Sol Reklam

Başınıza gelen en büyük bela

BilalHolmes

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

BilalHolmes

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
BilalHolmes
Facebook
bilaleren fndk
Twitter
BilalHolmess
merak ettim dünyadaki tek bahtsız işleri tersine giden benmiyim çünkü çevremdekilerin işi hep iyi gider bense beladan belaya kosturum bir belayı kapatmak için bir belaya baş vurum sizin başınıza bela geldimi veya belanız nedir

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
Dostum, kesinlikle böyle birşey yok. Asla bir insanın sürekli başına bela gelmez.

Bunu kendi haline getiren sensin, beladan kurtulmak için bela kullanılmaz. Sakinleş, derin bir nefes al, ve kararını ver. Anlık kararlar her zaman senin için zor olacaktır.

Başıma gelen en büyük bela mı, iftira yemem. Ama umursamadım, takmadım.

Takma böyle şeyleri, acıyı yaşayıp bitir.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Issız bir yere gitmiştik pek insan yoktu 4 tane kız bizi takip ediyordu 2 kişiydik sonra kayalıklara inip üstünde oturup fotoğraf çekindik denize küçük taşlar felan attık 2 3 kere sonra yukarı çıktık kızlar tabi o ara aşşağıda bi baktık karşımıza pitbul geldi adam ne ağızlık takmış ne tasma serbest dolaşıyo patron yanımda ki arkadaş panik oldu koşup kaçacaktı kaçamazdı zaten yavaşça yürüdük geçtik bişi yapmadı ama çok heyecanlıydı o gün karşımıza nerden baksan 4 tane pitbul çıkmıştı yolda felan da çıkmıştı kızlar orda kalmıştı bizde gidiyoduk zabıtaya söyledik pitbulun sahibi tip tip baktı bize sonra zabıta da bişi yapmadı takmadı bile adam top attı köpeğe uzaklaştılar aradan 2 dakka sonra Rottweiler geldi biz topuk köpek koşunca bizde koşmaya başladık yolumuz kapalıydı yani çamura basmadan geçemezdik mecbur bastık koştuk baya köpek yoktu gelmiyordu yani karşımıza çok köpek çıkmıştı orada ama sağ salim döndük kızlar da koşmuşlar geriye doğru nerden baksan 50 60 metre gitmişler. :'D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Başım belaya bugüne kadar hiç girmedi. Ancak sonumuz böyle olacağı kesin :D

Mystery

Yahudi yakıyorum rahat bırakın lütfen.
Elmaslar
85
Puanlar
350
sevdiğim kızın 100 tane arkadaşı var tabi.Ben bunu sevdiğimi söyledim valla 3 aydır 100 kişi beni takip ediyor bir gün dayak yiyecem.

SONUMUZ KÖTÜ.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya

Başım belaya bugüne kadar hiç girmedi. Ancak sonumuz böyle olacağı kesin :D

Ya kurgu, ya da müdür yardımcısının şifresini girerken görmüştür. O kadar giriyor ama IP adresi bulunuyor. Saçma değil mi? :D

Mystery

Yahudi yakıyorum rahat bırakın lütfen.
Elmaslar
85
Puanlar
350
Ya kurgu, ya da müdür yardımcısının şifresini girerken görmüştür. O kadar giriyor ama IP adresi bulunuyor. Saçma değil mi? :D
Zaten güvenliğini almadan buraya kadar gelemezdi.

KullaniciAdiDegisti26

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Kaan#9083

Elmaslar
39
Puanlar
2.370
Minecraft
iKaanFG

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Hayatımda hiç bela gelmedi şu anlık fakat kim bilir belki yarın gelebilir.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı