• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

"Batihost" mu "Rabisu" mu Sizce Hangisi

Sherlock

Her usta, eserinde kendinden izler bırakır.
29 Temmuz 2018
54
33
40
Pessimiste
Efeturk

Rabisu ne kadar iyi bir firma olsa da, bence batihost kadar olamaz. Batihost gerek website üzerinden, gerek whatsapp desteği vererek müşterilerine bu konuda çok yardımcı oluyor.

Hizmet konusuna gelecek olursak zaten denecek birşey yok. Türkiye'de en iyi hizmet veren firma bence.

Elmas: Tannermiller

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Premium
21
3 Temmuz 2017
272
118
640
Redoerdo #6345
Redoerdo

Batihost un desteği çöp mü :D Adama gece 2dk Whatsapp dan yazıyorum ne kadar gereksiz saçma olursa olsun sıkıntı yapmadan cevap veriyor. Yani olması gerektiği gibi :) Başka host kullanın başka desteklere bakın anlarsınız zaten. Her türlü Batihost u tavsiye ederim.

Cremranyec78

Burak AYDIN
Reklam Yöneticisi
21
21 Nisan 2015
81
540
890
aydinbrk05
Cremranyec78#5276
Cremranyec78

Keyubu.

Cylonce

O Şimdi Uzaklarda..
Onaylı Satıcı
21
30 Aralık 2017
500
212
490
! Saylons
Cylonce#7986
Cylonce

Arkadaşlar minecraft sunucusu acicam fakat bu 2 hosting arasında kaldım sizce hangisinden vds alabilirim?
Keyubu şahsi fikrim ve kullanarak söylüyorum sana ilgi ve destek 10 numara.