Sol Reklam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrPot8o

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
11
Puanlar
6.345
Yer
İstanbul Bağdat Caddesi
Minecraft
MrPot8o
Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir uğraştığım ve hala yarısına gelemediğim bir Avatar mmoRPG-Faction projesi var bu projem hakkında ne düşünüyorsunuz. Herhangi bir gelir gayem olmayacak tek VIP'lik sistemi tasarladım.
Sunucudan biraz bahsetmek gerekirse 2 dünya arasında olacak ve her ay sezon ödülleri dağıtılacak. Sezon kısmı sunucunun Faction kısmına giriyor. Faction normal bir PvP alan ve normal minecraft survival olacak (Avatar plugini tabiki de dahil), oyuncu ELO ve Clan ELO sistemi ile iki farklı sıralama olacak bu elo sistemi K/DA'ya bağlı olarak düşecek ve artacak. Sezon sununda birinci olan kişilere ise belli ödüller verilecek.
mmoRPG kısmı ise PvE dünyada geçen bir hikaye görev sistemi aynı bir mmoRPG oyun gibi bir hikaye tasarladık ve tasarlanmaya da devam ediyor. mmoRPG'yi ise Factiona bağlayan şeyler görev ilerlemelerine bağlı verilen güçlendirmeler ve bufflar olacak. mmoRPG kısmında aynı zamanda ana görev ve yan görev sisteminin yanında boss savaşları olacak. Bunları olabildiğince Avatar evreninin içinde tutarak tasarlayacağız.

Bu planım biraz sıra dışı olabilir çokça öyle yorum aldım fakat herkesin yaptığından farklı bir şey denemek istiyorum. Sunucunun paketlenmesi işinin nerdeyse %90'i bitti fakat in-game çok iş var yaklaşık olarak %10'u kadarı bitmiş bulunuyor. Her neyse bu konu hakkında fikrinizi almak isterim. Ne düşünüyorsunuz bu projem hakkında?

PisiciKediciK

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

kedi#7361

Elmaslar
1
Puanlar
125
Minecraft
kedi
tutmaz milletin kafasi bunlara yetecek kadar gelismis degil benim gorusum olarak op skyblock ac 1 inci olana 10tl ver daha iyi tutar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı