Sol Reklam
Sağ Reklam

Beni Tanımak İsteyenler İçeriye Gelsin - YigitReisOffical Kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Forum Hikayem

Merhabalar benim adım Yiğit, bugün sizlere kendimden bahsedeceğim.
14.5 Yaşındayım ama şöyle bir durum var ki yaşımı 16 sananlar oluyor. ( Kısacası olgun birisiyim. )
Foruma ilk üye olma tarihim ''2 Şubat 2015'' @nokur adında bir hesapla üye olmuştum.
Şuan o hesap yasaklı olduğu için göremezsiniz.
Daha sonra ''31 Ekim 2015'' tarihinde @YigitReis diye bir hesap açmışım hesabı 1.5 yıl boyunca öyle kendi haline bırakmıştım.
Geçen yaz foruma geldiğimde ''Yazar'' olmak için çırpınıyordum. Ama aptalmışım o zamanlar, sevenim kadar sevmiyenim vardı ayrıca.
Sonra hatırladığım kadarıyla ''Korsancılık'' sebebiyle uyarı yemiştim.
3 ay o hesabı bırakmıştım ve bu hesabı açıp kendime temiz bir sayfa açmıştım.
Bu hesabı ise 28 Ekim 2017'de açmışım haylen aktif bir şekilde kullanıyorum. Yolumdan dönmeyi düşünmüyorum.
Birkaç hafta önce yazarlıktan ''Tenzil'' edildim.
Anlamını bilmeyenler var ise söyleyim atıldım. En azından küçük hatalar yaptım, birkaç imla kural hatası yaptım.
Ben yeni sayfamı açtıktan sonra o küçük hatalar dışında başka bir hata yaptığımı düşünmüyorum.
Arada gerilmeler olabilir bunlar çok normal birisinin bir günü kötü geçebilir.
İstediğiniz kadar birisiyle kavga edin sonunda barışırsınız.
İşte bu forumu diğer forumlardan farklı kılan özellik bu ''Dost Canlısı'' arkadaşlar dolu bir forum.
42 gün ''Deneme Yazarlık'' yapmak uzun olsa bile benim için şerefti ben en azından elimden geldiği kadarıyla en iyi şekilde görevimi yapmaya çalıştım herşey için teşekkürler.
En azından gönlüm rahat ben bu forumu üzücek birşey yapmadım her zaman arkasındayım.
Şimdi olan hedef listemde ise ''Skript'' bölümünde kendimi geliştirmek.
Ayrıca ''Destek / Yardım'' konularına yardımcı olmak. Yazarlığını denedim ama pek layıkıyla görevimi yerine getiremedim.
Günü gününe açtım konularımı ama olmadı.
Yazarlıkta pek iyi olmasam da kendimi diğer bölümlerde geliştirmeyi düşünüyorum şunu belirtmek isterim ki yetki için değil insanlara gönüllü bir şekilde yardımcı olmak için ''Destek Ekibi'' için çabalayacağım. Ayrıca unutmayalım ki ben eskiden her harfin başını büyük yazan birisiydim 42 günde sıfırdan imlaların %70'ini öğrendim bu benim için şerefti. Hatta bir kere ''Forumun Gevezesi'' madalyası verilmişti :'D

Ekran Alıntısı.PNG

Hayat Hikayem

Ailem eskiden Rusya'ya yerleşmişti. Bende 6. sınıfa kadar rusyada okumuştum. Sonra Rusya & Türkiye arasında kriz çıktığı zaman Rus polisleri Türkleri ülkesine dönmelerini söylemişti bende o günden itibaren Türkiye'de yaşıyorum Bir çoğunuz 2318 TL Dolandırıldım videomdan beni tanıyorsunuz veya forumdan. Şimdi ise Lise 1'e geçtim Türkçe edatları çok fazla bilmediğim için bu yazım hatalarım vardı. Hayli 8. sınıfta Türkiye'ye geleni 2 yıl olduğu için ''LGS'' sınavında batırdım 244 puan aldım.
Nerelisin ? : Edirne
Bildiğin Diller : Türkçe, Rusça ve Orta düzey İngilizce.
Hobilerin : Video çekmek, dans etmek ve arkadaşlarımla takılmak.
Fobilerim : Gece karanlıkda dolaşmak ( Gözlerim miyop geceleri karanlıkta görmekte zorlanıyorum. )
Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.​

Son düzenleyen: Moderatör:

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Türkiye özel bir isim, Türkiye'de, Türkiye'ye yazım hataları mevcut biz sana %70 öğretmişiz, geri kalan %30'u da şimdi düzelttik.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Türkiye yerinde hata var onu söyleyiyim. + seni tanımamıza gerek yok sen normaldede böylesin tatlı bir ponçiksin <3

G

Garp

Ziyaretçi
Açıkçası ben seni hiçte olgun görmüyorum.

En azından küçük hatalar yaptım, birkaç imla kural hatası yaptım.
Ben yeni sayfamı açtıktan sonra o küçük hatalar dışında başka bir hata yaptığımı düşünmüyorum.
Aynen birkaç hata yaptın. Neredeyse tüm konularından hata çıkıyordu. xd:'D

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Kafamı karıştırdın Yiğit.

S

sooply

Ziyaretçi
Yazım hataların gerçekten vardı bunu kabul etmen gerek. "Söyliyim" kelimesi yerine "Söyleyeyim" demelisin. Hâlâ yapıyorsun. Bunlar yazarlıkta çok önemli. Emin değilsen aç TDK'yı ara bul. Hem yeni bir şey öğrenirsin, hem de hatanı düzeltmiş olursun.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Türkiye özel bir isim, Türkiye'de, Türkiye'ye yazım hataları mevcut biz sana %70 öğretmişiz, geri kalan %30'u da şimdi düzelttik.

Evet gerçekten yazım kurallarında pek birşey bilmiyordum Türkiye'ye geldim zaman.

Açıkçası ben seni hiçte olgun görmüyorum.

Aynen birkaç hata yaptın. Neredeyse tüm konularından hata çıkıyordu. xd:'D

Sanırım Türkiye'ye yeni geldiğim kısımı anlatırken okumadın?

Kafamı karıştırdın Yiğit.

Nasıl yani? :'D

Yazım hataların gerçekten vardı bunu kabul etmen gerek. "Söyliyim" kelimesi yerine "Söyleyeyim" demelisin. Hâlâ yapıyorsun. Bunlar yazarlıkta çok önemli. Emin değilsen aç TDK'yı ara bul. Hem yeni bir şey öğrenirsin, hem de hatanı düzeltmiş olursun.

Evet genellikle böyle kelimelerde küçük bir harf hatası yapıyorum. Türkiye'ye geldiğimden günden yana çok fark var.

Türkiye yerinde hata var onu söyleyiyim. + seni tanımamıza gerek yok sen normaldede böylesin tatlı bir ponçiksin <3

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim <3

Ruzokado

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
İntihalin dibine vuruyordun, paylaşımların pastırma tadındaydı.. O yüzden sevmeyenin çoktu. Şu an yapmıyorsun galiba.
Hoş geldin.

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan

Forum Hikayem

Merhabalar benim adım Yiğit, bugün sizlere kendimden bahsedeceğim.
14.5 Yaşındayım ama şöyle bir durum var ki yaşımı 16 sananlar oluyor. ( Kısacası olgun birisiyim. )
Foruma ilk üye olma tarihim ''2 Şubat 2015'' @nokur adında bir hesapla üye olmuştum.
Şuan o hesap yasaklı olduğu için göremezsiniz.
Daha sonra ''31 Ekim 2015'' tarihinde @YigitReis diye bir hesap açmışım hesabı 1.5 yıl boyunca öyle kendi haline bırakmıştım.
Geçen yaz foruma geldiğimde ''Yazar'' olmak için çırpınıyordum. Ama aptalmışım o zamanlar, sevenim kadar sevmiyenim vardı ayrıca.
Sonra hatırladığım kadarıyla ''Korsancılık'' sebebiyle uyarı yemiştim.
3 ay o hesabı bırakmıştım ve bu hesabı açıp kendime temiz bir sayfa açmıştım.
Bu hesabı ise 28 Ekim 2017'de açmışım haylen aktif bir şekilde kullanıyorum. Yolumdan dönmeyi düşünmüyorum.
Birkaç hafta önce yazarlıktan ''Tenzil'' edildim.
Anlamını bilmeyenler var ise söyleyim atıldım. En azından küçük hatalar yaptım, birkaç imla kural hatası yaptım.
Arada gerilmeler olabilir bunlar çok normal birisinin bir günü kötü geçebilir.
İstediğiniz kadar birisiyle kavga edin sonunda barışırsınız.
İşte bu forumu diğer forumlardan farklı kılan özellik bu ''Dost Canlısı'' arkadaşlar dolu bir forum.
42 gün ''Deneme Yazarlık'' yapmak uzun olsa bile benim için şerefti ben en azından elimden geldiği kadarıyla en iyi şekilde görevimi yapmaya çalıştım herşey için teşekkürler.
En azından gönlüm rahat ben bu forumu üzücek birşey yapmadım her zaman arkasındayım.
Şimdi olan hedef listemde ise ''Skript'' bölümünde kendimi geliştirmek.
Ayrıca ''Destek / Yardım'' konularına yardımcı olmak. Yazarlığını denedim ama pek layıkıyla görevimi yerine getiremedim.
Günü gününe açtım konularımı ama olmadı.
Yazarlıkta pek iyi olmasam da kendimi diğer bölümlerde geliştirmeyi düşünüyorum şunu belirtmek isterim ki yetki için değil insanlara gönüllü bir şekilde yardımcı olmak için ''Destek Ekibi'' için çabalayacağım. Ayrıca unutmayalım ki ben eskiden her harfin başını büyük yazan birisiydim 42 günde sıfırdan imlaların %70'ini öğrendim bu benim için şerefti. Hatta bir kere ''Forumun Gevezesi'' madalyası verilmişti :'D

Eki Görüntüle 36899

Hayat Hikayem

Ailem eskiden Rusya'ya yerleşmişti. Bende 6. sınıfa kadar rusyada okumuştum. Sonra Rusya & Türkiye arasında kriz çıktığı zaman Rus polisleri Türkleri ülkesine dönmelerini söylemişti bende o günden itibaren Türkiye'de yaşıyorum Bir çoğunuz 2318 TL Dolandırıldım videomdan beni tanıyorsunuz veya forumdan. Şimdi ise Lise 1'e geçtim Türkçe edatları çok fazla bilmediğim için bu yazım hatalarım vardı. Hayli 8. sınıfta Türkiye'ye geleni 2 yıl olduğu için ''LGS'' sınavında batırdım 244 puan aldım.
Nerelisin ? : Edirne
Bildiğin Diller : Türkçe, Rusça ve Orta düzey İngilizce.
Hobilerin : Video çekmek, dans etmek ve arkadaşlarımla takılmak.
Fobilerim : Gece karanlıkda dolaşmak ( Gözlerim miyop geceleri karanlıkta görmekte zorlanıyorum. )
Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.​
Unuttuğun bir kaç şey olmuş kanka.
- AxiTR'ye iftira atmak.
- Milletin lobisini çalıp & alıp kendin yapmış gibi forumda paylaşmak.
- Paint ile şözleşme hazırlayıp, KonyaCraft lobisini kendinin yapdığını iddia etmen.
- İnsanların FTP veya uzak masaüstünü iyi niyetle alıp maplerini ve pluginlerini çalman
- Kendini 26 yaşında insalara tanıtarak konuna 14.5 yazman.
- İnternetten buldugun plugin ve skriptleri editleyip ben yazdım diye insanlara kakalamak.
- Forumda zenginim diye ego kasmak.
Aklıma bunlar geldi. Ama bunlar dışında diğer herşey gayet güzel gözüküyor :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı