Sol Reklam
Sağ Reklam

beyler, Ekran Kartı Driver

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MübarekGenç

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
75
Puanlar
13.495
Yer
İstanbul
Minecraft
MubarekGenc
Şimdi beyler Ekran Kartının Driverini bir türlü indiremedim neyi indirdiysem olmadı.
Minecraft çok kasıyor.
Bazı oyunlar açmıyor yardım edin.
Otomatik algılayıp indiren bir program vb. bir şey var mı?

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Şimdi beyler Ekran Kartının Driverini bir türlü indiremedim neyi indirdiysem olmadı.
Minecraft çok kasıyor.
Bazı oyunlar açmıyor yardım edin.
Otomatik algılayıp indiren bir program vb. bir şey var mı?
Ekran kartı modelin nedir? Ekran kartını desteklemeyen bir işletim sistemi kurduysan oyunlar çok kasar, driver desteklemez. Kısaca ekran kartın windows 7 windows 8 destekliyorsa windows 10 kurduysan desteklemez sorunlar yaşarsın.. Otomatik driver kurma programı olarak "Driver Booster" önerebilirim. Yazıya tıklayarak indirebilirsin. Ayrıca "neyi indirdiysem olmadı." eğer yanlış driver yüklersen sistemde kalıcı hatalar oluşturabilirsin.

MübarekGenç

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
75
Puanlar
13.495
Yer
İstanbul
Minecraft
MubarekGenc
Ekran kartı modelin nedir? Ekran kartını desteklemeyen bir işletim sistemi kurduysan oyunlar çok kasar, driver desteklemez. Kısaca ekran kartın windows 7 windows 8 destekliyorsa windows 10 kurduysan desteklemez sorunlar yaşarsın.. Otomatik driver kurma programı olarak "Driver Booster" önerebilirim. Yazıya tıklayarak indirebilirsin. Ayrıca "neyi indirdiysem olmadı." eğer yanlış driver yüklersen sistemde kalıcı hatalar oluşturabilirsin.
Zaten var o program.
Kendim manuel bir indirme deniyorum şu anda sonucu burada paylaşacağım.[DOUBLEPOST=1523631758,1523629832][/DOUBLEPOST]Yok hala kasıyor Minecraft. Itemframe, droplara yaklaşınca ve envanteri açınca kasıyor.

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Zaten var o program.
Kendim manuel bir indirme deniyorum şu anda sonucu burada paylaşacağım.[DOUBLEPOST=1523631758,1523629832][/DOUBLEPOST]Yok hala kasıyor Minecraft. Itemframe, droplara yaklaşınca ve envanteri açınca kasıyor.
Ekran kartı modeliniz ve kullandığınız işletim sistemi nedir?

MübarekGenç

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
75
Puanlar
13.495
Yer
İstanbul
Minecraft
MubarekGenc
İşletim Sistemi: Windows 7
Ekran (Dxdiag olarak attım):
z0Nrz4.png

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS

MübarekGenç

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
75
Puanlar
13.495
Yer
İstanbul
Minecraft
MubarekGenc
Ekran kartı driverin zaten yüklü durumda?
Yeni yükledim zaten ancak hayla epic games laucnheri grafik kartınızın driveri yüklü değil diyor.
Ve bu arada oyunda yere düşen eşyalar, itemframler kastırıyor mc yi bir de env açınca kasma başlıyor çözümü var mı?

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Yeni yükledim zaten ancak hayla epic games laucnheri grafik kartınızın driveri yüklü değil diyor.
Ve bu arada oyunda yere düşen eşyalar, itemframler kastırıyor mc yi bir de env açınca kasma başlıyor çözümü var mı?
Ekran kartınız zaten düşük bir model, kasması normal gibi gözüküyor. Minecraft'a ram verme, fps arttırma yollarını denemenizi tavsiye ederim.

MübarekGenç

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
75
Puanlar
13.495
Yer
İstanbul
Minecraft
MubarekGenc
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı