Sol Reklam
Sağ Reklam

Bedava VIP Veren Minecraft Sunucuları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Bazı sunucu sahiplerinin mutlaka oyunculara bedava VIP verdiğini görmüşsünüzdür. Bunun en temel sebebi ise genellikle sunucunun yeni açılması, oyuncu olmaması veya iş yapmamasıdır. Peki, bu tür sunucular hakkında ne düşünüyorsunuz?

vip.jpg

F

fleco

Ziyaretçi
Bunu her kişi çok olumsuz düşünüyor şayet; bana öyle gelmiyor aksine biliyorsunuz sanal ortamda en çok lazım olan paradır ama sizin gibi insanların (düşüncenize saygım var) çok yanlış düşüğünü varsayıyorum. Herkes eline geçen parayı oynadığı sunucuya yatırmaz değil mi veya o kişinin kartı olmayabilir. Bunu bilemezsiniz. Veren verir, vermeyen vermez. Bu sunucu sahibinin insaniyetine kalmış bir şeydir. İyi forumlar.

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
Bence kısa süreli (1-3 gün) verilmesi güzel. Hem oyuncular VIP'in normal oyunculuktan farkını anlarlar, hem de oyuncuları sunucuya bağlayan bir etken olabilir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Bence kısa süreli (1-3 gün) verilmesi güzel. Hem oyuncular VIP'in normal oyunculuktan farkını anlarlar, hem de oyuncuları sunucuya bağlayan bir etken olabilir.​

Tabii, o konuda haklısınız ama bazı sunucu sahipleri sınırsız VIP verebiliyor. Ben buna karşıyım ?

Okan Seren

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Okan SEREN#1852

Elmaslar
103
Puanlar
13.600
Minecraft
Swereq
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Okan Seren

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Okan SEREN#1852

Elmaslar
103
Puanlar
13.600
Minecraft
Swereq

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
:'D:'D:'D
Peki verdikleri en üst VIP'i ise ?​
mantıken en düşük vip bedavaysa o vip oyuncu yerine, bir sonraki paralı vip ise normal vip yerine geçer. yani kısaca op sunucudur :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Eh, o kadarsa sunucu sahibinin para sıkıntısı yoktur. (Zengindir :D)

M

Mortem

Ziyaretçi
Bence gereksiz benim düşüncem böyle

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı