Sol Reklam

AxiTR Bilişim Destek Sorusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Merhabalar, bundan 1 hafta önce axitr ye ticket attım ve bundan 4 gün önce cevap geldi.
Bu kadar uzun cevap gelme sebebi nedir ? Birde aciliyet Yüksek.
Adamlar çok mu çalışıyor yoksa ilgisizler mi ?

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Merhabalar, bundan 1 hafta önce axitr ye ticket attım ve bundan 4 gün önce cevap geldi.
Yİğit can akıncı tex Axitr Bilişim ile ilgilenmiyor PaytürkWeb ve şuanda ismini hatırlayamadığım bir site daha var ilgilendiği tek başına ilgilendiği için hepsiyle geç yanıt veriyor. Ama emin ol AxiTR Kaliteli bir hosting.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

4 senedir AxiTR'deyim buna dayanarak kaliteli bir hosting diyebiliyorum. 300mb ramlı bir sunucuda 15 kişi pvp attık 0 lag birde pl paketi kurulu tabi sunucu kurmayı bileceksin başta.

Ha birde pet shop var onunlada ilgileniyor.

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Yİğit can akıncı tex Axitr Bilişim ile ilgilenmiyor PaytürkWeb ve şuanda ismini hatırlayamadığım bir site daha var ilgilendiği tek başına ilgilendiği için hepsiyle geç yanıt veriyor. Ama emin ol AxiTR Kaliteli bir hosting.

4 senedir AxiTR'deyim buna dayanarak kaliteli bir hosting diyebiliyorum. 300mb ramlı bir sunucuda 15 kişi pvp attık 0 lag birde pl paketi kurulu tabi sunucu kurmayı bileceksin başta.

Ha birde pet shop var onunlada ilgileniyor.
teşekkürler birşey sorucam şu BungeeCord (Minecraft) var ya orada ram'i nereden bulucaz ? ram yazmıyor sadece slot yazıyor slot*64 mü ?

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
teşekkürler birşey sorucam şu BungeeCord (Minecraft) var ya orada ram'i nereden bulucaz ? ram yazmıyor sadece slot yazıyor slot*64 mü ?
Satın alırken zaten yazmıyormu? skype varsa daha detaylı yardımcı olabilirim.

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian

AxiTRBilisim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
60
Puanlar
0
toplamda 7 şirketiz ithaalat ve ihraacat, axitrbilisim, ismini sakladığımız farklı bir teknoloji şirketi,payturkweb,prestij, axipetshop, çeşitli standlar bulunmaktadır şahsıma ait şirketimde herkesin erişim yetkisi çok sınırlıdır çift başlılığıda engellemek için çoğu şey tarafımdan cevaplanmaktadır
4 slotluk sunucuda panelde 300 mb gözüksede oto artan ram mevcuttur varolan ramin çok üst düzeylerine çıkılabilmekte eğer bozuk plugin paketi yüklemezseniz kesinlikle problem yaşamazsınız otonom sistem olduğu için müşterinin çok bana ihtiyacı bulunmamaktadır

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
toplamda 7 şirketiz ithaalat ve ihraacat, axitrbilisim, ismini sakladığımız farklı bir teknoloji şirketi,payturkweb,prestij, axipetshop, çeşitli standlar bulunmaktadır şahsıma ait şirketimde herkesin erişim yetkisi çok sınırlıdır çift başlılığıda engellemek için çoğu şey tarafımdan cevaplanmaktadır
4 slotluk sunucuda panelde 300 mb gözüksede oto artan ram mevcuttur varolan ramin çok üst düzeylerine çıkılabilmekte eğer bozuk plugin paketi yüklemezseniz kesinlikle problem yaşamazsınız otonom sistem olduğu için müşterinin çok bana ihtiyacı bulunmamaktadır
Herhangi kullandığınız bi sosyal medya hesabınız varmı?

Kişisel ama

AxiTRBilisim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
60
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı