Sol Reklam
Sağ Reklam

Başka Bi' Yer - Açılış ve Fikirleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
73004

Selamlaar, selamlar MC-TR ailesi,

Bildiğiniz gibi bu kategoriyi artık ekibimizle önemsemeye başladık ve sizler için birçok ''Kültür ve Tarih'' konusu paylaşmak istiyoruz. Bazı yetkili kadromuzdan arkadaşlar ve üyelerimiz de sağ olsunlar bu kategoriyi benimle birlikte şenlendiriyorlar. Hatta seriler bile başlattılar ve bu onlardan bir tanesi!

''Başka Bi' Yer'' Konularının konsepti size bilmediğiniz coğrafyaları, kültürel bölgeleri veya tarihte önemli rol oynamış yerleri tanıtmak. Zaten halihazırda bu projeye başladık ve konuları açtık. Ancak ben istiyorum ki sizlerde bu konularda yorum sahibi olun ve istediğiniz bölgeyi bizlere yazın. Böylelikle biz de size daha çok hitap eden bölgeleri tanıtalım ve anlatalım.

Lafı çok uzatmadan konuyu sonlandırıyorum arkadaşlar. Fikirlerinizi belirtmeyi ve eleştiriniz varsa onları dile getirmeyi unutmayın!

İyi günler.​

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Azerbaycan en çok merak ettiğim yerlerin başında.

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
Afrika kıtasını gerçekten çok merak ediyorum; oradaki yaşamı, orada yetişen meyveleri ve tehlikeli ormanlarını...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Çernobil faciası en çok merak ettiğim tarihi olaylardan açıkcası konu açılsa hoş olur.​

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Çernobil faciası en çok merak ettiğim tarihi olaylardan açıkcası konu açılsa hoş olur.​
Size katılıyorum, benimde en çok merak ettiğim Çernobil faciası birçok video var ve birçoğunu izledim. Ama gerçekten ilgi çekici...

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Benim için en gizemli yer 51.Bölge'dir.

Alpho320

powered by Fabulous.

Discord:

Alpho320#9202

Elmaslar
1.285
Puanlar
17.175
Yer
Istanbul
Minecraft
Alpho320
Eki Görüntüle 68389

Selamlaar, selamlar MC-TR ailesi,

Bildiğiniz gibi bu kategoriyi artık ekibimizle önemsemeye başladık ve sizler için birçok ''Kültür ve Tarih'' konusu paylaşmak istiyoruz. Bazı yetkili kadromuzdan arkadaşlar ve üyelerimiz de sağ olsunlar bu kategoriyi benimle birlikte şenlendiriyorlar. Hatta seriler bile başlattılar ve bu onlardan bir tanesi!

''Başka Bi' Yer'' Konularının konsepti size bilmediğiniz coğrafyaları, kültürel bölgeleri veya tarihte önemli rol oynamış yerleri tanıtmak. Zaten halihazırda bu projeye başladık ve konuları açtık. Ancak ben istiyorum ki sizlerde bu konularda yorum sahibi olun ve istediğiniz bölgeyi bizlere yazın. Böylelikle biz de size daha çok hitap eden bölgeleri tanıtalım ve anlatalım.

Lafı çok uzatmadan konuyu sonlandırıyorum arkadaşlar. Fikirlerinizi belirtmeyi ve eleştiriniz varsa onları dile getirmeyi unutmayın!

İyi günler.​
Alaska cidden merak ettiğim yerlerden bir tanesi.

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Japonya yada Güney Kore değişik teknolojiler görmek güzel bir şey eğitimle gelişen ülkeler.

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Size katılıyorum, benimde en çok merak ettiğim Çernobil faciası birçok video var ve birçoğunu izledim. Ama gerçekten ilgi çekici...

Çernobil içerisinde bir çok değişik olaylar var. Nova Prospekt adlı kanal bu olayları inceledi. Videolardan yararlanarak konu açılabilir.

Rusya, hiç gitmedim ama gideceğim yerlerden biri @YigitReisOffical bilir oraları :)

Gerçekten güzel yerdir. Ancak Reaktör kazası nedeniyle bir çok kanser olan insan var.

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee

Çernobil içerisinde bir çok değişik olaylar var. Nova Prospekt adlı kanal bu olayları inceledi. Videolardan yararlanarak konu açılabilir.

Gerçekten güzel yerdir. Ancak Reaktör kazası nedeniyle bir çok kanser olan insan var.
Bunu bilmiyordum kötü olmuş :(

Algos

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Algos#8991

Elmaslar
106
Puanlar
2.310
Yer
Kayseri
Minecraft
Algos,749
Polonya ve Lehistan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı