Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü AtomCraft Sorunsalı | Map Çalma, SonOyuncu Şifre Çalma vb.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

XFluzz_

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
3.785

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
hizmeti alınca mc-tr de rezil olduğunuz zaman sizi koruyoruz adlı sözleşmenizi göremedim.

ah dostum bizi bilmeyenmi var pirim kas sende az bizden belki ünlü olursun.

Kimse kimseyi korumuyor siz öyle bir psikolojiye girmişsiniz ki tamamen saldırgan bir tavır. Şuan ki durumunuz psikanaliz yapılıp psikoloji bölümlerinde sunulmalı çok üzücü. Terk eden eski sevgili bir anda hayatının en büyük aşkı oluverir. Daha küçüksünüz tabi böyle şeyler oyun gibi gelebilir. Sadece aklınız başınıza gelsin, ben ne yazmışım diye okuyup incinmeyin diye ben belirteyim, "Kimse sizi üstün görmüyor, kimse sizi savunmasız bırakmıyor, sizi istememiş birisine anlamsız suçlamalar yapmak sizi istemesini sağlamaz, kimse kimseyi korumuyor çünkü herkes kendisini bu tarz ortamlarda yeterince koruyabilecek donanıma sahiptir sonuçta aracı klavye ve internet" bunları baz alarak aynı şeyi defalarca söyleyip bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz. İnanın boşa çaba. Sabaha kadar bu şekilde tartışıp anlamsızca kelimeler sarf edebiliriz ama sonucunda yine sizin ki gibi bir psikolojiye bürünmüş durumdan çıkamayız. Eğer birisi burada bu şekilde söylemlerde bulunmanızı zorluyorsa da yapmayın. Zorbalık yapılıyorsa size destek olmaya bizzat hazırım. Bir işaret vermeniz yeterli.

XFluzz_

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
3.785
Dolandırıcılık azim gerektirir, azim ise irade. Bɑzı hedefler, başarısız olmaya değer Çünki enayi değillerdir. Gerçek dolandırıcılık, başarısız olma korkusunu yenebilmektir.

lero1337

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
185
Minecraft
lero
fikir zaten bana ait değilmi xd atomcraft copy paste yapan bir çocuksun sadece mapların değişik değilmi
Bunu unutma ilk jeystcraft'ı size devrettik. Siz bizden çıkasınız.

XFluzz_

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
3.785
Ah çocuklar ah ben sizi yanlışdan döndürmeye çalışıyorum. Şirketlerin ticari itibarının dijital ortamlarda hukuken korunmasına yönelik kanunlar var. Neyse tencere tava çalın birbirinize karşı. Firmayla ilişkileriniz belli. Yaşadıklarınız vb. gerek yok derine inmeye ekran görüntüleriyle her şey desteklenebilir. Umarım geleceğe ve ülkeye yararlı gençler olursunuz. Ve yine umarım ki bu yaşlarda gaza gelip birbirinizle "ddoscuculuk" oynayıp başınıza belada almazsınız.
sattığın ürün belirtiyor kaliteni

senin gibiler olmasaydı yemin ediyorum dünyanın yarısı osmanlıydı.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Sen git önce dilencileri savunmamayı öğren sende dilencilikte master yapmak için yanlarında takılıyorsun heralde, uslubum seni ilgilendirmez gerekir ise çok güzel konuşurum demekki sizin anladığınız dil böyle ve bu sslere fake denildi bunun içinde bi video yapılacaktır bilginize.

Ben çalıştığım firma hariç hiç kimseyi savunmuyorum. İletişim kurduğun kişi bensem üslubunuz tabi ki beni ilgilendirir.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Konu kontrol altına alınmasının zor bir hale gelmesinden dolayı kilitlenmiştir. Konu ile ilgili bir yaptırım olmayacaktır, zaten sunucu güvenilmemesi gereken sunucular listesinde bulunmaktadır. İyi forumlar dileriz.

AtomCraftLTD

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
145
Tekrardan selamlar;

1631354981078.png

Özet;
- Bahsi geçen haritaların sunucumuzda hiçbir zaman kullanılmadığını belirtmek istiyoruz, ayrıca "SonOyuncu" adlı sunucunun haritalarını kendi sunucusunda kullanmasının ve bunu başarı olarak görüp paylaşmasını şiddetle kınıyoruz, üstte belirttiğim ekran görüntüsünün bir cevap niteliğinde olduğunu düşünüyorum.

Son;
Konunun 24 saat içerisinde kapatılmasını talep ediyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı