Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Tanıtım AxiTRBilişim Muhteşem Dell Marka Sunucularıyla Ve Paneliyle.!

BereX

RenkliBlokNW
6 Ağustos 2016
37
12
330
BereX
Berex [RenkliBlok]#6128
BerexTR

İlgisiz bir hosting.
Asla yetkililerine ulaşılmıyor ve ticketlere
3 haftada anca bakılıyor.
Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

AxiTRBilisim

Marangoz
Onaylı Firma
26 Ocak 2017
49
50
440

İlgisiz bir hosting.
Asla yetkililerine ulaşılmıyor ve ticketlere
3 haftada anca bakılıyor.
Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
gelen bildirim aynen şu şekilde

axi abi i5 bilgisayarım vr gta 5 alacağım kaldrmı acaba !!!!

bu ticketlar sizin hizmet almanızı engelliyor ek olarak tüm sistem otomatik desteklik bir konu yok bende sizin panele girip işlem yapıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fiyatı ucuz, profesyonel bir ekip veya tekil birisi için önermek yanlış olur, sonuçta slotlu sunucular. Uzak masaüstü veya SSH bağlantısının olmaması büyük bir eksidir bence. Hiç müşteriniz olmadım fakat herkesin tek şikayeti sunucularınızın saldırılara karşı korumasının yetersiz kalması. Sonuçta insanlar gelir elde etmek için açıyor bu sunucuları. Sürekli kesintilerin yaşanmasıda oyuncuları rahatsız eder ve sunucudan soğutur. Burada lütfen "bot" veya "plugin paketi" sorunu demeyin. Saldırılara karşı korumasız kaldığınızı kabul edin. Firewall yazılımları kullanmayı deneyin, yurt dışından gelen paketleri engelleyin, bunun için ücretli/ücretsiz oldukça fazla yazılım mevcut. İyi forumlar, iyi satışlar.
ağzınızı yazılımdan açıyorsunuz şirketin hissedarı gibi eleştiriyorsunuz bizde neyin olduğunu nerden biliyorsunuz

185.29.120.66
bir minecraft ip miz makineye giden pingi kes bin tl axitr bakiyesi göndereceğim hesabınıza
ek olarak uzak masaüstüde satmaktayız dileyen dilediğini alıyor boş yapmayınız

AxiTRBilisim

Marangoz
Onaylı Firma
26 Ocak 2017
49
50
440

max 300mb
cok mantıksız offf :(
4 slotluk sunucu ilk açıldığında o mb larda kişi girdikçe veya ihtiyaca göre ram artar kullanmadığınız bi rami sunucuya anlık tanımlamaya gerek yoktur ek olarak 4-5 slotluk sunucuya yani aylık 5 tl aldığınız hizmete 10 gb ram vermediğimiz için anlık olarak kusra bakmayınız

Naylon Poşet

Sudan Çıkmış
26 Ağustos 2018
8
10
0
Abduley4134
İnanc realking
kullanmıyorm
NickMickYok

4 slotluk sunucu ilk açıldığında o mb larda kişi girdikçe veya ihtiyaca göre ram artar kullanmadığınız bi rami sunucuya anlık tanımlamaya gerek yoktur ek olarak 4-5 slotluk sunucuya yani aylık 5 tl aldığınız hizmete 10 gb ram vermediğimiz için anlık olarak kusra bakmayınız
Server kiralıcak arkadaşlar için çok iyi şahsen kendi serverimde bir durum olduğunda telefon ile arayıp destek alıyordum ve siz neden ilgisiz diyorsunuz anlamıyorm.

spunchrapid

Kömür Madencisi
2 Ağustos 2018
102
11
30
spunchrapid#4022
spunchrapid

2 yıldır kullanıyorum, kullanmayada devam edeceğim. Eksikleri yok mu? tabii ki var ancak zamanla bu eksikler giderilir.

Destek ekibini tek kişi yönetmese mesela güzel olur.
Verdikleri BungeeCord sunucularında konsol olsa çok iyi olur.
Sattıkları MineCraft sunucularının yanında ek ücretler karşılığında otomatik vip satabilecek ve authme destekli kayıt sistemi olan siteler eklenirse müşteri memnuniyeti artar.

Onun dışında makineleri gayet iyi, gereksiz ve hatalı plugin kuranlar veya düşük paketli sunuculara birsürü gereksiz plugin kuranlar kötü yorum yapabiliyor.

Eskiden açılmış birsürü dolandırıcı vs konuları var. Onlar tamamen yalandan ibaret tek amaçları firma karalamak. Adamlar dolandırıcı olsa 2011 yılından beri bu piyasada olmaz paraları toplar kapatır gider.

2011 yılından beri çok güzel hizmet veriyorlar bence kesinlikle paranız çöp olmaz ancak saçma sapan sunucu açıp tutturamazsanız bu sizin suçunuz bilişimin değil.

Başarılar dilerim.

AxiTRBilisim

Marangoz
Onaylı Firma
26 Ocak 2017
49
50
440

Server kiralıcak arkadaşlar için çok iyi şahsen kendi serverimde bir durum olduğunda telefon ile arayıp destek alıyordum ve siz neden ilgisiz diyorsunuz anlamıyorm.
sistem özelliklerini gönderip abi gta5 kaldırır mı diyen bildirimlerden tutun yemek tarifi almaya çalışanlar bile var sistem üzerindeki teknik destek maalesef bu mesajlardan kitlenme durumuna geliyor telefonla mağazamızda müşteri yoğunluğu çok ise ve konu pluginsel ise site üzerinden bildirim göndertiyoruz tüm sistem otomatik aslında bize hiç kimsenin ihtiyacı yok sadece insanımız kolaya alışmış