• Merhaba Ziyaretçi, bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak istersen hemen buraya tıkla. Bu çekilişi sakın kaçırma deriz!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

AtaCraft/1.8.x/Rütbeli/Hile Korumalı/Op itemsiz Emek Faction Server

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

melihumut

Agaç Yumruklayıcı
22 Eylül 2017
30
5
20
28

Sunucu Yeni Açıldı Lütfen Kötü Yorum Yapmadan Önce Bunu Göz Önünde Bulundurun... Buildler Ve Pluginler Gün Geçtikçe Dahada İlerliyor

Ücret Karşılığı Builderler Ve Pluginerler Sunucudan Kurucu Skypesine Bakarak Mesaj Atabilirler

Sunucu IP: Atacraft.nitrado.net
Sunucu sürümü: 1.8.x
Sunucu türü: Faction
Sunucu kapasitesi: 100 kişi
Sunucu lokasyonu: Türkiye

Kurucu
XxMelihBey

Admin

ArhanAri

UstaRehber
JenR

Reklamcı

ARANIYOR

1-Ayrimcilik/Dislama yasaktir!

2-Yetkililerden esya item isteme yasaktir!

3-Eger bir yetkili izinsiz item dagitiyorsa yoneticiye bildirin!

4-Serverimizde Hack/Hile kullanmak yasaktir.(Tespit Edilebilir.)

5-Serverimizde Site/Reklam paylasimi yasaktir.

6-Sunucumuzda Tuzak Yapmak Yasaktir.

7-Serverimizde Hakaret/Kufur/Argo kelimeler yasaktir!

Rütbe Sistemi
Oyuncular Belirli Ücretler Harcayarak Rütbe Atlar. Rütbe Atladıkça Can Ve Rütbe Hammaddesi Artar.

Event Sistemi
Serverde +20 Oyuncu Olunca Event Sistemi İle Event Yapılır. Büyük Eventler İse Cumartesi Pazar Çarşamba 20:00 Da Gerçekleşir

AtaVip (50 Tl)
• P6 Set
• Keskinlik 7 Kılıç
• Verimlilik 7 Aletler
• Ve daha Birçok Özellik

UltraVip (35 Tl)
• P6 Set (Kırılmazlık 3)
• Keskinlik 6 Kılıç
• Verimlilik 7 Aletler (Kırılmazlık 3)
• Ve daha Birçok Özellik

AtaVip (10 Tl)
• P4 Set
• Keskinlik 5 Kılıç
• Verimlilik 5 Aletler
• Ve daha Birçok Özellik

Spawn

Arena

Market

Orman

Tamirhane

Lapis

Balıkçı

Hapishane

Avcı

Viphammadde

VE DAHA BİRÇOK WARP

Acatay

Altın Madencisi
Yasaklandı
14 Eylül 2017
323
224
490
Türkiye (TR)

Konu Tasarımı Geliştirilmeli Ve Editleyebilirdiniz.
Sunucu Builderi İse Olmamış.
Başarılar.

melihumut

Agaç Yumruklayıcı
22 Eylül 2017
30
5
20
28

Konu Tasarımı Geliştirilmeli Ve Editleyebilirdiniz.
Sunucu Builderi İse Olmamış.
Başarılar.
teşekkürler build yeteneğim fazla iyi değil bunun için ücretli builder arıyorum buraya attığım buildler ise sadece birkaçı incelemek isterseniz gelip diğerlerinide görebilirsiniz

ForestEdge

Tek iyilik bilgi, tek kötülük cehalettir.
24 Nisan 2017
356
119
990
İstanbul
Steam
ForestEdge368
Minecraft

Bu sunucu batihost üzerine kurulmuştur. Nitrado üzerinden isim çalma saçmalığıda ne oluyor? AtaCraft.Batihost.Com AtaCraft.* bu arkadaşlardan ismi çalmışsınız. İsmi ve ip yi görmezden gelirsek buildler ve sistemler geliştirilmeli. Başarılar.

melihumut

Agaç Yumruklayıcı
22 Eylül 2017
30
5
20
28

Bu sunucu batihost üzerine kurulmuştur. Nitrado üzerinden isim çalma saçmalığıda ne oluyor? AtaCraft.Batihost.Com AtaCraft.* bu arkadaşlardan ismi çalmışsınız. İsmi ve ip yi görmezden gelirsek buildler ve sistemler geliştirilmeli. Başarılar.
ben kimseden isim çalmadım Atatürkten esinlenerek Atacraft yaptım ve araştırdımda Atacraft varmı diye sunuucu nitrado üzerinden diğer Atacraft isimli server kurucusu ilede anlaştık serverime geldi konuştuk

ForestEdge

Tek iyilik bilgi, tek kötülük cehalettir.
24 Nisan 2017
356
119
990
İstanbul
Steam
ForestEdge368
Minecraft

ben kimseden isim çalmadım Atatürkten esinlenerek Atacraft yaptım ve araştırdımda Atacraft varmı diye sunuucu nitrado üzerinden diğer Atacraft isimli server kurucusu ilede anlaştık serverime geldi konuştuk
Sunucu sahibi yakın arkadaşım. Onunla konuşun halledin ben karışmayacağım.

EmirReizTR

Bir "Reiz"
21 Ekim 2016
1.127
322
1.390
Antalya

Sunucunun yeni olması bir şey değiştirmez. Bakım sürecinde ne yaptınız? Gelişmeniz lazım.

melihumut

Agaç Yumruklayıcı
22 Eylül 2017
30
5
20
28

Sunucunun yeni olması bir şey değiştirmez. Bakım sürecinde ne yaptınız? Gelişmeniz lazım.
Builder Ekibi İle Anlaşıldı Warplar Ekip Tarafından Yapılacak[DOUBLEPOST=1507460675,1507460525][/DOUBLEPOST]
Builder Ekibi İle Anlaşıldı Warplar Ekip Tarafından Yapılacak

oyuncu_ilkin

Yakında Dönüyorum [ 2019 Yaz Tatili ]
14 Ağustos 2017
124
56
390
28

Başka Serverlerde habire reklam yapılmasını da anlarımda başka reklam konularında reklam yapmakdan bıkmadın mı ? Hak Yiyorsun Hak

Erhan3119

Agaç Yumruklayıcı
30 Ağustos 2017
24
2
70
15

Kardeşim Maplerin Çalıntı Pluginlerinde öyle 20-30 tl biriktirerek bir pl paketi al mapleride yapıcak 1 kişi bul serverin günlük en az 10 kişi çeker ozaman

melihumut

Agaç Yumruklayıcı
22 Eylül 2017
30
5
20
28

Kardeşim Maplerin Çalıntı Pluginlerinde öyle 20-30 tl biriktirerek bir pl paketi al mapleride yapıcak 1 kişi bul serverin günlük en az 10 kişi çeker ozaman
maplerin hepsi çalıntı değil paket yapacak adamla anlaştık haber bekliyorum maplerde tek tek yenileniyor[DOUBLEPOST=1508010162,1508010120][/DOUBLEPOST]
maplerin hepsi çalıntı değil paket yapacak adamla anlaştık haber bekliyorum maplerde tek tek yenileniyor[DOUBLEPOST=1508010209][/DOUBLEPOST] çok zekisin buralar kaldıramaz seni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.