Sol Reklam
Sağ Reklam

BEYSKY I 2 YIL ARADAN SONRA! I /ADAFLY I /kit ada I GOLEM SPAWNER I HERKESE 1M HEDİYE

Sunucuyu Nasıl Buldun

• Güzel

Oylar: 0 0,0%
  • Geliştirilebilir

Oylar: 3 50,0%
  • Berbat

Oylar: 3 50,0%

• Oy Verenler
    6
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TolgaBey3536

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
3E958O.png

-Merhaba,yaklaşık 2 yıl önce de sizlere sunucumuzu tanıtmıştık fakat sunucumuzu ygs sınavı dolayısıyla kappattık.

-Sunucumuzu yeniden açıp size 10 golem spawner nede taş kazma vermek istiyoruz,Sunucumuz Normal-kolay arası bir zorluktadır.

-Öncelikle Sunucumuzun Arenası Ve Spawn'ı alıntıdır.Builder Varsa yorum yaparsa sevinirim yaptırmayı planlıyoruz.

-Plugin paketi'ni kendimiz farklı pl paketlerinden bularak editledik!

-Konu Tasarımı Kötü Olabilir bu yüzden sizden özür diliyorum.

5D80dR.png

-2 GB RAM

-30 SLOT

-1.7.X-1.8.X

-ANTİDDOS,ANTİLAG,ANTİCRASH

-HOST: AXİTRBİLİSİM

-İP: beysky.globalgameserver.com:1188

76oJPY.png

SPAWN

8YlOdW.png

MARKET
XPBGk3.png

qG40Md.png

Tamir

bBl1DZ.png

Büyü

Pl5dkO.png

Pasif Moblar

5D807z.png

Aktif Moblar

Md6Qp1.png

Arena

QVR5By.png

OYUN PARASI İLE ALINAN PASİF MOBLAR

9mVzoN.png

SPAWNER AÇILIŞA ÖZEL TÜM SPAWNERLAR 1 TL!!

azov17.png

kOjQam.gif

-Sunucuda Kimse Vip Almak Zorunda Değildir fakat hem vipin muhteşem kitlerini ve özelliklerini hemde bize destek olmak için VİP Alabilirsiniz!

azovrz.png

kOjQdW.png

NZ5X0O.png

rOg411.png

-''Birsürü skyblock serveri var neden burda oynayayım?'' dediğinizi duyar gibiyim.

-Öncelikle Sunucuda Yöneticilerimiz Kesinlikle Gaddar Değil,Gerektiği seviyede çogu isteğinizi karşılayacaklardır.

-Her Hafta Pazartesi Günler Vip Çekilişleri Olur.

- Gün İçinde Her zaman Oylama Yapılır,Oyuncu Event İsterse Event Olur!Bu sayede para sıkıntısı çekmezsiniz

- Sunucumuzda rahatlığınız İçin Gerekli Tüm Olaylar /menü Komutu altında toplanmıştır.

- Viplerin Fiyatları Uygun Özellikleri Boldur.

- Sunucumuzda kolaylık Sağlayan Skriptler Vardır.
- Oto Event
- Kırıktaş Kazınca random gelen Değerli Eşyalar
- /adafly
- kelime Oyunları vb..

76oJGY.png

-Elimden Geldiğince Size Sunucumu Anlatmaya Çalıştım,Umarım Beğenmisssinizdir;Eksiklerimizi,Doğrularımızı Yorum Kısmında Belirtip Oy Kulanırsanız Bizi Mutlu Etmiş Olursunuz,İYİ GÜNLER MC-TR TAKİPÇİLERİ

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Gelişmeniz gerekiyor, başarılar.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Bi an faction sunucusu zannetmiştim, başlığa tekrar baktım adafly sayesinde tatmin oldum,
gelişmeniz gerekiyor (build,plugin)​

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Yıl 2018 ve hala TextMC ile yapılmış konu tasarımı, göz kanatan eklenti paketleri ve haritaları vb.
Artık ülkede böyle sunucular kalabalık yapıyor.​

Logalos

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Yasaklandı
Elmaslar
7
Puanlar
0
Fotoğraflar anladığım kadarıyla haritalar gelişmesi lazım. Paketinizi de merak ettim ve sunucunuza giriş yaptım, pakete baktım. Paketi yenileyebilirsiniz. Daha kaliteli ve güzel paketler var. Ücretsiz bulmanız biraz zor. Ücret ile satın alıp işinizi garantiya almak daha mantıklı olacaktır. Başarılar dilerim.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Sunucu çok geride kalmış. Artık hangi site kullanıldı bilemem ama şu ayraçlar ilk zayiatı veriyor. Resimlere bakınca mesajların çok acemice girilmiş ve kalın olduğunu görüyoruz. Yan tablo Featherboard sanırsam, çok kötü bir config ayarlanmış. Haritalar zaten çok kötü. Resimlere özen gösterilmemiş F1 olsun, /featherboard toggle olsun, optifine fps shower olsun çok kötü durmuş.
PUANIM 0/10

TolgaBey3536

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Gelişmeniz gerekiyor, başarılar.
Tabikide.Yorumun İçin Teşekkür Ederim
Bi an faction sunucusu zannetmiştim, başlığa tekrar baktım adafly sayesinde tatmin oldum,
gelişmeniz gerekiyor (build,plugin)​

Konuda da Dediğim Gibi Builder Arkadaşları Bekliyoruz.Yorumun İçin Teşekkür Ederim
Yıl 2018 ve hala TextMC ile yapılmış konu tasarımı, göz kanatan eklenti paketleri ve haritaları vb.
Artık ülkede böyle sunucular kalabalık yapıyor.​

Konu Tasarımı Düzelicek,Berbat eklenti paketi derken tam olarak hangi pluginleri beğenmediniz de böyle bir kanıya vardınız,map konusunda zaten builder arayışı içindeyiz .Yorumun İçin Teşekkür Ederim
Fotoğraflar anladığım kadarıyla haritalar gelişmesi lazım. Paketinizi de merak ettim ve sunucunuza giriş yaptım, pakete baktım. Paketi yenileyebilirsiniz. Daha kaliteli ve güzel paketler var. Ücretsiz bulmanız biraz zor. Ücret ile satın alıp işinizi garantiya almak daha mantıklı olacaktır. Başarılar dilerim.
Builder Arıyoruz Bulursak Güzel Haritalar Yaptıracağız İnşallah.Yorumun İçin Teşekkür Ederim

Sunucu çok geride kalmış. Artık hangi site kullanıldı bilemem ama şu ayraçlar ilk zayiatı veriyor. Resimlere bakınca mesajların çok acemice girilmiş ve kalın olduğunu görüyoruz. Yan tablo Featherboard sanırsam, çok kötü bir config ayarlanmış. Haritalar zaten çok kötü. Resimlere özen gösterilmemiş F1 olsun, /featherboard toggle olsun, optifine fps shower olsun çok kötü durmuş.
PUANIM 0/10

Ayraçlar Düzeltildi,mesajlara biraz daha samimiyet olsun diye fazla resmi girmedik,featherboardı güncelleyeceğim,Malesef resimler çok kötü shader kurup daha güzel fotograflar çekeceğim,puanın senin görüşün umarım yakın zamanda puanı yükseltebilecek atılımlarda bulunuruz.Yorumun İçin Teşekkür Ederim

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
O spawn Youtube'da gördüğüm Faction orman haritası değil miydi? :D
Başarılar diliyorum, başka bir şey diyemeyeceğim. 2014 yıllarında kalmış bir sunucu.

TolgaBey3536

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
O spawn Youtube'da gördüğüm Faction orman haritası değil miydi? :D
Başarılar diliyorum, başka bir şey diyemeyeceğim. 2014 yıllarında kalmış bir sunucu.
Map'in kötü lduğunun farkındayız builder bulabilirsek yaptıracağız

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Sizi diğer sunucularda öne taşıyacak bir sistem varmıdır?

TolgaBey3536

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Sizi diğer sunucularda öne taşıyacak bir sistem varmıdır?
Neden Biz Kısmında Anlattım,En Büyük Özelliğimiz Çocu Skyblock Sunucusu Gibi Op Sunucu Olmamamız,Bizde Çok Zor Sayılmayız Ama Oyuncular Böyle Seviyor.Yorumun İçin teşekkür Ederim[DOUBLEPOST=1516460272,1516458692][/DOUBLEPOST]V1 Güncelleme
+/kit ada'nın içine Golem Spawner Eklendi
+ featherboard güncellendi
+ alım linki eklendi

Ufak Bi Açıklama: Aslında Amacım 2 Yıl Önceki Gibi Zorlu Bi Skyblock yapmaktı fakat her geln oyuncu spawner yokmu lan falan çekiyor,skyblock bu değil aslında neden herkes kolaya alışmış bilmiyorum,bizde olaya ayak uydurmak için golem spawner ekledik iyi oyunlar.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Aslında olaya tam ayak uyduramamışsınız. Şöyle diyim şimdiki yeni nesil sunucularda golem spawner kullanılmıyor. Onun yerine iron, diamond spawner gibi spawnerlar kullanılıyor. Featherboardlar animasyonlu ve unicodelu yapılıyor. Bunlar sadece öneri eğer daha fazla konuşmak isterseniz özele beklerim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı