Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Başlangıç haritası olarak kullanabileceğiniz şahane bir harita!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr. Akın

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
17
Puanlar
0
minecraft-wallpaper-4089-4123-hd-wallpapers.jpg

Başlangıç haritası olarak kullanabileceğiniz şahane bir harita!

PlanetMinecraft platformunda paylaşılmış, beğeniyi fazlasıyla hak eden ve yeterince emek sarfedilmiş bir haritadan bahsediyoruz! Harita paylaşımı gibi bir çok farklı alanı ile bilinen PM'de henüz yeni yayımlanmış ve sadece bir kaç kişi tarafından indirilmiş durumda. Ustalığa yer verilen bu haritayı tasarlayan kişinin 50'ye yakın harita topluluğu bulunuyor. O halde websitesinde yer alan harita bilgilerinden bahsedelim.

Proje Adı: Fantastik Koruyucular
Proje Sahibi: CemreK
İndirilme sayısı: 4
Harita güvenliği: İlk defa paylaşılmış.
Harita objeleri: Ejderhalar, paraşütler, kuleler ve daha fazlası!
Harita durumu: Hava(Air) boşluğunda.

Şimdi ise haritadan o şahane görüntüleri sizler için bir kaç tanesini buraya bırakıyorum.

k6ommr-1532647305.png

asfasdfasdf-1532652391.png

asfasdfasdf-1532651692.png

Bence bir haritadan daha fazlasını içeriyor ve ayrıca objeler göz alıcı. Her hangi bir oyun türü için başlangıç, bekleme, gezinme, parkur haritası olarak kullanabileceğini düşündüğüm için burada sizlerle paylaşma gereği duydum. Bu tür harita tasarımları internette ve bu gibi yerlerde çok nadir bir şekilde bulunuyor. Şansınız varken bunu kayıt altına almanızı tavsiye ederim hatta önünüze gelen güzel bu fırsatı iyi değerlendirin derim.

Haritanın indirme/yükleme sayfasına gitmek veya asıl sayfasından incelemek için sadece buraya tıklayın. Kısa ve öz bir şekilde harika bir harita/başlangıç haritasına şahit olduk ve güzel bir tanıtım oldu. Konuyu sonlandırmanın vakti geldi, sağlıcakla kalın, MC-TR'den ayrılmayın!

İyi günler, iyi tatiller!

Destroyer-/M\

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
24
Puanlar
0
Minecraft
DestroyerMC
Gelcekten cok guzel bir harita :'D Kartal alinti ejder alinti balon alinti adalar alinti ustunde kule olan alinti :pardon: . Baska maplardan alinmis farkli objeler ve adalar bi arada. Sadece belli olmamasi icin renkleri degistirilmis.Misal kirmizi ejderiya ve ve ustunde kule olan ada zaten MC-TR da paylasilmis haritadan alinti balonda ayni sekilde.Kartal ise baska bir organic bundleden geliyor vs vs :'D:'D

AlphaSpy

Pluginer & Builder

Discord:

AlphaSpy#2461

Elmaslar
114
Puanlar
6.520
Yer
Hollanda
Minecraft
KadirTR
güzel harita ama duyduma göre alıntıymış.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Harika Tebrikler Mükemmel Bir Harita Ellerinize Sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı