Tanıtım AxiTRBilişim Muhteşem Dell Marka Sunucularıyla Ve Paneliyle.!

KeremWho

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
2.140
Steam
KeremWho
Discord
KeremWho#0782
Minecraft
KeremWho
Minecraft Türkiye

Oyun hizmeti çağ dışı kalmış olsa da gerçekten işini güzel yapan bir firma. Başarılar Yiğit bey.

Cenk Alper

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Discord
Cenk Alper#5886
Minecraft
ReplaWIN
Minecraft Türkiye

hiç memlun değilim

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
85
Puanlar
2.140
Minecraft Türkiye

1-2 irili ufaklı sorunlar mevcut ancak zamanla giderilebileceğini düşünüyorum. Akın abi bu işin piirlerinden biridir.

Ada06

Deneme Editör
Deneme Editör
Elmaslar
110
Puanlar
340
Steam
VAC YEDİM :(
Discord
Ada Gürsoy#4500
Minecraft
MichaelCupero
Minecraft Türkiye

Lag olmasa çok güzel bir hosting :)

Dekamir

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
930
Minecraft Türkiye

E-maille uzaktan yakından alakası olmayan, millattan kalma ana sayfası ve paneli ile, sunucunun kelimesi hakkında uzaktan yakından bilgisi olmayan insanlar tarafından kurulmuş bir şirket. Paneli kime yaptırdıysalar da Türkçesi yok.
Minecraft sunucusu tarafına girersek, orası şaka gibi. Eğer olur da denemek için 4 kişilik bir sunucu alırsanız fark edeceksiniz ki sunucu azami RAMi sadece 300 MB, ve bu hiçbir yerde belirtilmiyor. 4 kişi için bile lag olabilir derseniz komik, zira sunucu açılmıyor bile. Çünkü bilin bakalım sorun ne? RAM YETMİYOR! Sunucunuzu modifiye etmenize bile gerek yok. Craftbukkit veya Spigot'u seçip 1.13.2 deyin, ve hata akışını izleyin (panel mağaradan çıktığı için konsol kendi yenilenmiyor, siz 5 saniyede bir Yenile/F5 tuşuna basmalısınız).

Zamanında AxiTR kullananlarla dalga geçerlerdi, o zamanın bir Alman hostingi de sayesinde Türkiye'de deli gibi yükselişe geçmişti. Nedeni belli oluyor.

Az da olsa, paramızın boşa gitmesi insanı üzüyor, bu vurdumduymazlığın şikayeti/davasının daha fazlaya mal olacağı daha da üzüyor. Gerçekten garip.

YigitReisOffical

Atatürk Sevdalısı
Elmaslar
1.467
Puanlar
3.790
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
Minecraft Türkiye

Akabinde güzel hostingdir. Ancak yıllardır panel vb vs. aynı artık sıktı. Biraz güncellemek ve yenilikler gereklidir.

Yukarı