• Merhaba savaşçı, biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor. Ben sana yardım edeceğim!

Eğer Minecraft Skript hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Plugin hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Sunucu Saldırıları hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Bungeecord hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Modlar hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Haritalar hakkında destek almak istiyorsan buraya ve son olarak Minecraft Genel hakkında destek almak istiyorsan buraya tıkla!

Çözüldü authme sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emirmc

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
4
Puanlar
1.810
arkadaşlar authmede mysql tam kicknonregisterd true yaptım fakat adam oyuna giriyor ben oyuna girmemesini ve kick atıp ekranda Bu siteden kayıt olmalısın yazmasını istiyorum nasıl yapabilirim bunu

SydeFQ

Site Sahibi
Site Sahibi
Onaylı Satıcı
Elmaslar
905
Puanlar
3.690
SydeFQ#1685
ibocukkk07
Minecraft
SydeFQ
Ilk olarak şu kısımları kendi veritabanı bilgilerine göre ayarlamalısın,

1531529618333.png

Sonrasında buradaki seçeneği "true" olarak ayarlamalısın,

1531529650001.png

Daha sonrasında "Siteden kayıt olmalısın" mesajını messages.yml dosyasının şu kısmından ayarlayabilirsin,

1531529759902.png

emirmc

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
4
Puanlar
1.810
sağolun çalıştıda kayıt olmama rağmen oyuna girmiyor mysql ayarlarının tam olduguna eminim batinin verdiği mysql bilgilerini kopyaladım authmeye fakat kaydolmama rağmen giremiyorum yardm :/

iAliOsman_TR

Kral olmak için tac'a gerek yok.
Premium
Elmaslar
93
Puanlar
590
iAliOsman_TR
iAliOsman_TR#2954
Minecraft
iAliOsman_TR
WebSend lazım. Eklentisi lazım dostum.

SydeFQ

Site Sahibi
Site Sahibi
Onaylı Satıcı
Elmaslar
905
Puanlar
3.690
SydeFQ#1685
ibocukkk07
Minecraft
SydeFQ
WebSend lazım. Eklentisi lazım dostum.
Websend ile zerre alakası yok.

sağolun çalıştıda kayıt olmama rağmen oyuna girmiyor mysql ayarlarının tam olduguna eminim batinin verdiği mysql bilgilerini kopyaladım authmeye fakat kaydolmama rağmen giremiyorum yardm :/
Sunucunu başlatırken Authme bağlantı hatası vermiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı