Sol Reklam
Sağ Reklam

BeyazDC Dolandırıcıdır Kanmayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KingFaction

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Adana
Hazırladığım diğer forumda konum adıma yalan konuşularak haberim olmadan daha önce düzenlenmiş ve arşive alındırılmıştır. Diğer forum yönetiminin ilgisi ve desteği sayesinde konumu güncelledim. Bu forum içinde bu konuyu paylaşmayı istedim. BeyazDC Dolandırıcıdır Kanmayın!

BeyazDC sahtekarlık ile kurulmuş dolandırıcı bir hostingdir!

BeyazDC sahibi SedatToruk sunucumda sponsordan daha üstündü. Bu hosting için eklenti paketi, reklam, müşteri temsilciliği yaptım. Kendisi ben sıkıştığımda destek olmak yerine her zaman yol verdi almadım. Son yaptığı makine üzerinde sanallaştırmadan ve aldığı tavırlardan dolayı oyuncularım sunucuda oynayamaz hale geldiğinde kendisine tekrar belirttim tekrar yol verdi ama bu sefer yolu aldım. Yol istediğimde paramı ve sunucumu iade etmedi üzerine beni tehtid etti. Ben bu hostingde ücretsiz barındım barınmadım demiyorum fakat ilk aydan sonra 10tl bile ödemeyeceğiniz bir makinenin performansını veriyor. Kendisi sunucumda benden habersiz yaptığı satışlarla ve benim paramı iade etmiyerek fazlasıyla aldı. Ben kendisine asla saygımı bozmadım yaptıklarımı söyledim yalanlamadı fakat yalanlıyor, diğer forumda konumu her hangi bir açıktan faydalanarak veya onun hostinginde barınırken kullandığım bir kaç basit şifre yüzünden izinsiz giriş yaparak adıma düzenlemeler yaptığını biliyorum. Sahtekar olmak özünde bunu gerektirir.

BeyazDC sahtelikler içerisinde oluşmuş büyük bir dolandırıcıdır!
POg8dN.png

rJrypm.png

nJny9V.png

OyPY6Q.png

g9BdM3.png

Şimdi kalmış Whatsapp kayıtlarında tehtidlerini uygulamaya çalışıyor!

''1.000TL verir seninle top gibi oynarım''
''Kendi sunucuna oyuncu olarak girersin'

Türkiye'de faction oyuncularının %80'ı KingFaction'ı bilir. Ben bu hostingde güvenerek barındım benim dosyalarımı, benim üyelik satışlarımı benim 4 yıllık emeğimi benden alıkoyması için değil. Bu zorluğa 150tl dediği ücretsiz makineyi bana sunduğu için katlanmaya çalıştım ilk aydan sonra değeri 10tl olmayacak bir hizmet sunan bu hosting şimdi kalkmış ben bu konuyu diğer forum sayfalarında hazırladığım için tehtidlerini uygulamaya çalışıyor.
Artık daha iyi bir hostinge sahibim yabancı bir hostingde barınıyorum aylık masrafım €4,22 sunucumda 3GB +60 oyuncuyu aynı anda takılma yaşamadan oynatıyorum. 24 saatlik TPS değeri 19.60

Benim onun hostinginde barınırken geliştirdiğim sunucuyu ve websitesini şimdi kendisi sahipleniyor.
Kullandığım domainlere özeniyor benden çaldığı sunucuyu adımıda çalarak kurmaya çalışıyor.

Ben aştım bunları 24 yaşına basmış birisi halen kişilik sahibi olamamış asla bu yol ile istediği yerlere gelemeyecek bizzat yaptığı tüm bu sahtekarlıklar yüzünden kendim getirmeyeceğim! Tüm oyun sunucusu alacak kişilerin bilgisine..

2 yılı aşkın kullandığım:
Orjinal Web Sitem: www.kingfaction.com
Orjinal Facebook Adresim: fb.com/kingfactiontr - fb.com/kingfaction
Orjinal Sunucu Adresim: play.kingfaction.com

BeyazDC dolandırıcı (sedat toruk) taklidi:
Çakma web sitesi: www.kingfaction.net
Çakma Sunucu adresi: play.kingfaction.net
d7pBlL.png

Yaptığı sahtekarlık ve dolandırıcılık bir yana Türkiye'de faction oyuncularının %80'ı zaten KingFaction'ı bilir.
Taklitler aslını her zaman yüceltti ve yüceltecektir.

Son düzenleme:

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Hepsini okuyamadım kusura bakma ve bu tür kendini beğenmiş görgüsüz insanlarla bence muhattap olma ;)

KingFaction

Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Adana
Hepsini okuyamadım kusura bakma ve bu tür kendini beğenmiş görgüsüz insanlarla bence muhattap olma ;)
Yapılanlar iyilik adı altında yapıldığı için muhattap olmamak maalesef elimde değil. Birde kalkmış 4 yıllık tecrübemle inşa ettiğim emeğim olan sunucumu ve paramı iade etmiyor sırf forumlarda dolandırıcı beyazdc'yi ifşa ettiğim için tehtidlerini uygulamaya çalışıyor. Herkesin bilinçlenmesini istiyorum yaptığını ve yapacaklarını bilmesini sonrasında sonumun @IrfanDmn 'ın yaptığı ayıp gibi olmasını istemiyorum.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Yapılanlar iyilik adı altında yapıldığı için muhattap olmamak maalesef elimde değil. Birde kalkmış 4 yıllık tecrübemle inşa ettiğim emeğim olan sunucumu ve paramı iade etmiyor sırf forumlarda dolandırıcı beyazdc'yi ifşa ettiğim için tehtidlerini uygulamaya çalışıyor. Herkesin bilinçlenmesini istiyorum yaptığını ve yapacaklarını bilmesini sonrasında sonumun @IrfanDmn 'ın yaptığı ayıp gibi olmasını istemiyorum.
Pardon ama @IrfanDmn ın ne ayıpı var size ? :)

KingFaction

Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Adana

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
@smt287 Hocam Bence Bir Yasak Listesi Olsun Forumun En Üstünde İnce Bir Çubuk Gibi Geçsin Orada Bunlar Listelsensin :D Başka Türlü Baş Edilmiyor

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Kendinden beklemediğim sonrasında bu forumda yaptığı bir şey. Etiketi gördüğünde eminim cevap verecektir.
Maalesef arif. Bu konu hakkında konuşmaycağım ama neler olduğunu iyi biliyorsun.

KingFaction

Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Adana
@smt287 Hocam Bence Bir Yasak Listesi Olsun Forumun En Üstünde İnce Bir Çubuk Gibi Geçsin Orada Bunlar Listelsensin :D Başka Türlü Baş Edilmiyor
Anlamadım kural ihlali mi yaptım?[DOUBLEPOST=1513711580,1513711477][/DOUBLEPOST]
Maalesef arif. Bu konu hakkında konuşmaycağım ama neler olduğunu iyi biliyorsun.
Bir özür yorumu buradanda beklerdim senden. Açmayacağım rütben ve seviyen sende dursun.

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Anlamadım kural ihlali mi yaptım?[DOUBLEPOST=1513711580,1513711477][/DOUBLEPOST]
Bir özür yorumu buradanda beklerdim senden. Açmayacağım rütben ve seviyen sende dursun.
Yok İyi Bir Şey Yaptınız Bir Öneride Bulundum. Yalnız Benim Anlamadığım Bir Şey Var. Maddi Durumun Yeterliyse Dosya Masrafı Pek Bir Şey Değil. Bütün Bu Olayları Tamamen Kanıtlayıp Git Mahkemeye. Dediğim Gibi Dosya Masrafı Çok Uçuk Değil. Hiçkimseye Bu Öneriyi Yapmam Ama Söz Konusu Bir Firmanın Dolandırmasıysa Özür Diliyorum. Kumpas Kurmasıysa Hakkını Sonuna Kadar Ara.

KingFaction

Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Adana
Yok İyi Bir Şey Yaptınız Bir Öneride Bulundum. Yalnız Benim Anlamadığım Bir Şey Var. Maddi Durumun Yeterliyse Dosya Masrafı Pek Bir Şey Değil. Bütün Bu Olayları Tamamen Kanıtlayıp Git Mahkemeye. Dediğim Gibi Dosya Masrafı Çok Uçuk Değil. Hiçkimseye Bu Öneriyi Yapmam Ama Söz Konusu Bir Firmanın Dolandırmasıysa Özür Diliyorum. Kumpas Kurmasıysa Hakkını Sonuna Kadar Ara.
Yorumun için teşekkür ederim. Diğer yaşadığım olaylarda bu tür hakkımı tanıtım yapar gibi aramadığım için pişmanım. Daha çok kitleye bu durumu okutabilirsem benim için yeterlidir.

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Yorumun için teşekkür ederim. Diğer yaşadığım olaylarda bu tür hakkımı tanıtım yapar gibi aramadığım için pişmanım. Daha çok kitleye bu durumu okutabilirsem benim için yeterlidir.
Bazen 2 Adım Atlayabilmek İçin 1 Adım Geri Gitmek Gerekir. Belki de Bu Olay Senin Dönüm Noktandır. Ayrıca Şunu Sakın Unutma. Biri Sana En Çok Neyden Bahsediyorsa O Kişi Ondan Mahrumdur. Bir İnsan Sürekli Paradan Bahsediyorsa. Ya Açgözlüdür ya da Fakirdir. Bir İnsan, İnsanlık ya da Adamlıktan Bahsediyorsa O İnsan İnsanlık / Adamlıktan Mahrumdur.

SkyLifeNW

Discord:

alperenvural

Elmaslar
21
Puanlar
13.280
Yer
İstanbul
Minecraft
alperr
BeyazDC Nedir?, Hosting Falanmı ilk defa duyuyorum. eğer hostingse her şeyine kadar arıştırıp bi hatasını bulunca direk sana yönlendiririm çünkü mahkeme'ye kadar gider bu olay. Yanındayım Kardeşim.

KingFaction

Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Adana
BeyazDC Nedir?, Hosting Falanmı ilk defa duyuyorum. eğer hostingse her şeyine kadar arıştırıp bi hatasını bulunca direk sana yönlendiririm çünkü mahkeme'ye kadar gider bu olay. Yanındayım Kardeşim.
Desteğin için teşekkür ederim. Bana yaptığı hatalardan başka bildiğim bir hatası yok şu anda ne varsa konuda açık bir şekilde belirttim. Firma olmadığını sahtekar ve dolandırıcılığın içine işlenmiş olduğunu kanıtladı. Ben her zaman destek oldum saygımı asla bozmadım beni kopardı koparacağı kadar istediği yerlere gelemeyecek başka bir şey istemiyorum.

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Geçmiş olsun git dava aç al hakkını.
Böyle yaptıkça onlar daha'da cesaretleniyor.
Yani bu mahkemeye gitmez bunu da aynisini yapayım der.
Onun için git dava aç al hakkını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı