Sol Reklam
Sağ Reklam

Basic TEAM Wars | Takımlar Arası Savaş Eklentisi | YAYINDA!

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Başlıksız-2.png

Son düzenleme:

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Çok güzel ve başarılı bir eklenti olmuş. Başarilar dilerim ama konu tasarımı düzenini beğenmedim.

MineLive TR

Oyna.Minelive.network
Elmaslar
89
Puanlar
6.445
Yer
Etobicoke/Ontario/Canada
Minecraft
MineLive
Yakından takip ettiğim bir projeydi gerçekten mükemmel bir eklenti serinin açık ara en iyi eklentisi BTW elinize kodunuza sağlık bol kazançlar ☺️

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Çok güzel ve başarılı bir eklenti olmuş. Başarilar dilerim ama konu tasarımı düzenini beğenmedim.
Teşekkürler, Konu tasarım biraz acele ile yapılsada eklenti'yi tanıtmak için yeterli buluyorum.

Yakından takip ettiğim bir projeydi gerçekten mükemmel bir eklenti serinin açık ara en iyi eklentisi BTW elinize kodunuza sağlık bol kazançlar ☺
Teşekkürler, Test'lere katıldığını biliyorum :mc_377-0: Daha çok BASIC serisini geliştireceğiz bu sadece bir tanesi.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Tam da üstünde çalıştığım bir sisteme benzer özellikleri var, konu tasarımı hoş olmuş, factionsın bir benzeri gibi yapmışsınız, ilgilenen olabilir fakat fiyatı 80TL gibi bir şey olsa daha makul olurdu.

Muhammed Efe

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MackleanTR#9999

Elmaslar
281
Puanlar
0
Minecraft
MackleanTR
başarılı bir eklenti olmuş, ellerinize sağlık.

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Tam da üstünde çalıştığım bir sisteme benzer özellikleri var, konu tasarımı hoş olmuş, factionsın bir benzeri gibi yapmışsınız, ilgilenen olabilir fakat fiyatı 80TL gibi bir şey olsa daha makul olurdu.
Eklenti Yurt Dışı müşterilerimiz için yapıldı, BASIC Serisini takip eden bir kaç müşterimiz mevcut yoğun isteği üzere eklenti Türkçe olarak çevirdik ve yayınladık. 80TL Gibi bir fiyat bu eklenti için çok ucuz, Piyasayı biraz takip etmenizi öneririm iyi günler.

başarılı bir eklenti olmuş, ellerinize sağlık.
Teşekkürler, 1 Aydan beri üzerine çalışıyoruz.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Eklenti Yurt Dışı müşterilerimiz için yapıldı, BASIC Serisini takip eden bir kaç müşterimiz mevcut yoğun isteği üzere eklenti Türkçe olarak çevirdik ve yayınladık. 80TL Gibi bir fiyat bu eklenti için çok ucuz, Piyasayı biraz takip etmenizi öneririm iyi günler.

Teşekkürler, 1 Aydan beri üzerine çalışıyoruz.
80TL az değil, bunda eminim. Kullanılacağı durum daha çok bu oyun üstüne ya da rpg üstüne kurulan sunuculardadır ki bu sistemi birkaç plugini birleştirerek rahatlıkla yapabilirler. Şunu söyleyebilirim, en azından bu haliyle 100TL fazla olmuş. Belki geliştirilirse 100TL uygun olabilir.

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
80TL az değil, bunda eminim. Kullanılacağı durum daha çok bu oyun üstüne ya da rpg üstüne kurulan sunuculardadır ki bu sistemi birkaç plugini birleştirerek rahatlıkla yapabilirler. Şunu söyleyebilirim, en azından bu haliyle 100TL fazla olmuş. Belki geliştirilirse 100TL uygun olabilir.
Sizin için az olmayabilir ama bizim emeklerimiz için çok az bir fiyat, Dediğim gibi ihtiyacı olan veya düşünen tüm türk müşterilerimiz şuan ki indirimli fiyatından satın alabilir, 80TL Bizde ki gibi bir sistem yapabilirse, Helal olsun derim Türkiye Piyasası her zaman çok düşük, 1 Aylık 1 Emek için 8 Tane'de özel yapı için 80TL Bizim için çok az iyi akşamlar.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Sizin için az olmayabilir ama bizim emeklerimiz için çok az bir fiyat, Dediğim gibi ihtiyacı olan veya düşünen tüm türk müşterilerimiz şuan ki indirimli fiyatından satın alabilir, 80TL Bizde ki gibi bir sistem yapabilirse, Helal olsun derim Türkiye Piyasası her zaman çok düşük, 1 Aylık 1 Emek için 8 Tane'de özel yapı için 80TL Bizim için çok az iyi akşamlar.
Önceden de dediğim gibi, buna benzer bir plugin üzerinde çalışıyorum, arasıra bakabildiğim için ki bu süre haftada 3 saat oluyor, fazla hızlı ilerleyemiyorum, ayrıca diğer projelere de ağırlık vermeye çalışınca işler aksıyor. Eğer her şey yolunda giderse, yayınlayacağım, eğer bu plugin 100TL ise ben gönül rahatlığı ile 100TL veya üstü yapabilirim :)

Creative Spects

Türkiye'nin Hizmeti

Discord:

Tolgu#6844

Elmaslar
453
Puanlar
0
Önceden de dediğim gibi, buna benzer bir plugin üzerinde çalışıyorum, arasıra bakabildiğim için ki bu süre haftada 3 saat oluyor, fazla hızlı ilerleyemiyorum, ayrıca diğer projelere de ağırlık vermeye çalışınca işler aksıyor. Eğer her şey yolunda giderse, yayınlayacağım, eğer bu plugin 100TL ise ben gönül rahatlığı ile 100TL veya üstü yapabilirim :)
İstediğiniz gibi fiyat koyabilirsiniz, Biz Yurt Dışı olarak çalışıyoruz, 8 Tane içinde özel mimari veriyoruz, Yurt dışı fiyatına göre bir fiyatından az bir fiyat gösterdik Türkiye'de sizin eklentinizide görmek isteriz :)

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
İnşallah, fakat basit şeyleri çoğu zaman yayınlamam, elimde kişisel olarak gelen siparişleri bitirdiğim zaman bana yeterli olacak bütçe rahatça çıkıyor ki bu da süreci hızlandıracaktır

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Güzel bir eklenti sizin gibi bir takima zaten ancak bu kadar güzel bir eklenti yakışır türkiye'de hizmet verdiğinizden beri hayranlıkla yaptıklarınızı izliyorum bu forumdaki çoğu takimdan daha kaliteli ve daha iyi hizmet vermektesiniz çoğunlukla benden tasarım istiyenleri yönlendirdigim tek takımsınız başarılar.

AnkaSurvival

AnkaSurvival • PATRON

Discord:

Merlin#5505

Elmaslar
49
Puanlar
1.275
Yer
Bursa
Minecraft
AnkaSurvival
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı