Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Celil

Ahanda Zümrüt!

Discord:

Celil#3997

Elmaslar
1.499
Puanlar
17.095
Yer
Rize
Minecraft
Celilzzers
Merhaba arkadaşlar ben Celil bugün sizlerle @EmreG ile yaptığımız Atmaca53 faction plugin paketi tanıtıcağım . Görsellik ve işlevsel olarak çok güzel bir plugin paketi. Toplam 39 adet plugin bulunmaktadır. MobArena , Parkur ve Minigames adlı oyun pluginleri yüklenmiştir. Sunucunun crash vermemesi için anticrash sistemleri yükledik. Sunucuya bot atılmaması için AntiBot yükledik. Görsel açıdan iyi olması için ChestCommand vs. ekledik. OtoMesajlara 5-10 adet mesaj ekledik.,
Plugin Listesi:
65ogr7.png

/Rules (Kurallar)
gZ7dB2.png

/Warp
92nMOQ.png

Istatikler
qP56rW.png

Otomatik Mesaj
PPy8gQ.png

Dunya Kaydediliyor
7Ml94v.png

NOT:@EmreG ile kendi plugin paketimi birleştirdiğim için sıkıntı çıkmış olabilir v2de bunları düzelteceğiz istediğiniz veya istemediğiniz şeyleri bize belirtin !
İndirme linkleri:

VirusTOTAL:

Etiket Listesi:
@DonluPatron @DonluKilot @ImHai @TechnicalSkin @KadirBerk @UcanKofte @ddarkk @Roxan
@Kalerda @Laz CilginTurk @EmreG @WindArmyBuild @bydemir06 @BadiWorld @Tsudin
@TeknoGamerYou @Ahmet Çağlar @Spinklesd2002 @Hardcorlewis @TheGaMeLiFe_HD @firestud5
@BeyazZency @TextOyunda1 @EndermanSteve @SuperMMO @EmreEge
@Bulletproof Metalhead @Abdullah2323 @GoldsLord @BroPlayz @Pyme
@XsKiqsX @EmrahCB @_Spiderus_ @Ercan Erdem

D

ddarkk

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben Celil bugün sizlerle @EmreG ile yaptığımız Atmaca53 faction plugin paketi tanıtıcağım . Görsellik ve işlevsel olarak çok güzel bir plugin paketi. Toplam 39 adet plugin bulunmaktadır. MobArena , Parkur ve Minigames adlı oyun pluginleri yüklenmiştir. Sunucunun crash vermemesi için anticrash sistemleri yükledik. Sunucuya bot atılmaması için AntiBot yükledik. Görsel açıdan iyi olması için ChestCommand vs. ekledik. OtoMesajlara 5-10 adet mesaj ekledik.,
Plugin Listesi:
65ogr7.png

/Rules (Kurallar)
gZ7dB2.png

/Warp
92nMOQ.png

Istatikler
qP56rW.png

Otomatik Mesaj
PPy8gQ.png

Dunya Kaydediliyor
7Ml94v.png

NOT:@EmreG ile kendi plugin paketimi birleştirdiğim için sıkıntı çıkmış olabilir v2de bunları düzelteceğiz istediğiniz veya istemediğiniz şeyleri bize belirtin !
İndirme linkleri:

VirusTOTAL:

Etiket Listesi:
@DonluPatron @DonluKilot @ImHai @TechnicalSkin @KadirBerk @UcanKofte @ddarkk @Roxan
@TeknoGamerYou @Ahmet Çağlar @Spinklesd2002 @Hardcorlewis @TheGaMeLiFe_HD @firestud5

Güzel paket olmuş. Teşekkürler :)

GoldsLord

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
33
Puanlar
0
Yer
TR
Plugin Listesi:
65ogr7.png

/Rules (Kurallar)
gZ7dB2.png

/Warp
92nMOQ.png

Istatikler
qP56rW.png

Otomatik Mesaj
PPy8gQ.png

Dunya Kaydediliyor
7Ml94v.png

İndirme linkleri:

VirusTOTAL:

Etiket Listesi:

Çok Ayrıntılı değil , temel pluginler var. Denemedim ama şöyle güzel gibi :)

D

ddarkk

Ziyaretçi

GoldsLord

Elmaslar
33
Puanlar
0
Yer
TR
Fakat işine yarayan dostlarımız olabilir. :)
ddarkk herkesin kişisel tercihi :) herkes bir paket kullanır bırakır başka paket kullanır devir değişiyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
ddarkk herkesin kişisel tercihi :) herkes bir paket kullanır bırakır başka paket kullanır devir değişiyor

ayn[DOUBLEPOST=1455711596,1455711532][/DOUBLEPOST]pet sistemi ekleyin

Celil

Ahanda Zümrüt!

Discord:

Celil#3997

Elmaslar
1.499
Puanlar
17.095
Yer
Rize
Minecraft
Celilzzers

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
+ knk benim orada acı ver bu konudan :D aklıma baka gelmiyor knk :D

Mouse Expert

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0

Kardeşim beğenmemiş olabilirsin herkesin kendi tercihi ama senin paketlerinide inceledim içindeki eklentiler güzel ama göruntu çok abartılı ve pek fazla beğenmedim ben açıkcası bilgin olsun uğraşırsan başabilirsin :)

GoldsLord

Elmaslar
33
Puanlar
0
Yer
TR
Kardeşim beğenmemiş olabilirsin herkesin kendi tercihi ama senin paketlerinide inceledim içindeki eklentiler güzel ama göruntu çok abartılı ve pek fazla beğenmedim ben açıkcası bilgin olsun uğraşırsan başabilirsin :)
Kardeşim sen beni çok yanlış anladın ya :) ben beğendiğimi belirttim başta zaten kişisel tercihten kastım beğenmemek değildi sürekli yeni paket çıkıyor anlamında dedim, ayrıca paketim için düşüncelerin için teşekkür ederim , iyi forumlar :)

Mouse Expert

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Kardeşim sen beni çok yanlış anladın ya :) ben beğendiğimi belirttim başta zaten kişisel tercihten kastım beğenmemek değildi sürekli yeni paket çıkıyor anlamında dedim, ayrıca paketim için düşüncelerin için teşekkür ederim , iyi forumlar :)

semmm

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
17
Puanlar
0

Emirr_

Elbet bir gün

Discord:

Emirr#6312

Elmaslar
304
Puanlar
14.570
Yer
Mars
Minecraft
Uzayke
Hepsi gerekli pluginler birşey silme fakat eğlence icin bişetler ekleyebilirsin v2 bekliyoruz

semmm

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
17
Puanlar
0
v2 nezaman çıkacak ? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı