Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
BaNITEM.png.-m1.png
Plugin Tanıtımı

BanItem Plugini oyuncuların kullanmasını istemediğimiz itemleri yasaklamaya yaramaktadır.
Oyuncularınız sizden habersiz '' Lag makinesi '' dedikleri servera ping sokarak zarar vermekmi istiyorlar ? Bazı itemlerle düpe'mi yapıyorlar? bu plugin sayesinde tüm bunlardan kurtulabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır ?

1-) İlk olarak bu linkten http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/banitem/files/ Game version (1.7.2 Vb.) bölümünü dikkate alarak pluginimizi indiriyoruz.
2-) Banlamak istediğimiz itemi elimize alıyoruz.
3-) /banitem add sebebi yazaraktan itemi yasaklamış oluyoruz. (Örn: /banitem add Bu item oyunda lag yaratıyor)
K6E1j0.png

xVG7bv.png

Sonuç Olarak yukarıdada gördüğünüz üzere item yerdeyken almaya çalıştığımızda bu şekilde hata verecek yada item zaten invontorymizdeyse itemi elimize aldığımız anda item hata vererek silinecektir.

1.6.2 Betasında Yaşanan Sorun:
Temmuz sıcakları KingOfCraft zamanları :) hmm.... Düpeye engel ararken bu plugin derdime deva olmuştu. Fakat pluginde şu şekilde sorun vardı ..... Minecraft 1.6.2 zamanlarında bu pluginin beta sürümünde /banitem komudunun çalışmama problemi vardı
Çözümü /banıtem i yerine ı yazmaktı. Bu problem şuanlık yoktur.

arsizbela311

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Güzel biraz uğraşılmış emeğe saygı

Armagenus

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
denedim işe yaramadı :(

EmreEge

AnimeSever.

Discord:

Emre Ege

Elmaslar
126
Puanlar
0
Yer
Niğde
Sağol Serverimde Lav Kullanan Gıcık Arkadaşlar Var :/.

leqend07799

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Çok Sağol gerçekdende çok yardımcı oldunda ben mesela blaze rod u kaldıramıyorum ? adam tıkladığında patlıyor onu nasıl halledcem yardım edermisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı