• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

twond.

愛を作ろう
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
360
Puanlar
1.990
Steam
heykroimpro
Discord
Mete Aydın#0339
Minecraft
LilTwond
Dün sipariş ettiğim sunucunun bugün kurulduğunu gördüm, sunucuya batihost panelinde olan 1.8.8 skyblock plugin paketini kurdum, fakat yaklaşık 1 saattir Paket açılıyor, lütfen bekleyiniz... mesajı var. Aşağıdaki yani.

Batihosta da ticket açtım fakat cevap gelmedi, aranızda daha önce bunu yaşamış var mı? Varsa nasıl çözdüğünü anlatabilir mi?​

SoulX

Vatan Sevdalısı
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
2.524
Puanlar
5.540
Steam
bozq
Discord
Soul#4118
Ticket açmayı dene. Yönetim paneliyle ilgili bir sıkıntı. Ayrıca @yavuzkel 'in dediği gibi paketler için hiç uğraşılmamış.

twond.

愛を作ろう
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
360
Puanlar
1.990
Steam
heykroimpro
Discord
Mete Aydın#0339
Minecraft
LilTwond
Cevaplarınız için teşekkür ederim, kurmayı çalıştığım plugin paketi bozuk sanırım boş paket yükleyince düzeldi.

SYN_T3SL4

Ancak Kendinde Devrim YapabiIen Devrimci OIabiIir!
hoYazar?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
726
Puanlar
4.290
Steam
multinitrogms
Discord
Halil#4439
Yey sonunda dişime göre konu. Forumumuzun destek konusunda Türkiye'nin en iyisi olduğunu belirtmek isterim. Her konuda buradan yardım alman senin için en sağlıklısı olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı