye kotu olduğunu soylemiyo
İyi diyen niye iyi olduğunu soylemiyo
Her zamanki kıskanç satıcı ortamı
Ne güzel boş yaptın be, istediğini satar ona laf eden yok zaten de birden fazla alanda satış yapması satıcının imajını zedeliyor bana kalırsa. Bunu söyledik sadece ve kendisi de yanıtını verdi zaten. Sana ne kalıyor burada peki?

Felox

Koydum Çalışma Masasını
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
65
Ne güzel boş yaptın be, istediğini satar ona laf eden yok zaten de birden fazla alanda satış yapması satıcının imajını zedeliyor bana kalırsa. Bunu söyledik sadece ve kendisi de yanıtını verdi zaten. Sana ne kalıyor burada peki?
Herkes istediğini satar , almak isteyen alır zorlayan yok. Kimin ne ürün koyduğuna veya fiyatına kendisinden başka kimse karar veremez.

YunusOP

En iyi cevaplar
2
Elmaslar
270
Minecraft
Herkes istediğini satar , almak isteyen alır zorlayan yok. Kimin ne ürün koyduğuna veya fiyatına kendisinden başka kimse karar veremez.
Haydaa, böyle turşuluk yapacağınızı bildiğimden altını çizdiğim bir nokta var. Dön bak bakalım oraya. Kaldı ki satıcıdan yanıtımı aldım, size ne oluyor anlamış değilim :enteresan:

Felox

Koydum Çalışma Masasını
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
65
Haydaa, böyle turşuluk yapacağınızı bildiğimden altını çizdiğim bir nokta var. Dön bak bakalım oraya. Kaldı ki satıcıdan yanıtımı aldım, size ne oluyor anlamış değilim :enteresan:
İnsanların sattığı ürünün fiyatını , sattığı ürünü belirlemeniz , değerini biçmeniz eleştiri değil kardeşim eleştiri dediğin şey şurası eksik olmuş şurasını daha iyi yapabilirdin geliştirebilirsin şu kısımları gibi olur. Ben buna laf ettim biraz çünkü forumda çok fazla var bundan ve rahatsız edici bir durum. MC-TR'de eleştiri serbest fakat bu eleştiri değil kardeşim isteyen istediğini satar.

YunusOP

En iyi cevaplar
2
Elmaslar
270
Minecraft
İnsanların sattığı ürünün fiyatını , sattığı ürünü belirlemeniz , değerini biçmeniz eleştiri değil kardeşim eleştiri dediğin şey şurası eksik olmuş şurasını daha iyi yapabilirdin geliştirebilirsin şu kısımları gibi olur. Ben buna laf ettim biraz çünkü forumda çok fazla var bundan ve rahatsız edici bir durum. MC-TR'de eleştiri serbest fakat bu eleştiri değil kardeşim isteyen istediğini satar.
Neden senle hala muhattap oluyorum bilmiyorum. Söylediklerinin benim yaptığım yorumla uzaktan yakından alakası yok. İlk yorumumda sorduğum üzere ne üstüne uğraştığını sordum yanıt verdi ve olay bitti. Eleştirimi de satıcının her şeye asılmak yerine yoluna tek bir alandan devam etmesi yönünde de yaptım. Bence bu yorumu yanlış kişi için yapıyorsun, bilgin olsun.

Felox

Koydum Çalışma Masasını
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
65
Neden senle hala muhattap oluyorum bilmiyorum. Söylediklerinin benim yaptığım yorumla uzaktan yakından alakası yok. İlk yorumumda sorduğum üzere ne üstüne uğraştığını sordum yanıt verdi ve olay bitti. Eleştirimi de satıcının her şeye asılmak yerine yoluna tek bir alandan devam etmesi yönünde de yaptım. Bence bu yorumu yanlış kişi için yapıyorsun, bilgin olsun.
Eğer kast ettiğin şey dediğim şeyler değilse sorun yok , genel olarak söyledim zaten fiyat olayını

Yukarı Alt