• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Ücretsiz Hizmet Basit ve Sade KONU TASARIMI | NOT: Hizliresim kaliteyi bozmuş, kusura bakmayın.

Konu tasarımımı nasıl buldunuz?

• Oy Verenler
    12

Fhalinkz

Skript yazmayı severim
5 Şubat 2018
157
25
190
Fhalinkz#7532

HD'den kastım sunucu ismi kısmında bulunan arkadaki resimin kalitesi. Ve sana bir tavsiye olsun, sunucu ismi yerine böyle resimler koymaktansa vektörel şeyler koyman daha hoş duracaktır. Hakkımızda bölümüne yazan biz 2 kişiyiz... kısmının fontundan bahsediyorum, font hoş durmamış. Başlıklarda kullandığın font çok dik duruyor ve küçük kalmış.
O resim kendi skyblock sunucumuzda çekmiştik aslında gayet kaliteli gözüküyor ama konu başlığında belirttiğim gibi hızlıresim kaliteyi bozmuş.

Yazı fontlarınıda dikkate alacağım. 2. tasarımımı yapmaya başladım emin ol daha iyi olucak o. iyi forumlar...

KonsolCraftTR

Kalite Fark Yaratır
26 Ağustos 2018
211
11
30
KonsolCraftTR
KonsolCraftTR
KonsolCraftTR

Aslında haklısın editleyince bile dosya boyutu çok olduğu için kimse kullanamayacak :/ en yakın zamanda düzelteceğim
onemlı deıl dostum adamsın bırde onun yanına bı konu daha ac nasıl yapabılırız ogretıcı olur ve herkez boyle seyler arıyo o yuzden

Anathory

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
17 Temmuz 2018
152
169
290
Anathory#8248

İçinde bir sürü renk değişikliği olan bir tasarımı 'basit' kefesine koymanız ne yazık.