Sol Reklam
Sağ Reklam

BENİ EĞİTEBİLECEK BİR EKİP ARIYORUM!

crackle'

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

EmreGDR#1990

Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
doctorhealer
Arkadaşlar gayet haklılar. Anlatamamışsın. Eğer düzgünce anlatsaydın insanlar biraz bilgin olduğunu anlayıp seni gruplara yönlendirebilirdi.

BayMelih

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
Minecraft
BayLegend
yazık sana ya, Adama tüyo verdim benide eleştirmişsin orada, sen onu göreve alırmıydın hayır tabikide, yorum kasan cüce
Amacım yorum kasmak olsaydı şimdiye kadar kasardım bak bakalım profile. EVET KARDEŞİM YORUM KASIYORSUN DİREK KONUNUN ALTINDAKİ CEVAPLARI OKUMADAN YORUM YAZIYORSUN ASIL SANA YAZIK
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kimsenin amacı yorum kasmak değil. Anlatamayan sensin sonra kızan da sensin, yazık.
Kimsenin amacı yorum kasmak değil öyle mi? Bunu forumda daha 7 aylık olmanıza veriyorum.

Arkadaşlar gayet haklılar. Anlatamamışsın. Eğer düzgünce anlatsaydın insanlar biraz bilgin olduğunu anlayıp seni gruplara yönlendirebilirdi.
Yönlendirenler var onu ne yapacağız?

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Foruma 7 aydır kayıt olmamın bu durumla ne alakası var canım? Ayrıca 7 aydır kayıtlı olsam bile ben 2016'dan beri forumu takip ediyorum. Saçma saçma konuşuyorsun, konuşma.

BayMelih

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
Minecraft
BayLegend
QERÖEWQRÖEWQÖRWQÖREQÖREEQRÖEQÖRQW Ağla kudur, ben başka birisine diyorum adam kendine zahnediyor sanada cüce demek isterdim ama istek olduğu için demem. ama Minik Cüce diyeceğim.
Siz klasik çocuk laflarıyla takılmaya devam edin ben hakaret etmeyeceğim İyi forumlar.

Foruma 7 aydır kayıt olmamın bu durumla ne alakası var canım? Ayrıca 7 aydır kayıtlı olsam bile ben 2016'dan beri forumu takip ediyorum. Saçma saçma konuşuyorsun, konuşma.
İyi Forumlar!

Riasus37

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Discord :Crsytable#2827 ekle kardeşim :)

bnjrKemaI

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

bnjrKemal#7329

Elmaslar
50
Puanlar
13.530
Minecraft
bnjrKemal
Discorddan bana ulaşabilirsin. KemalBey#5738

Aron

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
11
Puanlar
0
Kaç senedir her gün ama her gün 9-12 saat Minecraft oynadım, pluginler tanıdım ama bir sunucu kura bilmedim bu (sunucuma gelememe) hatası yüzünden. Neyse iyi bilgim var skript yaza biliyorum, YouTube'da Aternos sunucu kurma 10 derslerim vardır. Ama şimdilerd Minecraft'da sunucu bedava, reklamsız, herkesin gire bileceyi, sınıırsız açık sunucu kuramıyorum.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
çeşitli kaynaklardan örnek yapımlardan yaparak kendini geliştirebilirsin arkasından
birkaç sunucu açarak kendini geliştirerek tecrübe sahibi olabilirsin

ByGeneral

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
ByGeNeRaL
ne konuda olucak bu eğitim ?

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı