Sol Reklam
Sağ Reklam

Batihost

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Merhaba, sizce batihost olarak bir sunucu alsam memnum kalırmıyım ?
Yani nitrado alınca ya çalınıyor , ddos yiyip server sıfırlanıyor veya bozuluyor , op koruması olsa bile op hilesi gibi çeşitli buglar açık ve en önemlisi panel çalınabiliyor!!!

Batihost'u biraz inceledim güzel görünüyor ama daha önce batihost sunucu almadığım için nasıl bir şey oldugunu bilmiyorum bilmek istediklerim ;

1- Batihost sunucusunu alınca anında server bize geliyor mu ?
2- Batihost sunucusu alınca illaki fatura vb. şeyler için fatura almaya gitmemiz gerekiyor mu ?
3- Batihost sunucusunda bungeecord sunucu yapmak isteyince biz mi yapıyoruz yoksa yöneticilermi yani demek istediğim(nitrado daki gibi biz mi bungeecord ayarlıyoruz ?)
4- 3GB lik bir sunucu 40 adet kaliteli plugin ve +40 online kaldırabiliyormu ?
5- Sunucular ddos saldırısına karşı korumalımı ?
6- Batihost sayısal ip'i değiştirmek bungeecord yapmak ve slot,ram,süre arttırılırken nitrado gibi kolay yapılabiliyormu ?
7- Çoğu kişinin dediği gibi batihosttan sunucu alınca bize bedava plugin paketi, site ve site scripti mi veriyor yoksa biz mi satın alıyoruz ?

Bu özellikler varsa kesinlikle batihost'u tercih edeceğim

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
1 ci sorunun cevabı evet geliyor.
2 ci sorunu anlamadım.
3 cü bungeecord kendin yapıyorsun.
4 cü 40 tane plugin pluginlerin lagsız ise neden kaldırmasın ki.
5 ci ddos koruması var.
6 cı ram para vermen gerek aynı şey süre attırmak için de öyle slot gelince vds oldugundan dolayı slot sıkıntısı yok.
7 ci bedava plugin paketi veriyorlar lakin site skripti para ile alıyorsun.

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
1 ci sorunun cevabı evet geliyor.
2 ci sorunu anlamadım.
3 cü bungeecord kendin yapıyorsun.
4 cü 40 tane plugin pluginlerin lagsız ise neden kaldırmasın ki.
5 ci ddos koruması var.
6 cı ram para vermen gerek aynı şey süre attırmak için de öyle slot gelince vds oldugundan dolayı slot sıkıntısı yok.
7 ci bedava plugin paketi veriyorlar lakin site skripti para ile alıyorsun.
2. sorum yani magazadan kıyafet alırız ya onun fişi faturası olur
batihost'tan server alıncada server için fatura almaya postahane ye gitmemiz gerekiyormu demek istedim

ImButter

» Web site scripter & Mc skripter «
Yasaklandı
Elmaslar
112
Puanlar
0
Yer
bursa
2. sorum yani magazadan kıyafet alırız ya onun fişi faturası olur
batihost'tan server alıncada server için fatura almaya postahane ye gitmemiz gerekiyormu demek istedim
eğer istersen ptt ile 2 tlye alabilirsin fişini dediğim gibi tabi istersen

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Merhaba, sizce batihost olarak bir sunucu alsam memnum kalırmıyım ?
Yani nitrado alınca ya çalınıyor , ddos yiyip server sıfırlanıyor veya bozuluyor , op koruması olsa bile op hilesi gibi çeşitli buglar açık ve en önemlisi panel çalınabiliyor!!!

Batihost'u biraz inceledim güzel görünüyor ama daha önce batihost sunucu almadığım için nasıl bir şey oldugunu bilmiyorum bilmek istediklerim ;

1- Batihost sunucusunu alınca anında server bize geliyor mu ?
2- Batihost sunucusu alınca illaki fatura vb. şeyler için fatura almaya gitmemiz gerekiyor mu ?
3- Batihost sunucusunda bungeecord sunucu yapmak isteyince biz mi yapıyoruz yoksa yöneticilermi yani demek istediğim(nitrado daki gibi biz mi bungeecord ayarlıyoruz ?)
4- 3GB lik bir sunucu 40 adet kaliteli plugin ve +40 online kaldırabiliyormu ?
5- Sunucular ddos saldırısına karşı korumalımı ?
6- Batihost sayısal ip'i değiştirmek bungeecord yapmak ve slot,ram,süre arttırılırken nitrado gibi kolay yapılabiliyormu ?
7- Çoğu kişinin dediği gibi batihosttan sunucu alınca bize bedava plugin paketi, site ve site scripti mi veriyor yoksa biz mi satın alıyoruz ?

Bu özellikler varsa kesinlikle batihost'u tercih edeceğim

1-)Yarım saat içinde kurulum
2-)İllaki fatura gelmez senin kararın o
3-)8 GB altı sunucularında bungeecordu siz kuruyorsunuz bunun için video vb yazılar var.
4-)3GB bir sunucu TR lokasyon +25 online laggsız alır
5-)Sunucular ddos saldırılarına karşı korumalı bunun için birçok yontem var isteğe göre kuruluyor.
6-)Merhabalar dns yapmak 10 dakika sürer süre uzatmak anında olur GB yükseltme 1 saat içinde olur
7-)Merhabalar Bizim uzak masaüstünüzde geliştirmekte olduğumuz bir program var Minecraft yönetim zımbırtısı anında oradan Yedekleme-Plugin Paketi Değiştirme - Plugin güncelleme - Oto Kayıt - Vb aklınıza gelebilen herşeyi yaparsınız ayrıca *.mc.tc uzantılı bir web sitesi veriyoruz ilk ay ücretsiz sonraki aylar 5 TL dir ayrıca bu web sitesinden otomatik vip satmakta mümkündür.

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
1-)Yarım saat içinde kurulum
2-)İllaki fatura gelmez senin kararın o
3-)8 GB altı sunucularında bungeecordu siz kuruyorsunuz bunun için video vb yazılar var.
4-)3GB bir sunucu TR lokasyon +25 online laggsız alır
5-)Sunucular ddos saldırılarına karşı korumalı bunun için birçok yontem var isteğe göre kuruluyor.
6-)Merhabalar dns yapmak 10 dakika sürer süre uzatmak anında olur GB yükseltme 1 saat içinde olur
7-)Merhabalar Bizim uzak masaüstünüzde geliştirmekte olduğumuz bir program var Minecraft yönetim zımbırtısı anında oradan Yedekleme-Plugin Paketi Değiştirme - Plugin güncelleme - Oto Kayıt - Vb aklınıza gelebilen herşeyi yaparsınız ayrıca *.mc.tc uzantılı bir web sitesi veriyoruz ilk ay ücretsiz sonraki aylar 5 TL dir ayrıca bu web sitesinden otomatik vip satmakta mümkündür.
Kısacası batihost mucize yani sace şu gb arttırırken 1 saat bekliyoruz ya mesela 1 gb ekledik 1 saat bekliyoruz 2gb eklediysek 2 saat mi saçma soru ama merak ettim diğer yönden harika

bungeecordda zorlanırım biraz ama olsun

ztn 25 online bile zor bana 20 online gelse yeter zaten skyblock olucak skyblockta en fazlalag olan serverdir ztn 20 online yeterli

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Kısacası batihost mucize yani sace şu gb arttırırken 1 saat bekliyoruz ya mesela 1 gb ekledik 1 saat bekliyoruz 2gb eklediysek 2 saat mi saçma soru ama merak ettim diğer yönden harika

bungeecordda zorlanırım biraz ama olsun

ztn 25 online bile zor bana 20 online gelse yeter zaten skyblock olucak skyblockta en fazlalag olan serverdir ztn 20 online yeterli
Şimdi benim size verdiğim gb yükseltme saati normal yoğunlukta bir saattir 5-10 ticket olur anında yükselir ama saatte 50 kadar ticket cevapladığımız oluyor yani :)[DOUBLEPOST=1484774515,1484774481][/DOUBLEPOST]Yani kısacası 1gb den 8 gb yapmakta aynı zaman 1gb den 2 gb yapmakta aynı zaman tek sorun yoğunluk

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Şimdi benim size verdiğim gb yükseltme saati normal yoğunlukta bir saattir 5-10 ticket olur anında yükselir ama saatte 50 kadar ticket cevapladığımız oluyor yani :)[DOUBLEPOST=1484774515,1484774481][/DOUBLEPOST]Yani kısacası 1gb den 8 gb yapmakta aynı zaman 1gb den 2 gb yapmakta aynı zaman tek sorun yoğunluk
yani gb yi sizden istiyoruz siz makina ayarlıyorsunuz nitrado gibi anında otomatik olmuyor :(

Olsun nitradoyu sevmiyorum korumasız ve korkunç
Batihost sayfasına girince kendimi güvenli korunaklı ve mutlu hissediyorum bu bir gerçek hiskesinlikle batihost'u seçeceğim bana yardımcı oldugunuz için <33<3<3<3<3<3<3 sonsuz teşekkürler

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
yani gb yi sizden istiyoruz siz makina ayarlıyorsunuz nitrado gibi anında otomatik olmuyor :(

Olsun nitradoyu sevmiyorum korumasız ve korkunç
Batihost sayfasına girince kendimi güvenli korunaklı ve mutlu hissediyorum bu bir gerçek hiskesinlikle batihost'u seçeceğim bana yardımcı oldugunuz için :<3:3:<3::<3::<3::<3::<3::<3: sonsuz teşekkürler
Asıl biz teşekkür ederiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı